Натуральна косметика ™Zulfiya

Натуральна косметика ™Zulfiya

Основна діяльність нашої компанії - це забезпечення українського ринку якісними, сертифікованими, сучасними інгредієнтами для створення косметичних засобів. Тому ми з гордістю можемо заявити, що наша косметика є унікальною. Адже ми перші виготовляємо косметичні засоби з найсучаснішими компонентами.

Діяльність у створенні натуральної косметики ми почали у 2016 році, самі клієнти приходили на склад компонентів та запитували про вже готову косметику з ними. Спочатку ми робили індивідуально, на замовлення клієнта. Але згодом побачили величезний попит на цю категорію товару та створили лабораторію. Так і розпочалася історія Натуральної косметики ™Zulfiya

Кожна косметична формула, яка випускається — проходить етапи тестування. Балансується, адаптується та містить допустимий вміст активних речовин. Розробляється схема поєднання компонентів, тобто сінергія між ними. Склад продукту забезпечує комплексну дію, спрямовану на видалення естетичних недоліків. 

Вся косметична продукція, яку ми виготовляємо має ВИСНОВОК державної санітарно-епідеміологічної експертизи та є безпечною для використання.

Сьогодні кожна дівчина та жінка бажає виглядати привабливою та доглянутою, це не просто потреба - це є необхідність у сучасному світі, тому ми пропонуємо вам дієву натуральну косметику ™Zulfiya з унікальними складовими та збалансованою формулою. У нас ви знайдете все необхідне для того, щоб стати ще красивішою! 

Придбати наші товари можна на нашому сайті та в торговому острівку в ТЦ “Мир”, за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька 57. Проконсультуватися можна за телефоном гарячої лінії (безкоштовно) 0-800-210-198.

З радістю чекаємо на вас!

З нашими косметичними засобами ™Zulfiya красивою бути легко!

Наші сертифікати:

 ВИСНОВОК державної санітарно-епідеміологічної експертизи 

 ВИСНОВОК державної санітарно-епідеміологічної експертизи