Гідролізат перлів

Новий товар

Мінералізація шкіри

забезпечує їй еластичність і оптимальну зволоженість. Перли - перший засіб для зняття стресу зі шкіри і профілактика гіперпігментації.

Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


28,00 грн

  • 25 г

Додати до списку бажань


Гідролізат перлів

INCI: Hydrolyzed Pearl
Активні речовини: гліцин, метіонін, аланін, серин, тирозин, аргінін, аспарагінова кислота, глюкоза, треонін, мінерали та мікроелементи
Зовнішній вигляд: світла прозора рідина без запаху

Розчинність: легко у воді

Гідролізат перлів водорозчинен, вміст сухої речовини в ньому менше, ніж в сухому порошку, однак для косметики навіть мала дещиця перлів важлива. Перлинні креми недарма корисні зрілій і в'янучій шкірі: мікроелемент кальцій тримає овал обличчя підтягнутим, а шкіру - пружною.

Перли потрібні шкірі, особливо млявої: відбувається оптимізація водно-сольового балансу, що сприятливо позначається на імунітеті шкіри.

Косметичною силою перли славяться здавна: вони затребувані на Сході та в південних країнах, де велика ймовірність появи пігментних плям. Тому якщо шкіра схильна до такого сценарію, пригощайте її перловим гідролізатом, особливо корисні будуть маски на глині.

Пориста шкіра, схильна до комедонів, полюбить перли у зволожуючому гелі. Це може бути основа під живильний крем або ж легкий лосьйон з 5% олії. Гель на арістофлексі допоможе вам створити таке диво. Шкіра робиться матовою, а висипання світлішають і пропадають.

Дерматологи поважають перли за регенеруючі здібності: після пілінгу будь-якої глибини шкірі важливі зволожуючі лосьйони на протеїнах й кришталі.

Не варто забувати, що гідролізати перлів і шовку відмінно працюють в парі, створюючи ефект синергії. Тому якщо шкіра лущиться і дивно поводиться, просто проведіть шовково-перлову маску.

Корисний для нігтя і кутикули, допомагає відростити слабкі нігті і відновлює їх здоров'я після нарощувань і шелаку. Для волосся перли необхідні: здорове сяйво і відсутність посічених кінчиків помітно відразу.

 Властивості:

- Від пігментних плям і веснянок,
- Ліфтинг-ефект і омолодження,
- Загоююча,
- Зміцнює нігті і волосся,
- Оздоровлення та мінералізація шкіри,
- Відновлює пошкодження шкіри.

 Косметичне застосування: 2-10%, водорозчинен

- Зволожуюча лінія косметики - 1-5%,
- Піномийні формули для шкіри і волосся - 7-10%,
- Активні сироватки для відновлення шкіри - 5-6%,
- Гель для зміцнення нігтів, маски для обличчя - 4-6%,
- Сироватка від посічених кінчиків волосся - 8-10%,
- Крем для тіла - 5%,
- Міцелярна вода, спрей для шкіри - 2-3%.

Зберігання: в сухих прохолодних приміщеннях при кімнатній температурі

Запобіжні заходи: не нагрівати вище 40°С

Виробник: Україна

Статті по темі. Рецепти і поради:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2018-01-18

мінералізація шкіри

люблю поєднувати гідролізат шовку та перлин в одному кремі або сироватці, вони активно діють.Гідролізат перлин дуже ніжно діє і приємно мінералізує.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Гідролізат перлів

Гідролізат перлів

Мінералізація шкіри

забезпечує їй еластичність і оптимальну зволоженість. Перли - перший засіб для зняття стресу зі шкіри і профілактика гіперпігментації.

Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку