Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

   Пілінг кислотами став мастхевом для багатьох: підліткам він допомагає позбутися вугрів, в більш зрілому віці відлущування «стирає» зморшки і потужно зволожує шкіру. Мигдальний пілінг і безліч інших формул відлущування шкіри, заснованих на натуральних кислотах, можна придбати в інтернет-магазині «Зульфія».

Пілінг Товарів у наявності: 16

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів

   Кислотний пілінг — один з кращих винаходів сучасної косметології та дерматології. За допомогою контрольованого пілінгу відбувається прискорене оновлення клітин епідермісу, іншими словами, омолодження. Традиційно пік продажів пілінг-складів припадає на осінь, однак в нашому розділі «Пілінги» представлені формули, які можна використовувати і в весняно-літній період.

   Після пілінгу шкірі необхідний особливий догляд, тому не обходьте своєю увагою розділ зі зволожувачами і пептидами. Косметичний догляд в домашніх умовах дуже полегшився, гріх не скористатися можливістю освіжити шкіру, стягнути пори і стерти гіперпігментацію. Який пілінг обрати? Почніть з молочного, мигдалевого або гликолевого — результат вас приємно здивує.

   Бажаємо приємних покупок!


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку