Гідролат любистку

Новий товар

Допомагає при набряклості тканин,

тому завжди входить до складу кремів під очі. Гідролат в спреї матує шкіру, стягує пори і швидко загоює незначні травми шкіри

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


36,00 грн

  • 100 г

Додати до списку бажань


Гідролат любистку


INCI: Lovage (Levisticum officinale) Hydrozol

Активні речовини: лактони, органічні кислоти, кумарини, цукор

Паровий дистилят любистку використовується в косметиці як зволожуючий і протинабряковий засіб: лімфодренажні гелі та креми від мішків під очима не обходяться без цього компоненту.

Переваги любистку в косметичному догляді є очевидними, він доволi часто фігурує в професійних серіях по догляду за волоссям. Властивість рослини оптимізувати водно-жировий баланс шкіри і зміцнювати волосяні цибулини рекомендуємо використовувати в лосьйонах і масках. Гідролат для таких цілей можна комбінувати з шавлієвою та аїровою водою.

Атопічна і реактивна суха шкіра потребує любистковоï воді, оскільки вона містить лактони. Ці похідні молочної кислоти глибоко зволожують шкіру, знімають стрес і вирівнюють тон шкіри обличчя.

Загоюючу властивість гідролата любистку можна використовувати при лікуванні ран, побутових і сонячних опіків, дрібних пошкоджень шкіри. Якщо посилити гідролат ламелярним зволожуючим комплексом Trimoist KMF, отримаєте універсальний спрей-тонік для будь-якої ділянки шкіри.

 Властивості:

- заспокійлива і зволожуюча,
- антибактеріальна та регенеруюча,
- розгладжує шкіру і знімає подразнення,
- лімфодренажна, знімає набряки.

 Косметичне застосування:

10-100%

Зберігання: в холодильнику

Виробник: Україна

Статті по темі. Рецепти і поради:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2019-01-30

Настоящий!

Гидролат со специфическим легким-легким ароматом. Раньше делала гидролаты сама. Но по времени был затратный для меня процесс). Отличная основа для крема. И, как всегда, спасибо за обслуживание. Упаковка на высшем уровне.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Гідролат любистку

Гідролат любистку

Допомагає при набряклості тканин,

тому завжди входить до складу кремів під очі. Гідролат в спреї матує шкіру, стягує пори і швидко загоює незначні травми шкіри