Новинки

Туба для помади – якісна упаковка косметики для губ. Вона захищає вміст від механічного пошкодження, попадання пилу, мікроорганізмів і забезпечує комфортне використання продукції. Без такого пристосування процес нанесення виявився б набагато складнішим і вимагав би наявності особливих навичок. Великий асортимент засобів для губ потребує різної упаковки. У нашому каталозі представлені:

Туби для помад Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів

  1. Ємності для рідких блисків з пензликами для зручного нанесення.
  2. Туби для помади, що викручуються, які надійно захищають твердий вміст. Такий спосіб зберігання передбачає викручування стрижня косметичного засобу та дозволяє використовувати його практично повністю.
  3. Тюбики для блиску, оснащені спеціальними насадками для рівномірного нанесення.
  4. Маленькі флакони з аплікаторами, які за необхідності можуть містити в собі також гелі, сироватки або живильні олії, що застосовуються в малих кількостях.

У нас можна купити туби для помади різного призначення. Як правило, моделі для гігієнічних засобів випускаються в незвичайних кольорових упаковках. Такі яскраві та оригінальні продукти точно не загубляться в косметичці. Туби для рідких і желеподібних сумішей, як правило, прозорі. Пристосування дозволяє точно визначити відтінок губного блиску, не відкриваючи упаковки.

Основні переваги використання туб для помади

Тара для губної помади виконує найважливіші функції:

  • дозволяє якісно презентувати товар, оскільки сама має сучасний вигляд;
  • володіє ергономічною формою, завдяки чому займає мінімум місця;
  • має звичні для даних косметичних засобів об’єми;
  • забезпечує герметичність продукту, що особливо актуально для рідких речовин.

Виріб виконаний із якісного легкого пластику, який не взаємодіє зі складовими компонентами засобу.

Якщо ви займаєтеся виробництвом косметики з натуральних інгредієнтів, то вам знадобиться тара для губної помади у великій кількості. В інтернет-магазині «Зульфія» ви можете купити всі необхідні пристосування оптом і вроздріб.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку