Пілінг

   Пілінг кислотами став мастхевом для багатьох: підліткам він допомагає позбутися вугрів, в більш зрілому віці відлущування «стирає» зморшки і потужно зволожує шкіру. Мигдальний пілінг і безліч інших формул відлущування шкіри, заснованих на натуральних кислотах, можна придбати в інтернет-магазині «Зульфія».

Новий
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри Violet Bloom
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри
Пілінг Violet Bloom стимулює оновлення клітин шкіри, повертає пружність, покращує клітинне дихання, злегка освітлює. Потужно зволожує, розгладжує. 
90,00 ₴
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри Green Leaf
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри
Пілінг Green Leaf піклується про шкіру, дезодорує, стримує розвиток запальних процесів, та сповільнює старіння шкіри. Відновлює та зволожує шкіру, вирівнює її тон.
90,00 ₴
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри Sunny fruits
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри
Пілінг Sunny fruits подовжує молодість, тонізує, підтримує свіжість та пружність шкіри. Захищає від ультрафіолету та інших агресивних факторів навколишнього середовища
90,00 ₴
Натуральний пілінг Куруба
Натуральний пілінг Куруба
Пілінг куруба робить шкіру чистішою, свіжішою та молодшою внаслідок глибокого очищення та зволоження. Регулярне використання натуральної ексфоліації покращує проникність шкіри для біологічних активів.
60,00 ₴
Натуральний фруктовий пілінг Луло
Натуральний фруктовий пілінг Луло
Пілінг Луло делікатно очищає шкіру від віджилих клітин, покращує клітинне дихання, очищає проблемну шкіру. Потужне зволоження, розгладження, можливість введення в щоденний догляд за шкірою.
75,00 ₴
Пілінг Голлівудський (фітиновий)
Фітиновий пілінг допоможе в експрес-догляді за обличчям та тілом
Ніжна ексфоліація, відсутність періоду відновлення і зручна формула для домашнього застосування
140,00 ₴
Пілінг Мигдальний 30%
Останні товари на складі
Склад готовий до застосування в домашніх умовах
Мигдальний пілінг для обличчя і тіла забезпечує відбілювання плям, стягування пор і глибоке зволоження
214,00 ₴
Пілінг Джесснера 42%
Домашній пілінг дарує швидкий результат при мінімальному травмуванні шкіри. При регулярному курсі гарантує ліфтинг і явне омолодження шкіри обличчя й тіла
54,00 ₴
Пілінг саліциловий
Пілінг для обличчя омолоджує і освіжає тьмяну шкіру. Готова для застосування формула з рН 1,6 гарантує вирівнювання тону і мікрорельєфу, очищення шкіри від акне і дрібних дефектів
57,00 ₴
Біотонік нейтралізатор після пілінгу
Після пілінгу
важливий наступний етап — нейтралізація розчину, зволоження шкіри і відновлення її рН. З цим превосхдно впорається біотонік, в складі якого знаходяться екстракти, що заспокоять шкіру
56,00 ₴
Пілінг ретинолово-гліколевий
Ретиноєвий пілінг,
посилений гліколевою кислотою, гарантує не тільки оновлення верхнього шару шкіри, але і потужне зволоження. Пілінг ретинолово-гліколевий з рН 2,9 розумно проводити в осінньо-зимовий період
74,00 ₴
Пілінг лактобіоновий 50%
Лактобіоновий пілінг для обличчя
має виняткову проникність і потужний ефект. Грамотно проведена процедура освіжає роговий шар шкіри і стимулює подальше оновлення клітин. Омолоджуючий засіб
59,00 ₴
Пілінг ферментний, 1 млн од.
НОВИЙ: потужність 1 млн одиниць
скорочує час экспозицiї. Ензимний пілінг в домашнiх умовах робить шкiру м'якою, стягує пори та освiтлює плями
115,00 ₴
Пілінг-емульсія 50%
Гліколевий пілінг
30% плюс 20% фруктових кислот. Чудовий засіб для омолодження шкіри: розгладження мікрорельєфу і посилення еластичності.
49,00 ₴
Пілінг-емульсія 25%
Відбілювання плям
5% -вий глікольовий. Домашній пілінг без втрат для зовнішнього вигляду: м'яка і чиста шкіра, звуження пор і посилення тургору забезпечать фруктові кислоти.
44,00 ₴
Предпілінг-емульсія 2%
Легка відбілююча і розпушуюча дія корисна шкірі. Фруктово-гліколевий кислотний склад для ніжного догляду та підготовки до пілінгу.
40,00 ₴

   Кислотний пілінг — один з кращих винаходів сучасної косметології та дерматології. За допомогою контрольованого пілінгу відбувається прискорене оновлення клітин епідермісу, іншими словами, омолодження. Традиційно пік продажів пілінг-складів припадає на осінь, однак в нашому розділі «Пілінги» представлені формули, які можна використовувати і в весняно-літній період.

   Після пілінгу шкірі необхідний особливий догляд, тому не обходьте своєю увагою розділ зі зволожувачами і пептидами. Косметичний догляд в домашніх умовах дуже полегшився, гріх не скористатися можливістю освіжити шкіру, стягнути пори і стерти гіперпігментацію. Який пілінг обрати? Почніть з молочного, мигдалевого або гликолевого — результат вас приємно здивує.

   Бажаємо приємних покупок!