Новинки

   Пептиди в косметиці важливі і потрібні, за допомогою цих низькомолекулярних сполук сучасна косметика здатна уповільнювати процес природного старіння і не тільки. Посилення зволожуючих властивостей, поліпшення метаболізму шкіри, відновлення виробки рідного колагену, ліфтинг-ефект — ось неповний список властивостей пептидів, представлених в інтернет-магазині «Зульфія».

Пептиди Товарів у наявності: 47

на сторінку
Показані 1 - 18 із 47 пунктів
Показані 1 - 18 із 47 пунктів

   Додання шкірі еластичності, омолодження і антиоксидантна дія — ось для чого в косметиці потрібен пептид: флюїд або сироватка під нічний крем здатні уберегти клітини шкіри від зашвидкого старіння, руйнування, передчасного окислення. Пептидна допомога не обмежується доглядом за шкірою — зміцнення волосся і нігтьового матриксу проходить куди дієвіше, якщо застосовується пептид.

   Наукою доведено, що пептидний комплекс — дієвий засіб при боротьбі за молодість і пружність шкіри. У розділі «Пептиди» представлені інноваційні комплекси (оліє- та водорозчинні), введення яких в косметику надає їй молодильні властивості. Застосовувати пептиди в косметиці нескладно, в описах наведено не тільки дозування, а й розчинність кожної пептидного субстанції.

   Приємних вам покупок!


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку