Rumeur 2 Rose, Lanvin парфумерна композиція

Новий товар

Дівочий аромат,

в якому панує ніжна троянда: делікатна і природна в своєму парфумерному прояві

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


45,00 грн

  • 10 г

Додати до списку бажань


ПЖ Rumeur 2 Rose, Lanvin

Розчинність: легко в спиртах (етанолі, пропіленгліколі, парфумерному спирті, бензилі, ізопропілі, ізопропілміристаті, діетілфталаті) зі збереженням прозорості розчину: добре поєднується з оліями; не розчиняється у воді.
Ланвін зачарує легким дівочим ароматом, в якому панує ніжна троянда: делікатна і природна в своєму парфумерному прояві.
Аромат Lanvin ніжний і чистий, про такі запахи кажуть "делікатний". Починаючись свіжо і радісно - цитрусовою дзвінкою нотою, Rumeur 2 Rose спадає в серце. Саме в серці аромату зароджується диво, в якому головна нота належить жасмину і троянді. Ніжний дівочий парфум дивовижно підходить для денного застосування і ароматизації піномиючих ліній. Незважаючи на штучне походження, аромат діє заспокійливо - заспокоює і налаштовує на успіх.
Роза в чарівному шлейфі поступово змінюється чарівними пачулями і мускусом. Аромат сам по собі тонкий і приглушений, протягом дня непомітно зливається зі шкірою.
Верхні ноти: бергамот, соковитий апельсин, грейпфрут, солодка груша, лимон і свіжі ноти
Ноти серця: жасмин, конвалія, жимолость, магнолія і троянда
Ноти бази: амбра, білий мускус і індійські пачулі
Виробник: Франція
Рекомендоване введення: 0,5-2%
Запобіжні заходи: почніть експериментувати з малої кількості і половинної дози. Тоді буде простіше зорієнтуватися в концентрації парфумованого ефекту для різних обставин. Просимо бути обережніше з ароматами і ефірними оліями, якщо в будинку є алергіки, маленькі діти, астматики або домашні тварини.


Оцінка 
2016-07-29

Очень понравился

Нежный, легкий и ненавязчивый аромат. На мой вкус, это один из лучших «розовых» ароматов на сайте)) Роза не ярко выраженная, а как гармоничное дополнение фруктово-цветочной пирамиды. Стойкость средняя. Качество этой парфюмерной композиции отличное.

Оцінка 
2016-03-02

Восторг!!!!

Сделала духи в двойном экземпляре, на спирту и масле, не могу нарадоваться. Легкий, весенний аромат розы ярко выражен, стойкость отличная примерно 4 часа.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Rumeur 2 Rose, Lanvin парфумерна композиція

Rumeur 2 Rose, Lanvin парфумерна композиція

Дівочий аромат,

в якому панує ніжна троянда: делікатна і природна в своєму парфумерному прояві