Майстер-клас по виготовленню мила, що проходив у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва

Ехінацея: потужний антикуперозний ефект

Опубліковано від
У ехінацеї пурпурової є два ярко виражених таланта: антикуперозний та омолоджучий. Про останній знають всі, а от про судиноукріплюючу дію — тільки спеціалісти. Рослина та витяжки з неї давно і успішно використовуються дерматологами для ослаблення прояву куперозу.

Bioil Molecular Activ, або Дзен для шкіри

Опубліковано від
Компонент Bioil Molecular Activ може з сухої шкіри зробити нормальну, з жирної — ніжно-матову, а нормальну взагалі перетворює на ідеальну. Правда, ціна кусається, але, як свідчить практика, молекулярний актив відпрацьовує кожен вкладений цент.
Компонент зі складною і красивою назвою «емолент» шкірі потрібен. І волоссю теж. Тому що Gosulin IL відмінно помʼякшує і допомагає шкірі утримувати вологу. По суті, це інгредиент для зміцнення захисної плівочки шкіри — без неї всі ми дуже вразливі.

Як погода впливає на стан нашої шкіри?

Опубліковано від
По-різному впливає Туманне тепле повітря — просто рай для будь-якої шкіри, а ось літня спека — справжнісіньке пекло. Тішить одне — косметика, якій ми довіряємо і яка працює в будь-яких умовах. Як правило, це зволожувалки.

Підвищене потовиділення

Опубліковано від
Почнемо з того, що без потовиділення ми б всі померли від перегріву протягом 10 годин. Це максимум Але з потом теж не дуже красиво, особливо якщо сліди на одязі залишаються і переслідує зрадницький запах. Зате косметична промисловість тішить нас тисячею засобів різного напрямку: для маскування поту, для запобігання, а також комбінованої дії.

Як догляд за тілом потіснив догляд за обличчям

Опубліковано від
Косметичний догляд за тілом став мастхевом і навіть потіснив догляд за обличчям. Класно, що покоління Z просто доглядає за собою і робить ставку на здорову шкіру. Макіяж та інші декоративні дрібнички є вторинним
Наші нові пептиди діють безвідмовно, особливо хочемо виділити Syn-Up — він оздоровлює шкіру, діючи майже як пребиотик. Але про всі пептиди по порядку.

Топ-7 продажу за квітень

Опубліковано від
У квітні наші покупці приділяли увагу активному догляду за шкірою, в топ-7 продажів увійшов і пребіотик для шкіри — новий тренд в косметології та дерматології. Ми дуже раді, що першими в Україні змогли запропонувати вам таку корисну новинку
Похідні гіалуронової кислоти Hyacross™ і Hymagiс™ -4D відмінно зарекомендували себе в косметиці: місяць тестування показав реально зволожуючу дію, навіть краще, ніж з просто гіалуронкою.
Статті з 1 по 10 з 259 (1 Сторінка)