Пігменти для самостійного створення косметики

Пігменти для самостійного створення косметики

Пігменти для косметики — барвники, які не розчиняються у воді та інших компонентах. Вони бувають різними за структурою, а з хімічної точки зору виділяють органічні і неорганічні. Останні бувають чорно-білими і кольоровими.

На нашому сайті ви знайдете все необхідне для своєї творчості і створення особливого, унікального засобу, що підходить під тон шкіри і переважаючий тип зовнішності. Здійснюємо доставку по всій Україні, а замовлення можна оформити за кілька кліків.

Пигменты для косметики купить в Украине

Які є види

Пігменти для мінеральної косметики користуються великим попитом, адже з їх допомогою можна створити як декоративний, так і доглядовий продукт. До основних можна віднести:

- водорозчинні. Мають гелеву структуру і найчастіше застосовуються при виготовленні бомб для ванної та іншої доглядової косметики. Від концентрації залежить рівень насиченості вихідного продукту;

- рідкі. Їх в основному використовують при приготуванні мила. Вони не розтікаються, дають хорошу базу і мінімальні у витраті;

- масляні. Підходять початківцям миловарів, які тільки освоюють всі тонкощі мистецтва;
пігменти. З їх допомогою можна досягти чіткості кордонів і отримати цікаві композиції. Для тих, хто виробляє мило, це справжня знахідка, так як вони не надають блиск, не течуть і добре взаємодіють з маслом або гліцерином. Сухі пігменти для косметики даного типу застосовуються в невеликих кількостях, тому користуватися ними можна досить тривалий час;

- перламутри. Вони надають неповторне сяйво продукту і можна отримати дуже непогані поєднання;

- гліттери. Це блискітки, які іноді додають в основи. Зазвичай використовують при створенні тіней для очей і мила.

У нас ви можете без проблем купити пігменти для косметики за приємними цінами. Весь товар сертифікований і має високу якість.

Пигменты для косметики

Тонкощі використання сухих барвників

Не бійтеся експериментувати і творити. Ви можете комбінувати різні відтінки, і тоді у вас буде повноцінна палітра пігментів.

Багато що залежить і від текстури. При роботі з сухими їх потрібно попередньо розтерти в невеликій кількості сполучного компонента, щоб отримати потрібний колір і комфортно працювати. Рідкі можна просто капнути в основу і сміливо занурюватися в процес.

Косметичні пігменти безпечні у використанні і дають ряд можливостей для втілення будь-яких задумів. Якщо не знаєте, які саме вам потрібні, зверніться до наших консультантів, і вони неодмінно підкажуть.