Про компанію

Інтернет-магазин «Зульфія»

Гарною бути легко!

Орієнтовані ми на три простих критерію: якість, ціна, сервіс. Ціни в магазині найнижчі з простої причини - ми максимально скоротили ланцюжок посередників, вважаючи за краще працювати безпосередньо з виробниками. Термін придатності товарів завжди довгий: ми замовляємо невеликі партії, але часто.

Оперативність - наш коник. Посилки йдуть до вас в день замовлення, товари забезпечені сертифікатами, а спірні ситуації завжди вирішуються на користь клієнтів. Географія клієнтів шириться постійно, здійснюємо доставку по всій Україні і СНД. Косметичному конвеєру - напружений ритм!

Завжди раді вашим відгукам, відповідаємо на конструктивну критику, проводимо бліц-опитування. Для ознайомлювальних цілей приємно почитати статті про косметичний догляд, для перших дослідів з косметикою широко представлені рецепти-шаблони і ролики на ютубі.

Творчим людям не потрібно відволікатися на другорядні проблеми. Ми не прирікаємо вас на мінімальну суму замовлення: у магазині командуєте ви, Покупець. Сигнальте нам, ми все влаштуємо: порадуємо майстрів домашньої косметики якістю і швидкістю обслуговування, ми ж магазин!

Індивідуальні консультації косметологічного і фармацевтичного спрямування магазин не проводить. Це прерогатива вузьких фахівців, а не торгової одиниці.

Бажаємо приємних і корисних покупок.