Олія камелії

Олія камелії рафінована

Мус «Гоління моє», 100 г
Бентоніт в милі для гоління — класичний прийом, що поліпшує ковзання. Пантенол і розмарин корисні шкірі, вони прекрасно відновлюють і заспокоюють. Рослинна олія фісташки та камелії захищають і живлять шкіру після гоління. Плацентарний гідролізат робить шкіру ніжною і матовою протягом усього дня.
- Мильна основа «Кремоподібна» - 90 г
- Гідролізат плаценти - 5 мл
- Глина жовта бентонітова - 2 г
- Олія камелії - 2 мл
- Олія фісташки - 2 мл
- Пантенол - 5 крапель
- Парфум-віддушка «Givenchy Pour Homme» - 5 крапель
- Консервант гермаль - 0,5 м
Міксером, потужним кухонним, збиваємо нашу основу близько хвилини. Збивши-розм'якшивши її, вводимо глину і пантенол, знову ледь збиваємо. Додаємо олію камелії і фісташки, парфум-віддушку. Тепер знову енергійно збиваємо.
Кухонний міксер підійде ідеально. У процесі збивання мусу додаємо водну фазу (гідролізат протеїну з розчиненим у ньому консервантом).
У певний момент мило стає схожим на збите масло - все ніжніше, легше, об'ємніше! По досягненні цієї стійкої консистенції, мус вважається готовим.
Чистим шпателем перекладаємо мус в білосніжну баночку з гвинтовою кришкою.
Маска «Зміцнення волосся», 50 мл
Маску наносити на коріння волосся перед миттям. Залишити під поліетиленовою шапочкою мінімум на годину. Змивати шампунем. Волосся від масляної маски очищається легко - це заслуга солюбілізатора полісорбата-20. Зміцнення волосся проводите регулярно: профілактика не завадить ніколи.
- Полісорбат-20 - 10 мл
- Олія камелії - 10 мл
- Олія оливи - 10 мл
- Олія авокадо - 10 мл
- Олія кокосу - 10 мл
- Ефірна олія лимону - 5 крапель
- Ефірна олія розмарину - 3 краплі
- Ефірна олія чайного дерева - 2 краплі.
Олії підігріти на водяній бані, ввести солюбілізатор полісорбат-20, додати ефірні олії. Перелити у флакон з помпою.
Сироватка «Вітамінна», 50 мл
Текучий гель стане прекрасною основою під денний крем. Шкіра легко вбирає в себе запропонований фітококтейль на гіалуронової основі. Алантоїн у складі знімає роздратування, а олії шипшини та камелії захищають шкіру. Після гоління ця сироватка буде теж корисна.
- Олія камелії - 5 мл
- Олія шипшини - 2,5 мл
- Каприлові тригліцериди - 2,5 мл
- Гіалуронової розчин високомолекулярний 1% - 20 мл
- Вітамін А - 0,5 мл
- Алантоїн - 0,25 г
- Гідролат - 19 мл
- Емульгатор «Планта-М» - 2 г
- Ксантан - 0,25 г
- Консервант гермаль - 0,25 м
На водяній бані-1 в підігрітому гідролаті розчинити алантоїн, ввести емульгатор і ретельно вимішати молочко.
Зняти з водяної бані-2 підігріту масляну фазу і збиваючи водну фазу міксером, ввести в неї олію. Як тільки емульсія стане легкою і однорідною, введемо ксантанову камедь, по щіпочці. Потім в готову емульсію додати гіалуроновий розчин, перемішати, ввести вітамін А і законсервувати ретельно вимішати сироватку. Перелити у флакон з дозатором або піпеткою.
Сироватка підтягуюча «50+», 20 мл
У зрілому віці шкіра лінується виробляти ліпіди, тому допоможемо їй трохи. Набір найцінніших олій розгладжує шкіру і відновлює її жировий обмін. Явний підтягуючий ефект буде корисний не тільки обличчю, а й шиї і декольте. Личко набуває свіжий вигляд завдяки додатковому зволоженню і вологоутриманню. Кілька крапель сироватки наносимо масажними рухами на злегка зволожену шкіру, вранці і ввечері.
- Олія примули - 4 мл
- Олія Аргана - 4 мл
- Олія рижію - 3 мл
- Олія камелії - 3 мл
- Олія рисових висівок - 2 мл
- Каприлові тригліцериди - 2 мл
- Олія лавра - 1 мл
- Олія броколі - 1 мл
- Коензим - 0,1 г
У флаконі з піпеткою готувати сироватку набагато зручніше. Спочатку потрібно розчинити коензим в каприлових тригліцеридах. Додати інші олії. Користуватися із задоволенням.
Сироватка під очі «Ментол», 10 мл
Потужний ментоловий засіб для поліпшення мікроциркуляції в периорбітальній зоні. Якщо шкіра чутлива, почніть з половинної дози ментолу в рецепті. Легкі масла вмить вбираються в шкіру, сквалан і кризалід  розгладжують і пом'якшують шкіру.
- Олія аргана - 7 мл
- Олія камелії - 2 мл
- Сквалан - 15 крапель
- Олія кризалідне - 5 крапель
- Ментол - 0,05 г
У підігрітому сквалані розчинити кристали ментолу, змішати з іншими оліями і залити в роликовий флакон. Наносити під очі, уникаючи попадання на слизову оболонку. Відчуття ментолової прохолоди швидко проходить, не хвилюйтеся. Зате залишається зволожена шкіра, що посвіжішала.
Міцелярна вода «Чутлива шкіра», 50 мл
Засіб для очищення шкіри, ніжний і делікатний. Вода ця поєднує в собі таланти тоніка і очищаючого молочка. Принцип очищення шкіри міцелярною водою простий: збовтайте пляшечку з водою, змочіть ватний диск цим розчином і очистіть шкіру. Вона прекрасно знімає макіяж, освіжаючи шкіру. Таке очищення покращує клітинне дихання, поїть шкіру вологою і пригощає полісахаридами. Змивати або не змивати міцелярку зі шкіри - вирішувати Вам, у кожного типу шкіри свої вимоги.
- Гідролат - 40 мл
- Олія камелії - 2 мл
- Полісорбат-20 - 3 мл
- Полісорбат-80 - 2 мл
- Алое-віра концентрат - 2 мл
- Сорбіт - 1 г
- Пантенол - 1 мл
- Алантоїн - 0,5 г
- Консервант феноксиетанол - 8 крапель
Олію камелії сасанкви змішати з полісорбатом.
У підігрітому гідролаті розчинити алантоїн і сорбіт, ввести пантенол і концентрат алое-віра. Змішати водну фазу з масляною, ретельно збовтати, законсервувати і перелити в зручний флакон.
Масло збите, 100 г
Пропорція проста: 80% твердих масел (батери), 20% рідких олій.
Збите масло - чарівне і легке, як суфле. Рецепт дан на 100 грамів, оскільки меншу кількість масел якісно не збити звичайним міксером. Масло вбирається без залишку, живить шкіру. Наносимо на вологу шкіру.
- Какао-масло - 40 г
- Олія кокосу - 40 г
- Олія камелії - 20 мл
- Вітамін Е - 10 крапель
- Ефірна олія - 20 крапель.
Зважте батери (тверді масла) в жароміцної склянці і поставте на водяну баню до розм'якшення масел, але не топіть їх до рідкого стану. Розм'якшіть, і тільки. Влийте рідкі оліі. Збийте потужним міксером-віночком і поставте у морозилку на 5 хвилин. Вийміть, обов'язково відскребіть вінчиком підзастигле зі стінок і дна, знову збивайте 1-2 хвилини. Потім у морозилку. Більше повторень циклу «збити-заморозити» - легше масло.
У впевнено збите масло введіть віддушку або ефірні олії, остаточно збийте до повітряної консистенції, додайте вітамін Е (корисний шкірі і легкий консервант для масляної суміші) і магнію стеарат 2 грами (для поліпшення консистенції і пудровості нанесення). Викладіть готове масло шпателем у продезинфіковану банку.
Оскільки продукт безводний, консервувати його не потрібно, хоча вітамін-консервант Е у формулі є і він дуже корисний шкірі.
Сухе масло «Камелія і аргана», 50 мл
Універсальний склад для тонкої і тьмяної шкіри. Наносьте масло на злегка вологу шкіру після вмивання - омолоджуючий арган, тонізуюча камелія дуже швидко приведуть шкіру в норму, пригостить її найкориснішим набором поліненасичених жирних кислот.
Масло допоможе також розчісуванню волосся після миття. Нанесіть його на долоньки, а після розподіліть по злегка вологому волоссю. Полегшує укладання і профілактує посічені кінчики.
- Олія камелії - 15 мл
- Олія аргана - 10 мл
- Циклометикон - 25 мл
- Вітамін Е - 2 краплі
Змішати олії, додати циклометикон, ретельно струсити. Можна ввести ефірну олію або віддушку. Перелити в зручний спрей, користуватися з радістю.