Азелаїнова кислота

Новий товар

Від чорних крапок

і висипань, розсмоктує сальні пробки. Виражена депігментуюча і кератолітична дія ­ розгладження мікрорельєфу і освіження шкіри гарантована. 

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 2 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 2 балів які можна конвертувати в сертифікат на 0,40 грн.


45,00 грн

 • 5 г

Додати до списку бажань


Кислота азелаїнова

INCI: Azelaic Аcid
Синоніми: лепаргілова, енхоєва
Зовнішній вигляд: білий кристалічний порошок

Лікування акне

Кислота утворюється в ході жирового обміну і в малих кількостях міститься в тілі людини. Утворюється природним шляхом на нормальній шкірі при бродінні бактерій, званих Malassezia лупа. У природі існує в злакових (пшениці, ячмені та жита).

Проблемна шкіра перестане турбувати, якщо вводити в косметичний догляд азелаїнову кислоту. Сироватки, гелі для локального підсушування запалень, матуючі тоніки на азелаінці перешкоджають ороговінню верхнього шару шкіри, тобто запобігають закупорку пор і появі комедонів - а для проблемної шкіри це життєво важливо.

Азелаінова кислота зупиняє ріст пропіонбактерій і стафілокока, що грають ключову роль у розвитку акне: кислота за силою впливу не поступається антибіотикам і бензоілпероксідам. Ефективна при наявності комедонів, легкої або середньотяжкої форми папулопустулезних акне. Вже через кілька тижнів використання сироваток з азелаїновою кислотою кількість бактерій на шкірному покриві значно зменшується. Важливо, що при цьому не утворюється шрамів, стійких до дії азелаїнової кислоти. Тому вона результативна при тривалому застосуванні, не викликає звикання.

Для м'якого пілінгу в домашніх умовах дієві препарати, що містять комбінації фруктових кислот з саліцилової і азелаїнової кислотами. Часто азелаїнова і койєва кислоти доповнюють дію гліколевої кислоти.

Пігментні плями йдуть після курсу щадного пілінгу. Косметолог зорієнтує у виборі кислоти, якою у вашому випадку резонно посилити азелаїнову. Збалансоване поєднання кислот сприяє вирівнюванню кольору шкіри, її текстури і скороченню пор. У пілінговий період захищайте шкіру від ультрафіолету і користуйтеся ламілярними емульсіями.

Сухість шкіри голови теж можна послабити, вводячи в рецептури масок і шампунів азелаїнку. Володіючи низькою токсичністю, кислота може застосовуватися при вагітності.

 Властивості:

- Антиоксидантна,
- Лікуюча вугри,
- Уповільнююча утворення пігментних плям,
- Має антиоксидантну активність,
- Освітляє сліди постакне і рубці,
- Стимулююча ріст волосся,
- Покращує колір обличчя.

 Косметичне застосування:

5-20%
- Очищення шкіри, убтан - 1-3%;
- Лінія косметики для лікування акне - 1-6%;
- Антипігментні склади - 2-7%;
- Пілінги - 5-20% (стежте за рівнем рН!);
- Шампуні для волосся - 1-4%.

Запобіжні заходи. При використанні азелаїнової кислоти слід звертати особливу увагу на її концентрацію, тому що у високих дозах азелаїнова кислота може викликати легке печіння, почервоніння шкіри. У цьому випадку короткочасно скасуйте застосування або знизьте дозування. У рідкісних випадках такий ефект може спостерігатися в перші 1-2 тижні використання, навіть при малих концентраціях. Як правило тривалість курсу застосування косметичних продуктів з азелаїновою кислотою - кілька місяців безперервно (при лікуванні мелазми - не менше 3 місяців). Повторний курс можливий після перерви на один-два місяці.

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2021-01-27

Растворимость

Благодарим за обращение. Наш технолог рекомендует использовать спирт для  растворения данной кислоты и гидролат для смягчения действия на кожу. 

Оцінка 
2021-01-27

Растворимость

Зачем писать про растворимость в воде, когда она не растворяемся в воде (ни в холодной, ни в горячей)...

Оцінка 
2020-06-02

Для Елены

Здравствуйте Елена, попробуйте кислоту сначала растворить в спирте, а затем добавить воду.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-06-01

РАСТВОРИМОСТЬ

Подскажите пожалуйста как её растворять в горячей воде не растворяется,только замутняется раствор,потом кислота оседает.

Оцінка 
2019-03-28

для Кристины

Здравствуйте, рецепты готовятся, проходят обкатку. Как только будем готовы поделиться, выложим в раздел Рецепты.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2019-03-27

Дайте рецепт

Здравствуйте,нет у вас рецептов с этим компонентом для проблемной кожи,от прыщей? В разделе ничего нет

Оцінка 
2019-02-11

для Евгении

Можем порекомендовать использовать полисорбат-80. Однако зная капризность компонента (наши технологи немало с азелаинкой наигрались в масляных формулах), в стопроцентно удачном эксперименте не поручимся. Если вам азелаинка нужна для кератолитического и слегка освежвающего эффекта, лучше взять салициловую кислоту: она превосходно ложится в масляные составы.
Удачных экспериментов!

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2019-02-09

Как ввести в сухое масло?

Подскажите, пожалуйста, как её ввести в сухое масло?
Хочу скопировать один продукт.

Оцінка 
2018-12-22

как растоворить

у меня азелаиновая к-та хорошо растворяется в горячей воде, но в готовом продукте (крем или тоник) выпадает в осадок. Может быть кто-то знает, как растворить без обратной реакции?

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-07-26

Рецепт

Лана, рецепты в разработке, но для тоника вам понадобится 1 г азелаинки, которую нужно растворить в 90 г горячей воды, плюс 8 г фукогеля и 1 г консерванта феноксиэтанол.
При подростковых недоразумениях с кожей отлично помогают и другие кислоты: салициловая, например.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-07-26

Процент

Олена, какой процент азелаиновой кислоты вы вводили?

Оцінка 
2018-07-24

А в чем ее растворять?

В гидролате не растворяется, при нагревании только - но потом выпадает в осадок...?

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-07-24

спасатель для кожи

подскажите рецепт крема или тоника (протирки) от высыпаний для подростка! буду признательна! в этом деле новичок! но сынишку нужно спасать! спасибо!

Оцінка 
2018-06-06

Внешний вид

Здравствуйте, Кристина! Поставщик сообщил нам, что данный товар может быть как в виде порошка, так и в виде хлопьев — зависит от партии.

Оцінка 
2018-06-05

Внешний вид

Здравствуйте! Пришла азелаиновая кислота в виде не белого порошка как указано в описании, а в виде белых пластинок. Она такая и есть сейчас у Вас?

Оцінка 
2018-05-15

Растворимость

Спасибо за ответ! Буду пробовать как ы сказали.
Азелаиновую кислоту брала не у Вас, и она растворяется только в горячей воде, а в спирте только если спирта в 10 раз больше.
Скажите, Ваша азелаиновая кислота легко растворяется в холодной или горячей воде? И сколько спирта нужно для растворения Вашей кислоты, 1:1 или больше, например 1:5?
Закажу у Вас и буду пробовать работать с Вашей.

Оцінка 
2018-05-14

Как использовать?

Кристина, мочевина не повышает рН, а, наоборот, понижает его. Поэтому 5% азелаинки + х% мочевины дали вам хлопья и сделали тоник "слишком кислым".
И вообще, 5% азелаиновой кислоты для тоника — слишком много, начните с 1%, для такого средства более чем достаточно.
Традиционно рН тоника с кислотами варьируется от 4,5 до 5,5.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-05-11

PH тоника?

Если ввести в тоник 5% азелаиновой кислоты, то тоник получается слишком кислый для кожи лица. Какой РН допустимый для тоника с азелаиновой кислотой и можно ли повысить это значение мочевиной, не скажется ли это на свойствах? Потому что в таком тандеме образовываются хлопья.

Оцінка 
2018-02-13

Как использовать?

Здравствуйте, Вита! Азелаиновую кислоту можно вводить в состав тоника, лосьона, крема, добавлять в убтаны или маски. Главное, соблюдать допустимую концентрацию. Не стоит начинать ввод данного компонента с максимума. Ну и главное запастись терпением, т. к. длительность курса применения косметических продуктов с азелаиновой кислотой от нескольких недель до несколько месяцев непрерывно.

Оцінка 
2018-02-09

Рецепт

Напишите как ей пользоваться,что бы избавиться от угрей

Оцінка 
2017-07-14

Срок хранения

Здравствуйте, Елена! Срок хранения последней партии до 01.2019г. Постараемся сегодня вставить новый сертификат.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-07-13

какой срок годности

в сертификате указано годен до 06/2017, все верно?

Оцінка 
2017-07-04

Как пользоваться

Здравствуйте, Анна! Кислота азелаиновая растворяется в воде, следовательно, при изготовлении крема ее нужно добавлять в водную фазу.

Оцінка 
2017-07-04

крем с азелаинкой

Подскажите пожалуйста, если нужно сделать крем, в какую фазу нужно вводить кислоту - к маслам в ЖФ или к активам в конце приготовления? кислота растворяется в спирте, но для сухой кожи этот вариант (тем более в креме) исключён, поделитесь пжл в чём лучше её растворить (можно частично)

Оцінка 
2016-09-15

Дякую за рецептик!!!

Тонік справді дієвий!!! Правда спирту даю трошечки менше. Використовую тонік не кожного дня через вміст спирту, але коли з'являються запалення і для профілактики комедонів - йому нема рівних. Ефект з першого використання!
Азелаїнку рекомендую! Реально полегшить вам життя)))

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-09-07

Гликолька

Краще не використовувати.

Оцінка 
2016-09-07

Кислоты

Можно ли эту кислоту использовать вместе с гликолевой в тонике? Они хорошо сочетаются?

Оцінка 
2016-08-29

Ответ Наталье

Да, Вы правы, спирт нужен для растворения кислоты, а гидролат для смягчения действия на кожу.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-08-26

как растворяется кислота?

Юля, вы кислоту растворяете в спирте, а затем все это в гидролате? тогда она нормально растворяется? Я как раз задумалась,как ее в сыворотку поместить.

Оцінка 
2016-05-18

Тонік супер!

Порекомендували мені в аптеці крем Акне стоп. Прочитавши склад, в якому була азелеїнова кислота, вирішила сама зробити засіб на основі цієї кислоти. Вже на другий день запалення стали помітно меншими, шкіра чистішою. Ось рецепт з Вашими, Зульфія, компонентами:
- гідролат череди — 40 г
- спирт ізопропиловий — 2-3 мл
- кислота азелаїнова — 2,5 г
- бета-глюкан — 1,5 мл
- фукогель — 4 мл
- глина жовта — 1 г
- эфірна олія грейпфрута — 10 капель
- эфірна олія м'яти — 2 капли
- эфірна олія розмарину — 1 капля
- консервант фенокситанол — 0,25 мл (4-5 капель)
Виходить 50 мл тоніка.

 • 12 з 13 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-02-25

Рецепт

Девочки, поделитесь рецептами )

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-02-24

Панацея для проблемной кожи

Всю жизнь мучалась с угрями, до 30 лет. Кто знаком с этой проблемой, знает - перепробуешь всё, что только можно. Вылечилась АЗЕЛАИНКОЙ, причём не временное облегчение, а именно вылечилась - уже полгода как избавилась от этой напасти. Кстати, это основной действующий компонент аптечного "Скинорена" - эффективный и недешевый препарат.

 • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-07-10

в сыворотках

нравится в сыворотках, только она сильно состав разжижает. Но кожа зато светленькая и чистая!!

 • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Азелаїнова кислота

Азелаїнова кислота

Від чорних крапок

і висипань, розсмоктує сальні пробки. Виражена депігментуюча і кератолітична дія ­ розгладження мікрорельєфу і освіження шкіри гарантована. 

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку