Догляд за волоссям

У догляді за волоссям важливо знайти оптимальний баланс між очищенням, зволоженням і живленням. Грамотно підібрана серія косметичних засобів по догляду за волоссям творить чудеса: шевелюра стає блискучою, здоровою, красивою.

Натуральна косметика для краси та здоров'я вашого волосся

Якщо ви сумніваєтеся в якості розрекламованих шампунів та бальзамів, або вони не дають бажаних результатів, зверніть увагу на натуральну косметику. У складі доглядових засобів тільки природні компоненти, в них немає ароматизаторів і синтетичних барвників. У нас ви знайдете багатий асортимент косметики для волосся та зможете замовити її з доставкою по Україні. Серед продукції ручної роботи є зволожувальні спреї, гіалуронові маски, скраби для шкіри голови, сироватки та багато іншого. Міцна й густа шевелюра, що випромінює здоровий блиск, — це можливо лише при використанні стовідсотково натуральних продуктів.

Косметика для волосся ручної роботи: властивості та види

Засоби призначені для догляду за волоссям, яке страждає від несприятливих впливів: погана екологія, стреси, наслідки інфекційних захворювань. У нашому каталозі ви знайдете продукцію різного спрямування. Загальні характеристики природної косметики:

  1. Натуральний склад, в який часто входять фруктові екстракти, рослинні протеїни, витяжки злаків, ефірні олії тощо.

  2. Делікатний вплив на волосся та шкіру голови без порушення кислотно-лужного балансу.

  3. Повна безпека. Ми пропонуємо якісну, сертифіковану продукцію.

  4. Ефективність у розв’язання проблем сухості, ламкості, випадання волосся.

Засоби для догляду за волоссям ручної роботи діють поступово, накопичуючи ефект. Постійне використання не тільки спростить догляд за локонами, а й допоможе відновити їх здоров'я.

Що можна обрати у каталозі Zulfiya

Ми пропонуємо різні косметичні засоби, що позитивно впливають на стан шкіри голови та волосся. Ви можете купити з доставкою по СНД такі продукти:

  • скраб для покращення кровообігу, очищення шкіри та прискорення росту волосся;

  • зволожувальні та поживні маски;

  • кератинові сироватки, що надають гладкості;

  • ботокс, який дбає про локони, що піддаються постійному впливу електроприладів;

  • шампуні та бальзами.

Ви можете замовити унікальну косметику в будь-якій мінімальній кількості, а також придбати компоненти натурального походження для самостійного виготовлення доглядових засобів.

Скраб для шкіри голови зі спіруліною
Основні задачі скрабу для шкіри голови, це покращення кровообігу та глибоке очищення. Покращення кровообігу забезпечує гарне живлення волосся і цим самим прискорює його ріст, наповнює коріння волосся киснем, додає сили та об'єму.
190,00 ₴
Кератиновий кондиціонер Restorative technology
Завдяки чудовому складу, кондиціонер забезпечить міцну структуру, шовковисті  локони, які легко розчісуються, приємні на дотик і випромінюючі здоровий, розкішний блиск.
210,00 ₴
Кератиновий шампунь Restorative technology
Кератиновий шампунь покращить структуру вашого волосся, зміцнить, зробить більш стійким до негативного впливу навколишнього середовища, вітамінізує, мінералізує, зменшить кількість посічених кінчиків та надасть діамантового блиску.
190,00 ₴