Вакуумний флакон 100 мл

04794

Новий товар

Вакуумний флакон

важливий в косметичнiй індустрії: повітря не проникає в тару, що дозволяє максимально захистити вміст флакону від окислення. Об'єм 30, 50, 100, 150 мл

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


56,00 грн

Додати до списку бажань


Вакуумний флакон 100 мл

Об'єм: 100 мл

Висота з ковпачком: 137 мм

Матеріал: білий глянсовий пластик (диспенсер і головка), прозора пластмаса (ковпачок)

Вакуумний диспенсер стане справжньою окрасою ванної кімнати або косметичного кабінету: лаконічний флакон з білого глянсового пластика виглядає професійно й стильно. Сучасна вакуумна система верхнього завантаження вмісту дуже проста: творці домашньої натуральної косметики оцінять гігієнічність і простоту в експлуатації, яку пропонує ця модель.

Купити косметичну тару сьогодні не проблема, але покупцеві деколи складно зробити вибір. Пропонуємо довірити свої креми, емульсії і сироватки вакуумнiй тарі: протягом багатьох років вона зарекомендувала себе як надійний і елегантний партнер для рідкої та кремоподібної косметики.

Широкий отвiр та вiдсутнiсть трубочки робить цю тару зручною для емульсiй будь-якої густини.

Професійна тара для кремів, пінок і мусів видає економічну кількість косметичного засобу: одне натискання за обсягом дорiвнює 0,1-0,15 мл, відзначає виробник. Флакон запропоновано в чотирьох об'ємах: 30, 50, 100 і 150 мл.

Як скласти флакон: необхідно наповнити порожній флакон засобом, після чого примусово з'єднати головку і диспенсер до клацання. Вакуумна упаковка готова до застосування.

Оцінка 
2018-09-26

Папе понравился

Флакон с бальзамом после бритья тестировал папа. Говорит держать очень удобно, доза средства выдавливается при одном нажатии как раз на одно применение, выдавливается плавно, не разбрызгивает, не застревает.

Оцінка 
2018-01-29

бесполезная вещь

флакон никуда не годится. Закупорить можно только с помощью грубой силі, растеряв половину содержимого. Раскупорить невозможно вообще. Так что тару можно считать разовой и, следовательно, включать в стоимость продукта, что снижает его привлекательность

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Вакуумний флакон 100 мл

Вакуумний флакон 100 мл

Вакуумний флакон

важливий в косметичнiй індустрії: повітря не проникає в тару, що дозволяє максимально захистити вміст флакону від окислення. Об'єм 30, 50, 100, 150 мл