Фільтр

Включено фільтри:
Стан
Призначення
Галузь застосування
Категорія

Новинки

   Компоненти косметики дозволяють створювати унікальні формули краси: зважений індивідуальний підхід незмінно продовжує молодість і свіжість шкіри. Глибоке зволоження, повноцінне живлення, посилення еластичності — перші ознаки того, що в догляді використовується натуральна косметика. Інтернет-магазин «Зульфія» пропонує найширший асортимент комплектуючих для косметики і допомогу експертів у виборі інгів.

Косметичні компоненти Товарів у наявності: 392

Підкатегорії

 • Екстракти СО2

  Сироватки та шампуні, лікувальні креми та спреї, догляд за дитячою шкірою — все це можна створити із залученням СО2-екстрактів з інтернет-магазину Zulfiya. Екстракти з рослин і квітів дозволяють збагатити косметику новими властивостями. СО2-екстракти витрачаються найекономніше, їх введення в стандартну формулу не перевищує 2%.

  Перевагою сверхкритичного екстракту є високий вміст біологічних активів: кілька крапель витяжки підсилюють формулу косметичного засобу. Ми пишаємося якістю своїх товарів!

 • Сухі екстракти

  Сухий екстракт зручний для введення в косметику: компонент є водорозчинним. Перевагою такого екстракту є зручність зберігання і високий вміст біологічно активних речовин.

  Сухий екстракт в косметиці здатний на багато що, отже комбінація декількох витяжок дає можливість вирішувати комплекс проблем зі шкірою, волоссям, нігтями.  Застосування сухого екстракту в косметиці дозволяє отримувати різні формули, від доглядових до лікувальних. Такий підхід є неоціненним, якщо ви звикли створювати косметику самостійно.

 • Екстракти гліколеві

  Введення гліколевого екстракту в косметику забезпечує додаткове зволоження і стабільність формули шляхом присутності пропіленгліколя — двохатомного спирту високого ступеня очищення.

  Косметика на гліколевих екстрактах дозволяє варіювати склад і призначення готового продукту нескінченно, адже у формулі можна використовувати як одну, так і декілька рослинних витяжок.

  Гліколевий екстракт володіє додатковою властивістю — зволоженням, обумовленим вмістом пропіленгліколю. Завдяки способу отримання, такі екстракти (витяжки) є універсальними для косметики, оскільки вони сумісні з гідрофільними, ліпофільними та гідрофобними субстанціями.

  Приємних покупок!

 • Активні речовини

  Активи, або активні речовини, відіграють головну роль в косметичній формулі. Завдяки активам, шкіра отримує оптимальний догляд і зберігає свіжість на довгі роки. 

  Різноманітність сучасних активів вражає, як і їх інноваційність: низькомолекулярні речовини (пептиди, еластомери гіалуронової кислоти), похідні органічних кислот та цілі комплекси дозволяють створювати революційні косметичні формули в домашніх умовах.

  Активи вводять, як правило, в активну фазу емульсій і гелів, це нескладно. Головне — дотримуватися температурного балансу, щоб не розгубити ефективність косметичних диво-субстанцій.

 • Гідролати

  Цілком натуральна запашна вода виступає як водною фазою гелів і емульсій, так і самостійним тоніком — для шкіри або волосся.

  Гідролат приємно використовувати як в чистому вигляді, так і в розбавленому: багато хто із задоволенням переходить з промислових тоніків на квіткові води, відкриваючи для себе простоту і дієвість натурального догляду.

  Інтернет-магазин Zulfiya постійно розширює асортимент гідролатів, проте ми робимо ставку на традиційні запашні води, отримані з рослин, що ростуть в нашому кліматичному поясі.

 • Комплекси

  Комплекси біологічно активних речовин є готовим рішенням для створення натуральної косметики. Широкий асортимент дозволяє створити будь-який косметичний засіб для вирішення практично будь-якої проблеми, будь то матування шкіри або зміцнення волосся.
  Застосування готових водно-гліцеринових, або надкритичних комплексів полегшує створення натуральної косметики. Вводяться ці речовини в водну, масляну або активну фазу — це зовсім нескладно.

  Ми пишаємося не тільки найширшим в Україні асортиментом косметичних комплексів, а й їх високою якістю. Співпраця з провідними виробниками дозволяє постійно розширювати асортимент, йдучи назустріч побажанням клієнтів.

 • УФ-фільтри

  Без сонячного захисту прожити можна, але куди надійніше, якщо шкірі допомогти: пляжна косметика з грамотно збалансованою формулою продовжить молодість шкіри та віддалить формування зморшок і пігментних плям.
  Діоксид титану та оксид цинку давно є фаворитами серед УФ-фільтрів, їх екрануючий вплив перевірено часом і кількома поколіннями. Але не можна забувати про інноваційні хімічні фільтри, що вони полегшують формулу і доглядають за шкірою.

  УФ-фільтри захистять шкіру від непотрібного навантаження і збережуть вам молодість. Фізичні та хімічні фільтри є простими в застосуванні та легко вводяться в косметичні формули, головне — грунтовно перемішати.

 • Гелеутворювачі

  Завдяки сучасним гелеутворювачам (камідям та поліакрилатним формулам), в домашніх умовах легко створити сироватку, гель, щільне желе або флюїд. Коли в складі фігурує гелеутворююча речовина, емульсії виходять куди ніжнішими та стабільними.

  Для створення гелю знадобиться вода, сухий порошок-гелеутворювач і міксер, який за хвилину створить ідеальний гель. Далі вам потрібні двійко-трійко активів або олійок, щоб гель перетворився в повноцінний косметичний засіб.

  Гелеутворювачі дарують можливість створити будь-який косметичний гель. Легкість у застосуванні, структуроутворюючі властивості та надання косметиці приємних тактильних відчуттів — багато в чому заслуга правильного гелеутворювача.

 • Гідролізати протеїнів

  Секрет популярності застосування гідролізатів білка криється в їх миттєвій дії та натуральності: зволоження та омолодження шкіри, зміцнення волосся і нігтів проводимо з залученням гідролізатів. 

  Різноманітність речовин, представлених в цьому розділі, дозволяє створювати багатозадачні формули для шкіри, волосся, нігтів, використовуючи всього двійко-трійко гідролізатів.

  Гідролізати протеїнів в косметиці важливі та потрібні: будь-який тип шкіри чи волосся матиме користь від білкової складової. Натуральність гідролізатів робить їх невідʼємною частиною гіпоалергенної та дитячої косметики.
  Білковий гідролізат - це звичний для шкіри компонент.

 • Зволожувачі

  Догляд за шкірою і волоссям за допомогою зволожуючих засобів сприяє підтримці правильного водно-сольового і водно-ліпідного балансу. Традиційно зволожувачі вводять в водну фазу емульсій і сироваток.

  Зволожувачі є важливими в косметиці — додатковий ковток вологи шкірі або волоссю ніколи не завадить. Омолоджуючі засоби, як правило, містять чимало зволожувачів у своєму складі.

  Сучасні косметичні зволожувачі вміють не тільки доставляти вологу в глибокі шари дерми, а й «розумно» її вивільняти протягом доби. Такий підхід дозволяє оптимізувати вироблення шкірного сала, позбутися сальності або, навпаки, надмірної сухості.

 • Кислоти

  Кислоти в косметиці — справжній козир для тих, хто бажає мати завжди свіжу і гладеньку шкіру. Ніжне відлущування, глибоке зволоження та уповільнення старіння — це заслуга регулярного використання косметичних кислот.

  Найчастіше косметичні кислоти фігурують в пілінгу, скатках, засобах від врослих волосків і відлущуючих носочках. Потужне зволоження і делікатне очищення від віджилих клітин є запорукою здорової шкіри.

  Фруктовий пілінг або хімічний пілінг проводять на базі кислот, різниця розчинів криється в концентрації. Мигдальний пілінг в домашніх умовах, або будь-який інший пілінг можна провести з нашими компонентами: інтернет-магазин ZULFIYA допоможе з вибором потрібної косметичної кислоти.

 • Вітаміни

  Вітаміни — нев'янущий косметичний тренд, сьогодні на ринку зʼявляється чимало вітамінних похідних. Всі вони відрізняються стабільністю і простотою введення в косметику.

  Вітаміни для косметики бувають водо- і жиророзчинні, про це важливо памʼятати при створенні формули майбутнього крему або сироватки. Майже всі вітаміни відрізняються крихкістю, коли мова заходить про вплив світла або температур: як правило, введення в косметику проводять при температурі не вище за 40°C.

  Вітамінні сироватки оперативно вирішують безліч проблем і допомагають побороти гіперпігментацію, вугрову висипку, стянутість шкіри або передчасне формування зморшок. До речі, третиноїн (похідна вітаміну А) вже багато років має найбільший попит, як актив в космецевтиці.

 • Воски природні

  Віск бджолиний — традиційний компонент кремів, мазей, бальзамів. В інтернет-магазині Zulfiya є чимало квіткових восків, легких і ароматних.

  Косметика з воском відрізняється особливою текстурою, причому, воску в формулі вкрай мало. Однак і 0,5% природного воску в кондиціонері для волосся, або кремі для тіла, більш ніж достатньо для прояву його цілющих і естетичних властивостей.

  Введення воску в косметичні засоби проводять на етапі нагріву масляної фази, цей тугоплавкий компонент гріють у першу чергу. Емульсії з воском (креми, флюїди, кондиціонуючі засоби, лікувальні мазі) славляться своєю нелипкою ніжною текстурою і корисною властивістю — вологоутриманням.

  Приємних покупок!

 • Емульгатори

  Емульгатор допомагає «подружити» водну і масляну фазу емульсій. Крем неможливий без участі емульгатора, і чим вище введення цього компонента, тим щільнішою буде текстура.

  Найбільш популярними є емульгатори для прямих емульсій (олія у воді) — такі формули легко поглинаються шкірою і залишають приємне пудрове відчуття на шкірі. Вводять емульгатори в масляну (жирну) фазу емульсій — ось таке просте правило.

  На базі наших інноваційних емульгаторів можна створити безліч кремів з різною структурою, щільністю, призначенням. Часто емульгатори поєднують з гелеутворювачем: в такому випадку тактильні властивості емульсії значно поліпшуються.

 • Силікони

  Силікони щасливо пережили майже десятирічний період гонінь і довели свою нешкідливість. По суті, силікони в косметиці — це інертні речовини кремнієвої природи, чия роль зводиться до рівномірного найтоншого розподілу косметичного засобу по шкірі та волоссю.

  Силікони не можуть нашкодити шкірі, як і принести їй особливу користь, це просто транспортні речовини. Сучасні легкі силікони покращують тактильні властивості косметики, знімають липкість. Їх функція — зробити шкіру ніжною і рівною (праймери), а волосся — слухняними та струмливим (термозахист і легке розчісування).

  Введення силіконів в рецептуру дуже просте, це термостабільні речовини, які роблять емульсії стабільнішими, а товарний вид косметики — бездоганним.

  Приємних покупок!

 • Емоленти

  Емоленти — це косметичні речовини, що помʼякшують шкіру і волосся. Важлива і потрібна частина емульсій, гелів, кондиціонерів. Завдяки емолентам, шкіра набуває атласного блиску та особливої гладкості.

  Введення емолентів в емульсії відбувається на етапі нагріву масляної фази, складного нічого тут немає. Класичним емолентом завжди був ланолін, але сучасна промисловість пропонує чимало нових речовин, що помʼякшують.

  Емоленти надають емульсіям і гелям особливу текстуру, забезпечують легкий рівномірний розподіл по шкірі та волоссю, не обтяжують формулу.

  Приємних покупок!

 • Консерванти

  Консерванти убезпечать косметику від псування, адже будь-яка водовмісна формула є схильною до розвитку патогенної флори. Коли в справу вступають консерванти, можна не хвилюватися про незмінність складу косметики.

  Важливість консервантів складно переоцінити, і натуральна косметика має особливу потребу в такому надійному захисті. Сучасні консерванти не тільки зберігають формулу крему або гелю незмінною, а й додатково доглядають за шкірою: багато консервуючих речовин виступають зволожувачами.

  Якщо ви готуєте одноразові дози косметики, консервант не знадобиться, в інших випадках він просто зобовʼязаний бути в рецепті, щоб уникнути непорозумінь і мікробіологічного псування косметики.

  Приємних покупок!

 • Наповнювачі

  Наповнювачі є важливими для певного виду косметики: сипучих формул, кремів, мазей. Деотальк для тіла майже повністю складається з наповнювача, а ензимна пудра для очищення обличчя не обходиться без таких компонентів, оскільки вони не дають порошку злежуватися.

  І хоча в епоху силіконів наповнювачі дещо втратили свою популярність, їх, як і раніше, активно використовують, наприклад, в формулах на базі сухих екстрактів, глин, мінералів. А рисова і кокосова пудра стали небувало затребуваними в епоху розквіту натуральної косметики.

  У XXI столітті наповнювачі є невідʼємною частиною мінеральної косметики: мультизадачного засобу по догляду за шкірою, можливості якого ми так високо цінуємо. Завдяки тонкодисперсним наповнювачам, суха мінеральна косметика ідеально лягає на шкіру і надає їй бездоганного доглянутого вигляду.

  Приємних покупок!

на сторінку
Показані 1 - 18 із 392 пунктів
Показані 1 - 18 із 392 пунктів

   Склад косметики є виключно важливим питанням, тому в останнє десятиліття жінки масово перейшли на створення кремів і шампунів власноруч. В цьому випадку абсолютно точно відомо, з чого складається б'юті-догляд. Гіалуронова косметика для шкіри і волосся, пептиди, натуральні базові олії — все це можна придбати у нас та створити індивідуальну косметику. Покрокові рецепти по плечу навіть новачкові, боятися нічого.

   Будь-який зволожуючий компонент знайдеться в нашому магазині, а комплекси з НУФ, пептиди останнього покоління і найлегші емульгатори допоможуть у створенні косметики. Наш принцип простий — звести наявність баластних речовин в косметиці до нуля, хай наші креми і шампуні будуть максимально натуральними


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку