Про компанію

Інтернет-магазин «Зульфія»

Гарною бути легко!

Орієнтовані ми на три простих критерії: якість, ціна, сервіс. Ціни в магазині найнижчі з простої причини — ми максимально скоротили ланцюжок посередників, вважаючи за краще працювати безпосередньо з виробниками. Термін придатності товарів завжди довгий: ми замовляємо невеликі партії, зате часто.

Оперативність — наша сильна сторона. Посилки йдуть до вас у день замовлення, товари забезпечені сертифікатами, а спірні ситуації завжди вирішуються на користь клієнтів. Географія клієнтів постійно розширюється, ми здійснюємо доставку по всій Україні та за кордон. Косметичному конвеєру — напружений ритм!

Завжди раді вашим відгукам, відповідаємо на конструктивну критику, проводимо бліцопитування. В ознайомчих цілях радимо вам почитати статті про косметичний догляд, а для перших дослідів із косметикою широко представлені рецепти-шаблони і ролики на ютубі.

Індивідуальні консультації косметологічного і фармацевтичного спрямування магазин не проводить. Це прерогатива вузьких фахівців, а не торгової одиниці.

Бажаємо приємних і корисних покупок.