Мильна основа Молочна

Новий товар

На козячому молоці

мило виходить ідеально-ніжним! Корисна добавка глина забезпечить не просто очищення шкіри: прибере блиск, очистить пори і послужить добру службу при боротьбі з целюлітом. 

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 7 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 7 балів які можна конвертувати в сертифікат на 1,40 грн.


73,00 грн

  • 500 г
  • 1 кг

Додати до списку бажань


Мильна основа Молочна Crystal Goats Milk

Зовнішній вигляд: біла тверда гладка маса з нейтральним запахом
рН 7,5-8,5 (при 65°С)
Температура плавлення 55-65°С

Рецепти мила з основи

Мильна біла основа «Crystal Goats Milk» містить багато козячого молока, що забезпечує чудовий догляд за сухуватою шкірою. З козячої основи виходить дивно м'яке і ніжне очищувальне мило, мило для гоління, дитяче мило.

Молоко живить і пом'якшує шкіру, м'яко дезинфікує, не залишаючи почуття стягнутості. Додавання глини перетворює брусок мила в детокс-засіб. Шкірі дуже корисно таке глибоке очищення, особливо якщо Т-зона блищить, а пори розширені.
Мильна основа на козячому молоці складається цілком з рослинних олій і не містить тваринних жирів, спиртів або шкідливих домішок, які сушать шкіру.
Звертаємо вашу увагу на те, що ця основа дає менше піни: через природні хімічні процеси при введенні козячого молока. На властивості і характеристики готового мила це жодним чином не впливає, проте для більшого
піноутворення сміливо вводите в мило водорозчинну олію.
Не залишайте мило упакованим, воно з часом зсихається і втрачає аромат. Для обгортки підійде звичайна харчова плівка, а також пакувальні рішення з нашого магазину. Відеогід зі створення мила допоможе новачкам.

Склад: вода, гліцерин, козяче молоко, пропіленгліколь, лауретсульфат натрію, стеарат натрію, лаурат натрію

Вагу товару можна вибрати у випадаючому вікні.РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2016-07-12

Ответ

Да, Вы правы компонент есть в основе мы чесно написали, но, минимальная норма по европейским стандартам.

Оцінка 
2016-07-10

Противоречите сами себе

"Мыльная основа на козьем молоке состоит целиком из растительных масел и не содержит вредных примесей, которые сушат кожу" И ТУТ ЖЕ "Состав: лауретсульфат натрия"

Оцінка 
2014-11-11

Мягкое и нежное мыло!

Основа очень понравилась,подошла всем членам семьи.Добавила водорастворимого масла, экстракты и отдушку.Быстро и не дорого.Кожу нашу не сушит, а наоборот стала шелковистой.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-09-08

Хорошая основа для начинающих

Легко плавится, без резкого запаха, хорошо красится. Главное не забыть ввести масло, что бы не сушило кожу. Если использовать водорастворимое масло, то пены много получается.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-04-13

нежное мыло, почти без пены

очень деликатная основа, слабо пенится, но моет кожу очень приятно- берите у кого дети есть маленькме.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Мильна основа Молочна

Мильна основа Молочна

На козячому молоці

мило виходить ідеально-ніжним! Корисна добавка глина забезпечить не просто очищення шкіри: прибере блиск, очистить пори і послужить добру службу при боротьбі з целюлітом.