Інгредієнти та компоненти

   Натуральна косметика складається з натуральних компонентів, у формулі крему важливі також емульгатор, водна фаза, зволожуючі активи, пептиди, СО2-екстракт. Магазин «Зульфія» славиться найширшим асортиментом комплектуючих для косметики: будь-які інгредієнти і рецепти до ваших послуг.

Підкатегорії

Пілінг

   Пілінг кислотами став мастхевом для багатьох: підліткам він допомагає позбутися вугрів, в більш зрілому віці відлущування «стирає» зморшки і потужно зволожує шкіру. Мигдальний пілінг і безліч інших формул відлущування шкіри, заснованих на натуральних кислотах, можна придбати в інтернет-магазині «Зульфія».

   Кислотний пілінг — один з кращих винаходів сучасної косметології та дерматології. За допомогою контрольованого пілінгу відбувається прискорене оновлення клітин епідермісу, іншими словами, омолодження. Традиційно пік продажів пілінг-складів припадає на осінь, однак в нашому розділі «Пілінги» представлені формули, які можна використовувати і в весняно-літній період.

   Після пілінгу шкірі необхідний особливий догляд, тому не обходьте своєю увагою розділ зі зволожувачами і пептидами. Косметичний догляд в домашніх умовах дуже полегшився, гріх не скористатися можливістю освіжити шкіру, стягнути пори і стерти гіперпігментацію. Який пілінг обрати? Почніть з молочного, мигдалевого або гликолевого — результат вас приємно здивує.

   Бажаємо приємних покупок!

Ефірні олії

Ефірні масла — природний концентрат, що виробляється рослиною. У кожного є унікальний запах, який по-різному впливає на настрій і емоційний стан. Їх використовують в ароматерапії і при створенні духів. Зовні компонент нагадує прозору, маслянисту рідину і не змішується з водою. Всі речовини, що входять до складу ароматичної добавки, при кімнатній температурі випаровуються, тому жирні сліди не залишаються.

На нашому сайті ви можете купити ефірні масла як оптом, так і в роздріб за дуже привабливими цінами. Доставляємо по всій Україні і регулярно поповнюємо асортимент.

У чому відмінність від звичайного

Всі масла можна розділити на базові та ефірні. Перші найчастіше застосовують при створенні косметичних продуктів, але в чистому вигляді їх цілком можна нанести на шкіру і вдосталь насолоджуватися тонким, натуральним ароматом. Базове масло для духів не використовується, так як має доглядову дію і сприяє зволоженню, очищенню і харчуванню шкіри.

Ефірні більше підходять для створення парфуму, так як вони мають менш щільну структуру і вважаються більш концентрованими. Їх можуть отримувати з квіток, залоз, стебел, насіння і навіть коріння рослин. Вони леткі і добре розчиняються в спирті.

У чому перевага духів, зроблених з «ефіром»

Ефірні масла для духів можна купити в підходящому обсязі і створювати різні композиції для будь-якого випадку і сезону. Крім унікального аромату, ці добавки мають ряд корисних властивостей, тому користуються попитом. Ось які плюси мають духи, зроблені на основі рослинних витяжок:

  • повністю натуральний склад, без синтетичних компонентів;
  • можна створити унікальний запах, змішавши кілька ароматів;
  • стійкість і шлейф.

Єдине, така парфумерія не підходить алергікам, так як може призвести до запаморочення і інших неприємних симптомів.

Які є види

Ефірні масла для створення парфумів представлені широкою ароматної палітрою. Єдиної класифікації немає, але є дві основні ознаки, за якими можна розділити все різноманіття:

  • за рослинами;
  • за впливом на організм.

Наприклад, квіткові ефірні масла сприяють розслабленню нервової системи і зниження головного болю. Багато з них виступають в якості афродізіака і широко використовуються в парфумерії при створенні спокусливих ароматів.

Трав'яні знімають втому і напругу і мають досить легкий, тонкий і свіжий запах. Ефірні масла для створення парфумів цього типу нагадують про поля і безмежні літні луги, просочені зеленню різних рослин.

Деревні, отримані зі смол і кори, допомагають забути про стрес і мають злегка терпкі, але цілком впізнавані ноти.

Ефірні масла впливають на емоційний стан, так як при диханні вони взаємодіють з різними гормонами, що і зумовлює реакцію на запах. Якщо ви не знаєте, яка сировина для створення парфумів вам потрібна, зверніться до наших консультантів, і вони з радістю допоможуть підібрати відповідні компоненти, враховуючи ваші уподобання та побажання.

Пептиди

Пептиди – це низькомолекулярні сполуки, що складаються з амінокислот. Вони являють собою короткі ланцюжки білків, що містять від 2 до 50 мономірних одиниць. Пептиди в капсулах або таблетках широко використовують у медицині. Їх застосовують у комплексній терапії для лікування багатьох хвороб та поліпшення стану людини. Але ще більшу популярність речовини мають у косметології. Додавання пептидів у креми, маски та інші засоби підсилюють синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти, запобігаючи передчасному старінню шкіри.

Як працюють пептиди

Щоденний догляд допомагає надовго зберегти молодість та красу. Пептиди здатні швидко та глибоко проникати в клітини, стимулюючи вироблення нових білкових з'єднань. Різні види впливають на шкіру таким чином:

  • покращують вироблення колагену та еластину;
  • розслаблюють м'язи та позбавляють від мімічних зморшок;
  • підвищують рівень захисту шкіри від негативного впливу навколишнього середовища;
  • запускають процес регенерації;
  • утримують вологу;
  • допомагають швидко відновитися при запаленні та подразненні.

Кожен вид низькомолекулярного з'єднання виконує свою задачу. Щоб косметика працювала ефективніше, застосовують їх у комплексі. Пептиди не викликають алергії.

Основні види пептидів

Розрізняють натуральні та синтетичні короткі ланцюжки амінокислот. У косметології найпопулярнішими є наступні види:

  1. Сигнальні. Активізують вироблення структурних речовин, запускають регенерацію після закінчення життєвого циклу клітин.
  2. Стабілізатори. Відновлюють шкіру після стресу, підвищують захисні функції, усувають наслідки негативного впливу середовища.
  3. Імуномодулятори. Зміцнюють шкіру, знімають запалення, регенерують сполучну тканину, підтримують синтез колагену.
  4. Міорелаксанти. Імітують дію ботоксу. Розгладжують мімічні зморшки та запобігають утворенню нових складок.

Зареєстровано близько 600 видів коротких ланцюжків амінокислот, що застосовуються як добавки в косметику, кожен із яких діє певним чином.

Особливості вибору пептидів

Бажаєте посперечатися з віком? Пропонуємо купити пептиди для догляду за шкірою, зміцнення волосся та нігтів. У каталозі представлений асортимент інноваційних комплексів, введення яких у косметичні засоби надає їм здатність продовжувати молодість. Під кожною позицією є опис, у якому наведені дозування та розчинність субстанції, завдяки чому використання не складає труднощів.

Пептиди додають у креми, гелі, сироватки та іншу косметичну продукцію. Короткі білкові сполуки збільшують дію інших корисних речовин, допомагаючи їм глибше проникнути в шкіру та легше засвоїтися.

Вибрати та купити пептиди для косметики можна як вроздріб, так і оптом. Доставку продукції здійснюємо по Україні та СНД. Посилки відправляємо в день замовлення, всі товари забезпечені сертифікатами.

Парфуми своїми руками

Останнім часом все, що зроблено власними руками, дуже цінується. Це стосується і парфумів. Адже можна створити унікальний стійкий аромат, якого не буде ні у кого іншого. Найважливіше — придбати якісну сировину для виготовлення парфумерії.

Основні інгредієнти

Створення парфумерії — відповідальне завдання, тому потрібно купити якісні компоненти для духів. Щоб отримати унікальний і стійкий аромат, знадобляться:

  1. Ефірні олії. Кількість їх може бути різна. Найважливіше — набір повинен включати олії, у яких різна ступінь летючості. Хороший варіант — придбати концентрати ароматів. Найпопулярнішими є: жасмин, троянда, ваніль і фіалка.
  2. Фіксатори аромату. Це не обов'язковий компонент, але його використовують для створення елітної парфумерії. Зазвичай як фіксатори використовуються ефірні олії — наприклад, сандала, пачулі або фіалки.
  3. Спирт. До нього пред'являються особливі вимоги. Потрібно використовувати етиловий спирт (96%).
  4. Дистильована вода. Застосовується для того, щоб розбавити спиртову основу. Найчастіше використовується тала або джерельна вода. Можна купити квіткові рідини — лавандові, трояндові або розмаринові.

Деякі інгредієнти для духів купують в залежності від того, які парфуми потрібно отримати. Наприклад, рослинні олії мають цілющий ефект. Важливо, щоб такий інгредієнт був дезодорованим і рафінованим. Дуже добре підходить олія жожоба.

Бджолиний віск застосовується для створення твердих парфумів. Така складова буває різних відтінків — від молочних до коричневих. Але колір ніяк не впливає на результат. Для створення пудрової парфумерії знадобиться пудра без аромату або тальк.

Чому варто з нами співпрацювати

Придбати все для виготовлення парфумів можна в багатьох магазинах. Чому ж зробити замовлення варто саме в нашому магазині? Причин для цього кілька:

  • невисокі ціни. Вартість інгредієнтів досить низька, оскільки ми скоротили кількість посередників і намагаємося працювати з виробниками напряму. До того ж немає мінімальної суми замовлення;
  • оперативність доставки. Покупку відправляємо в день оформлення замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні;
  • високий рівень сервісу. Всі суперечки вирішуються на користь клієнтів.

Парфуми своїми руками створюються тільки з високоякісних компонентів. Вся продукція має сертифікати, а термін придатності досить довгий, оскільки ми замовляємо маленькими партіями.

Мінеральна косметика

Мінеральна косметика — найчистіший продукт, в якому не міститься пальмової олії, парабенів і різних домішок. Кожен компонент унікальний і корисний для шкіри, оскільки в складі немає хімічних складників. Ми пропонуємо придбати інгредієнти для мінеральної косметики, яку можна створити самостійно, керуючись особистими вподобаннями.

Особливості компонентів

Створити мінеральну косметику своїми руками під силу кожній жінці. Отримана продукція завдяки тому, що інгредієнти натуральні, має ряд переваг:

  • просто наноситься;
  • економна у використанні;
  • не створює неприємних відчуттів на шкірі;
  • володіє протизапальним ефектом.

Можна отримати природний макіяж, що ідеально підходить для шкіри. Продукція має невагому текстуру і перешкоджає впливу сонячних променів, що викликають передчасне старіння.

Компоненти для мінеральної косметики мають майже необмежений термін придатності. Справа в тому, що в складових практично немає вологи, в якій розвиваються бактерії. Для збереження продукції консерванти не потрібні.

Основні компоненти

Для створення мінеральної косметики потрібно купити невелику кількість складових. Знадобляться такі компоненти:

  1. Наповнювачі. Забезпечують рівномірний розподіл пігментів і потрібні для того, щоб косметика приємно ковзала по шкірі. В якості наповнювачів вибирають діоксид титану, оксид цинку і серицит.
  2. Присадки. Покращують склад і гарантують, що нанесення буде простим. Наприклад, в якості присадки можна купити шовкову пудру. Вона надає косметиці ніжності і регулює водний баланс. Перлова пудра підходить для жирної шкіри, оскільки є матуючим інгредієнтом. Нітрид бору не дає продукції темніти протягом дня.
  3. Біндери. Сполучні компоненти обов'язково входять до складу мінеральної косметики. Завдяки біндеру частки максимально прилягають одна до одної.
  4. Пігменти. Це необов'язкова складова. Пігменти —  це матові порошки різних відтінків.

У нас ви можете придбати все для мінеральної косметики. Інгредієнти виключно високої якості — це підтверджено відповідними сертифікатами. Купівля буде максимально швидкою — замовлення відправляємо в будь-який регіон України в день оформлення.

Пігменти

Пігменти для косметики — барвники, які не розчиняються у воді та інших компонентах. Вони бувають різними за структурою, а з хімічної точки зору виділяють органічні і неорганічні. Останні бувають чорно-білими і кольоровими. На нашому сайті ви знайдете все необхідне для своєї творчості і створення особливого, унікального засобу, що підходить під тон шкіри і переважаючий тип зовнішності. Здійснюємо доставку по всій Україні, а замовлення можна оформити за кілька кліків.

Які є види

Пігменти для мінеральної косметики користуються великим попитом, адже з їх допомогою можна створити як декоративний, так і доглядовий продукт. До основних можна віднести:

  • водорозчинні. Мають гелеву структуру і найчастіше застосовуються при виготовленні бомб для ванної та іншої доглядової косметики. Від концентрації залежить рівень насиченості вихідного продукту;
  • рідкі. Їх в основному використовують при приготуванні мила. Вони не розтікаються, дають хорошу базу і мінімальні у витраті;
  • масляні. Підходять початківцям миловарів, які тільки освоюють всі тонкощі мистецтва;
  • пігменти. З їх допомогою можна досягти чіткості кордонів і отримати цікаві композиції. Для тих, хто виробляє мило, це справжня знахідка, так як вони не надають блиск, не течуть і добре взаємодіють з маслом або гліцерином. Сухі пігменти для косметики даного типу застосовуються в невеликих кількостях, тому користуватися ними можна досить тривалий час;
  • перламутри. Вони надають неповторне сяйво продукту і можна отримати дуже непогані поєднання;
  • гліттери. Це блискітки, які іноді додають в основи. Зазвичай використовують при створенні тіней для очей і мила.

У нас ви можете без проблем купити пігменти для косметики за приємними цінами. Весь товар сертифікований і має високу якість.

Тонкощі використання сухих барвників

Не бійтеся експериментувати і творити. Ви можете комбінувати різні відтінки, і тоді у вас буде повноцінна палітра пігментів.

Багато що залежить і від текстури. При роботі з сухими їх потрібно попередньо розтерти в невеликій кількості сполучного компонента, щоб отримати потрібний колір і комфортно працювати. Рідкі можна просто капнути в основу і сміливо занурюватися в процес.

Косметичні пігменти безпечні у використанні і дають ряд можливостей для втілення будь-яких задумів. Якщо не знаєте, які саме вам потрібні, зверніться до наших консультантів, і вони неодмінно підкажуть

Декор та упаковка

   Естетика і функціональність — ось які функції виконує упаковка. Ідея красиво упакувати брусок запашного мила або зволожуючий спрей відвідує кожного миловара, тому інтернет-магазин «Зульфія» одразу створив розділ, де можна купити все-все для декору і упаковки натуральної косметики.

   Крафт-коробочка для мила або помад, шпонові кошики, тарталетки для гостьового мила, папір-стружка допоможуть в оформленні презентів і креативній подачі власної косметичної продукції. Не забувайте і про косметичну тарі, яка теж продається в нашому магазині: вакуумні флакони, скляні парфумерні спреї, різнокаліберні баночки критично важливі при створенні косметики.

   Матеріал, упаковка, гарні фото — все враховано при створенні відділу в магазині «Зульфія», де миловари всієї України закуповують декор для унікальних подарунків, створених в косметичних лабораторіях. В описах товару ми щедро ділимося ідеями неординарноï упаковки і декорування косметичної тари: практичність і краса завжди йдуть рука об руку.

   Бажаємо приємних покупок у відділі «Декор і упаковка»!

Інструменти, інвентар

   Інструменти, інвентар, вимірювальні прилади виключно важливі для кремоварів. Без точних і компактних помічників у справі домашньої косметики не обійтися, тому ваги і міксер для вивіреного рецепта означають не менше, ніж якість косметичних інгредієнтів.


   У розділі «Інструменти, інвентар» ми полегшуємо вибір потрібного та корисного інструментарію, який допоможе створювати косметичні та миловарні шедеври.


   Купити електронні ваги з різною точністю кроку, портативні вимірювачі рівня рН, термометри потрібно всім, хто має справу зі створенням натуральної косметики. З класичними лабораторними аксесуарами працювати простіше й надійніше.


   Будемо вдячні за конкретні побажання — вони полегшують нашу роботу по розширенню асортименту інтернет-магазину «Зульфія», пишіть нам.
Приємних покупок!

Натуральне мило

Натуральне мило створює ніжну кремову піну, яка бездоганно очищує шкіру. Ми потурбувалися про те, щоб в інтернет-магазині ZULFIYA завжди був широкий вибір готового мила: звареного вручну, створеного з основи, без сульфатів, с цілющими добавками.

Якісне очищення — перший та основний етап догляду, від якого залежить ефективність подальших заходів. Нанесення тоніків і кремів на погано очищене обличчя малоефективне, оскільки через забиті пори корисні компоненти не можуть проникнути у глибокі шари. Інша поширена проблема — надмірне пересушування та ефект очищення «до скрипу». Після застосування таких засобів шкіру необхідно додатково відновлювати та лікувати від стресу. Натуральне мило відрізняється правильним балансом між очищенням та доглядом. Компоненти, що входять до його складу, діють дбайливо та створюють сприятливу базу для подальшого догляду.

Особливості використання натурального мила

Натуральне мило ручної роботи призначається не тільки для очищення, але й для догляду за різними типами шкіри. Його потрібно вибирати залежно від ефекту, якого ви плануєте досягти. Цей різновид мила відрізняється натуральним екологічним складом. Його основу становлять омилені рослинні жири, ефірні олії та аромати, мед, віск, спеції. Корисний коктейль добре очищає і дарує незабутні відчуття. Відсутність синтетичних складових дозволяє досягти максимально позитивного ефекту від щоденних ритуалів.

У чому користь застосування натурального мила

Мило ручної роботи вирізняється високою декоративністю. Нерідко воно має оригінальну форму, незвичайний колір та приємний аромат. Завдяки таким властивостям чудовою ідеєю для подарунка стає купити мило із натуральних інгредієнтів. Крім зовнішньої привабливості, воно має ряд важливих властивостей:

  • гіпоалергенність. Застосування лише природних компонентів у складі робить цю продукцію безпечною;
  • велика різноманітність товарів з різним складом та властивостями. Можна підібрати мило відповідно до індивідуальних потреб, дія якого буде спрямована не тільки на очищення;
  • ефірні олії у складі — це натуральні антисептики та ароматизатори.

Засоби ручної роботи добре підходять для щоденного використання — вмивання, миття рук, купання. Вони не сушать, не стягують, не провокують подразнення чи лущення шкіри та відмінно підходять для використання всією родиною.

Купити натуральне мило ручної роботи можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми маємо великий асортимент продукції для кожного типу шкіри. Замовити товари, що сподобалися, можна не тільки поштучно, але і оптом. Доставлення здійснюється по всій території України.

Аюрведа Глини Скраби

   Глина косметична для обличчя і тіла — недорогий та дієвий засіб для ідеальної шкіри. Аюрведичні трави стануть прекрасним доповненням до глиняних масок і скрабів: натуральність догляду подовжує молодість і свіжість шкіри. Глина від чорних крапок і запалень — перший засіб, тому поспішайте спробувати всю красу глин, гомажів і скрабів для шкіри всього тіла, не тільки обличчя.

   Маски з глини для волосся краще робити на рассулі — унікальний мінеральний коктейль зміцнює цибулини та дарує небувалий блиск. Скраб для схуднення на бентонітовій глині підтягне шкіру, а ліфтинг-ефект забезпечить аюрведична пудра — купити ці натуральні компоненти можна в інтернет-магазині «Зульфія».

   Косметична глина робить чимало корисного для шкіри, детоксикуюча властивість високо цінується в дерматології та косметології. Маска від чорних крапок неможлива без глини, яка ідеально дренує пори та вирівнює мікрорельєф шкіри. Сяюча здоров'ям свіжа шкіра неможлива без глини в догляді, тому сміливо включайте в б'юті-ритуали природну глину.

Приємних вам покупок в розділі «Аюрведа. Глини. Скраби»!

Косметичні компоненти

Косметика ручної роботи, виготовлена з якісної натуральної сировини, вважається однією з найпопулярніших і найбезпечніших. Її можна створювати як для себе, так і на продаж, що дозволить отримати додаткове джерело доходу. Такі засоби позитивно впливають на шкіру, що збільшує попит на продукцію, зроблену без застосування хімії та шкідливих речовин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете всі необхідні косметичні компоненти для створення своїх засобів, які відповідають усім запитам. Доставку виконуємо по всій Україні, а замовлення можна оформити за кілька кліків.

Основні компоненти для домашньої косметики

Від якості сировини та правильності її оброблення залежить кінцевий результат. У нас є все необхідне для створення косметики своїми руками. Цей захоплюючий процес дозволить вивчити продукт зсередини, зробити щось унікальне й особливе для себе. Ви самостійно підбираєте інгредієнти, враховуючи свій стан шкіри та особисті бажання.

Ось які компоненти для косметики можуть стати в пригоді:

  1. Активні речовини й комплекси. Завдяки їм можна домогтися доглядових і лікувальних властивостей, зробити продукт кориснішим. Інгредієнти для косметики живлять, зволожують, освітлюють, тонізують, у них входять різні біологічно активні речовини.
  2. Віск і глина. Натуральні складові, які застосовуються при виготовленні бальзамів, скрабів, мила та інших засобів. Сприяють насиченню корисними мінералами, надають потрібну густоту, збільшуючи температурну стійкість продукту.
  3. Кислоти. Компоненти для домашньої косметики необхідні для легкого відлущування шкіри й посилення процесів загоєння.
  4. Пептиди. Це біологічно активні продукти, які беруть участь у регулюванні різних процесів, що відбуваються в організмі. Їх використовують при виготовленні косметичних засобів для збільшення вироблення колагену й еластину.
  5. ПАР. Свого роду підсилювачі розчинення різних інгредієнтів, які застосовуються при виробництві мила, гелю для душу, шампуню та інших засобів. Вони також відповідають за ефективність очищення та спінювання.
  6. Екстракти. Необхідні витратні матеріали для створення косметики ручної роботи. Представлені в рідких і сухих формах, а також у вигляді СО2. Мають різні властивості та велику палітру ароматів.
  7. Силікони й емоленти. Необхідні для надання структури, збільшення показника поглинання продуктів.

Застосування перерахованих вище компонентів дозволить приготувати косметичні засоби в домашніх умовах.

Де купити інгредієнти для косметики

У нашому магазині ви можете купити інгредієнти для косметики за прийнятними цінами, оптом і вроздріб. Уся продукція, представлена на сайті, сертифікована, що підтверджує її якість та безпеку. Якщо ви займаєтеся виробництвом веганскої, етнічної або органічної продукції, у нас є все необхідне для створення засобів даного типу. Можна придбати:

  • зелені консерванти;
  • нерафіновані олії;
  • мінеральну сировину.

Усе це можна використовувати для виробництва унікальних доглядових засобів.

Не можете визначитися, які інгредієнти для косметики потрібні? Тоді наші консультанти прийдуть на допомогу, вони підберуть складові, які відповідають вашому запиту.

Аромати

Парфумерні композиції для духів — концентрати, які складаються з запашних компонентів натурального та синтетичного походження. Це головні складові, по ним визначають характер і стійкість майбутнього продукту. Відзначимо, що парфумерна композиція не є готовим до нанесення на шкіру ароматом, а виступає основним компонентом духів або туалетної води. Її розводять масляним або спиртовим розчином у певному співвідношенні. Процентне входження залежить від типу продукту, який потрібно отримати у кінці.

Цікаво: у складі духів концентрат переважає в кількості 25–30%, в туалетній воді — не більше 15%, в одеколоні — від 6 до 10%.

З чого складаються парфумерні композиції для духів

В основу представлених в каталозі продуктів виробники включають сильні ароматичні речовини, серед них:

  • складові тваринної природи (мускус, амбру та інші);
  • рослинні екстракти (переважно ефірні масла);
  • аромати синтетичного походження.

Парфумерні композиції мають 3 ноти, які поступово розкриваються, змінюючи одна одну. Ця інформація є в описі кожного товару. Там ви також побачите рекомендований відсоток запашного активу, поради щодо створення того чи іншого продукту (аромату, гелю для душу, лосьйону для тіла і т. п.) та рецепт. Останній процес не відніме багато часу, не потрібні особливі знання та уміння, досить мати всі інгредієнти. Для створення духів необхідне наступне: концентрат, аромафікс і спирт підготовлений. Все це можна недорого купити в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-яку точку України або в населені пункти найближчих країн.

Які концентрати духів існують

За допомогою представленої продукції ви швидко та власноруч зможете створити улюблений жіночий, чоловічий чи унісекс аромат. Вибирайте потрібну категорію, щоб в каталозі відобразилися відповідні товари.

Ароматизатори для духів класифікують на:

  • цитрусові. Переважає лимон, апельсин, лайм або грейпфрут. Отримують методом холодного пресування зі шкірок. Створені для яскравих та енергійних персон;
  • пряні. Основою виступають звичні для нас спеції: кориця, мускат, гвоздика та інші. Мають насичені та виразні аромати;
  • квіткові. Найбільше сімейство, яке включає троянди, фіалки, чампак та інші рослини. Буде найкращим вибором для любителів непідробних квіткових композицій;
  • фруктові. Створюють відчуття сонця і літа, їх використовуються в якості основи для теплих та ніжних композицій. Найвідоміші з них — це екстракти яблука, груші, персика, ананаса та інших солодких фруктів;
  • трав'янисті. Не завжди свіжі, бувають різкими та специфічними. Часто застосовуються в чоловічій парфумерії. Популярні ромашка, м'ята, лимонник та розмарин;
  • східні або орієнтальні. Створені для темпераментних і сильних особистостей, спокушають і звертають на себе увагу. У них входять ефірні масла ванілі, жасмину, мускусу, амбри та подібне;
  • фужерні. Мають деяку схожість з шипровими аналогами за рахунок свіжості та легкої гірчинки, але позбавлені виразних солодких нот. Часто зроблені на основі деревного моху, бергамоту і кумарину;
  • шкіряні. Вибір солідних, впевнених у собі та успішних людей. В них є екстракти березового дьогтю, дуба та ялівцю;
  • деревні. Ще одні природні композиції, створені на основі кедра, прянощів, сандала та меду. Нерідко в них входять смоли і бальзами;
  • шипрові. Дивним чином поєднують в собі свіжість і насолоду, нерідко — легку гірчинку. Подобаються цінителям природи, пачулі та бергамоту.

У нас можна замовити популярні ароматизатори для духів, які не потрібно доповнювати екстрактами. Слідуючи рецепту, ви отримаєте парфум відомого бренду, витративши мінімум грошей та сил. Купити концентрат парфумів на Zulfiya можна оптом та в роздріб в будь-який час доби. Оформляйте замовлення, отримуйте його на найближчому поштовому відділенні або від кур'єра.

Тара косметична

Хоча в засобах для догляду за обличчям та тілом головне – якість, неправильне паковання може створити проблеми. Вдома, у дорожніх косметичках, салонах краси повинні бути продукти, якими зручно користуватися.

Ми підготували великий асортимент тари, щоб ви змогли купити таку, яка підходить у конкретній ситуації:

  • розфасовування косметики ручної роботи для особистих цілей: можна використовувати в домашніх умовах, покласти в сумочку, подарувати подрузі;
  • оформлення для продажу. Якщо хочете, щоб вас впізнавали, використовуйте красиву та зручну косметичну тару;
  • створення комфортних умов для роботи з клієнтами. Купувати у великих ємностях вигідніше, але користуватися кремом і подібними засобами безпосередньо з банки незручно/негігієнічно;
  • зберігання компонентів для виготовлення косметики. Часто важливі герметичність, відсутність світла, стабільна температура.

Якими б не були причини, паковання різного об’єму, форми, призначення пропонуємо купити в нас. Вигідно це зробити оптом. Швидко оформимо замовлення та відправимо до будь-якого куточку України.

Яким вимогам має відповідати косметична тара

Замовляючи ємність для косметики, враховуйте характеристики тих засобів/компонентів, які будуть у ній зберігатися:

  1. Консистенція. Конструкція/форма тари для рідких, розсипчастих, маслянистих, гелеподібних, густих, твердих, пінних засобів відрізняється деталями.
  2. Реакція на ультрафіолет, вологу, повітря. Якщо є жорсткі вимоги щодо зберігання косметики/компонентів (темне-прохолодне-сухе місце), то слід звернути увагу на тару, яка відповідає заданим параметрам. Підійде непрозора або темна з герметичною кришкою.
  3. Спосіб застосування/дозування. Переконайтеся, як зручніше користуватися засобом:
  • розпорошувати;
  • капати;
  • просівати
  • втирати руками;
  • наносити спеціальними пристосуваннями.
  1. Сумісність із пластиком/склом/алюмінієм. Варто уточнити, у які реакції можуть вступати компоненти, що входять до складу.
  2. Умови використання/призначення. Місткість паковання, його дизайн залежать від того, для чого косметика фасується:
  • використання вдома, на роботі, у поїздці, салоні;
  • щоб продати або подарувати.

Якщо точно не знаєте, що вибрати, вам допоможуть наші консультанти. Вони підкажуть необхідний об’єм (від 1 мл), відповідний колір (прозорі, кольорові, темні), безпечний матеріал (скло, полімери, алюміній).

Яка тара для косметики представлена в асортименті

У каталозі знайдете всі найпопулярніші види паковань. Якщо з якоїсь причини ви не знайшли тару, необхідну для ваших косметичних засобів, то зверніться до менеджера. У нас можна замовити:

  1. Баночки:
  • круглі, фігурні, високі, з широкою шийкою;
  • прозорі, кольорові;
  • пробник;
  • термос;
  • із сіфтером.
  1. Флакони різних форм і розмірів:
  • парфумерні, манікюрні, вакуумні;
  • спрей, дозатор, піноутворювач, крапля;
  • з піпеткою, паличками, помпою, аплікатором;
  • фліп-топ, диск-топ.
  1. Туби для зручного нанесення косметичних засобів (помади, дезодоранту, крему тощо):
  • «американка»;
  • з піпеткою, аплікатором, пензликом, різьбовим коліщатком.

У нас найбагатший в Україні асортимент, тому в нашому магазині можете купити тару для косметики будь-якого виду.

Олії природні

Шукаєте натуральний базовий компонент для виробництва мила та інших косметичних засобів? Цю роль виконують олії для домашньої косметики. Їх необхідно вибирати залежно від того, для кого призначається ваш продукт. Така основа має унікальні властивості: зволожує, очищає, надає шкірі пружність і сприяє збереженню молодості. Комбінуючи компоненти в потрібних пропорціях, можна домогтися бажаного ефекту. Завдяки великій різноманітності товарів у нашому каталозі ви можете виготовляти натуральні засоби для будь-якого типу шкіри та віку.

Різноманітність олій для косметики

Для зручності вибору наш асортимент олій розділений на кілька підгруп товарів:

  • водорозчинні вважаються зручними для змішування з водою компонентами. Підходять для створення тоніків, міцелярної води, піни для ванни своїми руками;
  • баттери мають тверду консистенцію. Вони знадобляться для виготовлення помад, бальзамів для тіла, засобів для зміцнення нігтів;
  • рафіновані базові олії для косметики відрізняються високим ступенем очищення, що дозволяє зберігати їх тривалий час. Вони використовуються для створення мила, крему, бальзаму, шампуню;
  • нерафіновані зберігають максимум користі рослинної сировини. З їхньою допомогою роблять мило ручної роботи з нуля, гідрофільну олію й поживні сироватки.

Базова олія для виготовлення косметики цінується за високий вміст вітамінів, мікроелементів і рослинних кислот.

«Зульфія» – ваш гід і помічник у виборі базової олії для косметики

Ви гуру з багаторічним досвідом або робите перші кроки в самостійному виробництві косметики? Наш інтернет-магазин буде корисний кожному. Тут можна купити якісну олію для косметики, а якщо ви тільки навчаєтеся, то здобути нові знання. Грамотний опис властивостей усіх речовин зі зрозумілою інструкцією з застосування допоможуть зробити перші кроки, стануть основою для вашої творчості.

Наші олії для косметики продаються в різному фасуванні, що дозволяє купити оптимальну для ваших потреб кількість засобу з доставленням по Україні та до країн СНД. Якщо ж ви маєте власне домашнє виробництво, то, напевно, захочете зробити покупки оптом, адже базові компоненти входять до складу багатьох косметичних виробів.

Працюючи з інтернет-магазином «Зульфія», ви завжди будете створювати косметику з задоволенням

Мило та шампунь

Виготовлення мила в домашніх умовах стало популярним хобі для багатьох, а також додатковим джерелом доходу, оскільки все більше людей надає перевагу натуральним доглядовим засобам. Це досить творчий процес, котрий дозволяє проекспериментувати та створити щось нове, унікальне, яке ідеально підходить для шкіри. У нас ви можете купити необхідні компоненти для приготування мила за дуже доступними цінами. Доставку здійснюємо по всій Україні, а замовлення оформляємо за кілька хвилин.

Основні інгредієнти для варіння мила в домашніх умовах

Щоб створити доглядовий засіб у домашніх умовах, знадобляться:

  • мильна основа. Може бути білою або прозорою. Перший варіант необхідний для варіння непрозорого мила й отримання м’яких, пастельних відтінків при додаванні фарбувального пігменту. Другий потрібен для насичених кольорів і композицій;
  • кольоровий пігмент. Дозволяє перетворити виріб і домогтися потрібної кольорової палітри. Компоненти для виробництва мила цього типу краще купувати в рідкій формі;
  • суміш органічних ароматних речовин (ефірна олія). Знадобиться для створення неповторного аромату;
  • основна олія. Сприяє збагаченню складу, поліпшує догляд;
  • спрей, що позбавляє від бульбашок. При виготовленні домашнього мила цей компонент необхідний, оскільки з його допомогою можна прибрати небажані дефекти з поверхні продукту або ж зробити багатошарову композицію;
  • форми. У них заливають розтоплену мильну основу. Новачкам краще придбати силіконові, оскільки з ними простіше працювати. Професіонали зазвичай замовляють пластикові;
  • ємність для розтоплення сировини й паличка для перемішування;
  • піпетка. Необхідна при створенні різнобарвного продукту, щоб додавати необхідний колір у процесі приготування.

Усі інгредієнти для варіння мила, представлені на нашому сайті, сертифіковані, отже, вони безпечні для роботи, мають високу якість.

Кілька порад із приготування мила

Не бійтеся експериментувати й використовувати різні корисні добавки. Це зробить ваш продукт більш ексклюзивним, отже, збільшиться попит. Компоненти для виробництва мила можна застосовувати в різних пропорціях, а в якості декору знадобляться сухоцвіт і кава. Якщо додати люфу, можна отримати відмінний натуральний скраб, який буде добре очищати шкіру, позбавляючи від ороговілих частинок.

У процесі роботи не варто використовувати занадто багато олії та барвників, оскільки це може викликати алергічну реакцію та призвести до інших неприємних наслідків. Усі інгредієнти при варінні мила слід додавати послідовно:

  • мильна основа;
  • есенція/ароматизована олія;
  • барвник;
  • корисні добавки.

Важливо дотримуватися пропорції та прислухатися до рекомендацій професіоналів.

Домашній шампунь

Крім мила, нескладно зробити самостійно й засіб для миття волосся. Шампунь може бути наступний:

  1. Сухий або твердий.
  2. Рідкий.

Також варто приготувати фітошампунь. Зазвичай до складу входять різні трави й корисні інгредієнти, які позитивно впливають на якість волосся. Усі необхідні витратні матеріали для створення свого доглядового засобу ви можете купити в нас, а якщо з вибором виникнуть складності, наш консультант із радістю прийде на допомогу.

Новий
Pineapple, Dolce Gabbana парфумерна композиція
Справжній сицилійський скарб
Щедрий та автентичний, Pineapple є справжнім символом Середземномор’я та багатих дарів сицилійської природи
234,00 ₴
Новий
Iris Porcelana, Ex Nihilo парфумерна композиція
Елегантність у флаконі
Композиція — легка ірисова хмарка. Аромат мереживний та легкий, пудровість та квітковість по-справжньому вишукані
216,00 ₴
Новий
In St Tropez, Zara парфумерна композиція
Коктейль Белліні шаленого літнього вечора
Солодка алкогольна нотка Белліні з персиком у переплетінні з деревними нотами і дотиком перцю
216,00 ₴
Новий
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри Violet Bloom
Пілінг-сироватка кислотна для проблемної шкіри
Пілінг Violet Bloom стимулює оновлення клітин шкіри, повертає пружність, покращує клітинне дихання, злегка освітлює. Потужно зволожує, розгладжує. 
90,00 ₴
Новий
Пептид PerfectionPeptide P3
Пептид з ефектом природного пілінгу підсилює проникність шкіри для активних речовин. Потужний антистрес для старіючої шкіри, біоміметик стимулює оновлення верхніх шарів епідермісу
148,00 ₴
Новий
Нерафінована олія насіння конопель

Антикуперозний крем
корисний тонкій шкірі. Легко вбирається, відроджує ліпідний бар'єр зневодненої шкіри. Антиоксидант і себомодулятор. Корисний для волосся.
52,00 ₴
Новий
Нерафінована олія насіння інжиру
Дуже легка олія дозволяє наносити її в чистому вигляді
Пом’якшує та зволожує шкіру, запобігає старінню та захищає від сонячного випромінювання. У догляді для волосся повертає йому блиск, силу, зволожує.
147,00 ₴
Пептид Rigin (Ріджин)
Останні товари на складі
Уповільнює наслідки передчасного старіння
Пептид глибоко зволожує, покращує еластичність і пружність, захищає і розгладжує шкіру
151,00 ₴
ProteSoy Natura-tec (Протеїни сої)
Покращує стан шкіри та волосся
Ефективно зволожує та живить, забезпечуючи їх здоров’ям та естетичним виглядом
91,00 ₴
Віск мімози
Останні товари на складі
Дарує шкірі оновлення та пружність
Віск мімози пом’якшує, відновлює, омолоджує і оптимізує водно-жировий баланс
102,00 ₴
Форма для мила Смайлик Сміх
Весела форма для мила
Формочка у вигляді смайлику, що сміється, принесе вам море позитивних емоцій!
39,00 ₴
Пептид Copper Peptide GHK Cu (Трипептид міді)
Фактор ремоделювання шкіриСтимулює вироблення колагену, забезпечує структурну підтримку шкіри, і відповідає за її пружність та молодий вигляд
149,00 ₴
Флакон парфумерний Шабо 30 мл
Флакон для наливної парфумерії:
«Шабо» об'ємом 30 мл, завдяки різноманітній палітрі кольорів його можна задіяти під жіночі парфуми та чоловічий одеколон.
69,00 ₴
Флакон парфумерний Шабо 50 мл
Флакон для наливної парфумерії:
«Шабо» об'ємом 50 мл, завдяки різноманітній палітрі кольорів його можна задіяти під жіночі парфуми та чоловічий одеколон.
75,00 ₴
Gamma oryzanol (Гамма оризанол)
Потужний антиоксидант
Ідеально підходить для догляду за чутливою, зрілою та схильною до алергії шкірою
82,00 ₴
Форма для мила 8 Березня
Святкова форма
Форма для мила 8 Березня допоможе вам створити мило для Міжнародного жіночого дня
39,00 ₴
Пептид Eyeliss (Айліс)
Останні товари на складі
Інноваційний косметичний актив для молодості вашої шкіри
Підвищить пружність, зменшить кількість та інтенсивність зморшок
180,00 ₴
Пептид XEP-018
Найактивніший пептид-міорелаксант
Він надає одночасно швидкий, потужній та тривалий ефект
184,00 ₴
Пептид Survicode (Сюрвікод)
Інноваційний косметичний актив для молодості вашої шкіри
Підвищує пружність, зменшує кількість та інтенсивність зморшок
121,00 ₴
Пептид Haloxyl (Халоксил)
Зменшує темні кола під очима, покращує пружність та тон шкіри навколо очей
Компонент активних сироваток, кремів, емульсій як жінкам, так і чоловікам
228,00 ₴
Пептид TimeCode (Таймкод)
Останні товари на складі
Біоміметичний ліпід
Цей ліпід з функцією корекції зморшок повинен стати мастхевом в косметиці для зрілої та в'янучої шкіри: зміцнення і захист позаклітинного матриксу є ключовим завданням активу TimeCode
143,00 ₴
Баночка-термос Пінк 50 мл
Пластикова баночка-термос
Вона виглядає красиво і дуже зручна в якості косметичної тари
48,00 ₴

   Як зробити крем або шампунь, підкажуть покрокові рецепти, в створенні натуральної косметики важлива якість сировини і кожен компонент. Косметика не повинна перевантажувати шкіру — ось наш девіз, тому формули засобів догляду не містять баластних інгредієнтів. Блог, статтірецепти максимально інформативні: протягом багатьох років на «Зульфію» роблять посилання авторитетні журнали і сайти.

   Косметика, склад, тактильні відчуття — все повинно бути збалансовано, тоді догляд буде корисним і ненавʼязливим. А ще він буде натуральний! Косметика на природних складових допомагає шкірі бути здоровою і сяючою, і цей тренд ніколи не піде на спад. Інтернет-магазин «Зульфія» рік за роком отримує тисячі нових фоловерів, які долучаються до таїнств натуральної косметики.

Бажаємо приємних покупок і цікавих відкриттів!