Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

Секрет популярності застосування гідролізатів білка криється в їх миттєвій дії та натуральності: зволоження та омолодження шкіри, зміцнення волосся і нігтів проводимо з залученням гідролізатів. 

Різноманітність речовин, представлених в цьому розділі, дозволяє створювати багатозадачні формули для шкіри, волосся, нігтів, використовуючи всього двійко-трійко гідролізатів.

Гідролізати протеїнів Товарів у наявності: 28

на сторінку
Показані 1 - 18 із 28 пунктів
Показані 1 - 18 із 28 пунктів

Гідролізатами протеїнів є частково розщеплені білки, що складаються з окремих пов’язаних між собою амінокислот. Після з’єднання з водою (гідролізу) ці речовини краще взаємодіють з клітинами людського організму. Цілісний білок без попередньої обробки через велику молекулярну масу не здатний впливати на тканини людського організму при зовнішньому використанні.

Особливості застосування речовин у косметиці

Якщо ви хочете створити якісний косметичний продукт власноруч, потрібно купити гідролізати, які нададуть йому потрібних властивостей. Отримані з рослинних компонентів речовини беруть максимум з природної сировини. Вони відрізняються гіпоалергенністю і можуть входити до складу шампунів, масок та спреїв. Завдяки здатності створювати біля волосся захисну плівку, вони захищають шевелюру від надмірного пересушування та електризації. Цілющий вплив на шкіру виражений не менш помітно. Гідролізати підходять для щоденного догляду, їх використовують для приготування антивікової косметики — кремів, масок, тоніків. Можна збагачувати ними натуральне мило.

У чому користь гідролізатів

Білковий гідролізат здатний вплинути на якість шкіри та волосся. Його дія ґрунтується на активізації відновлювальних процесів, посиленні синтезу речовин, що впливають на вашу красу зсередини. Цей компонент сприяє нейтралізації вільних радикалів, що дозволяє подовжити молодість та зберегти природну красу. Гідролізати мають такі властивості:

  • насичують вологою, вітамінами та мікроелементами;
  • створюють захисний бар’єр, що запобігає негативному впливу навколишнього середовища;
  • відновлюють структуру шкіри та волосся;
  • дарують волоссю блиск, шовковистість та еластичність.

Купити якісні гідролізати для виробництва косметики ручної роботи можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми продаємо оптом та вроздріб, що дозволяє задовольнити потреби як невеликого домашнього виробництва, так і фірм, що займаються продажем натуральної косметики. Доставлення замовлень здійснюється по всій території України.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку