Фільтр

Включено фільтри:
Стан
Призначення
Категорія

Новинки

Косметика ручної роботи, виготовлена з якісної натуральної сировини, вважається однією з найпопулярніших і найбезпечніших. Її можна створювати як для себе, так і на продаж, що дозволить отримати додаткове джерело доходу. Такі засоби позитивно впливають на шкіру, що збільшує попит на продукцію, зроблену без застосування хімії та шкідливих речовин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете всі необхідні косметичні компоненти для створення своїх засобів, які відповідають усім запитам. Доставку виконуємо по всій Україні, а замовлення можна оформити за кілька кліків.

Косметичні компоненти Товарів у наявності: 395

Підкатегорії

 • Екстракти СО2

  Сироватки та шампуні, лікувальні креми та спреї, догляд за дитячою шкірою — все це можна створити із залученням СО2-екстрактів з інтернет-магазину Zulfiya. Екстракти з рослин і квітів дозволяють збагатити косметику новими властивостями. СО2-екстракти витрачаються найекономніше, їх введення в стандартну формулу не перевищує 2%.

  Перевагою суперкритичного екстракту є високий вміст біологічних активів: кілька крапель витяжки підсилюють формулу косметичного засобу. Ми пишаємося якістю своїх товарів!

  Обираєте компоненти для створення косметики власноруч? СО2-екстракт може стати справжньою знахідкою. Це звичні нам витяжки з рослин, що добуваються незвичайним способом – за допомогою суперкритичної флюїдної екстракції в умовах підвищеного тиску (понад 300 атмосфер). Цей метод не вимагає використання високих температур, що дозволяє зберегти максимум корисних компонентів, які згодом активно попрацюють на результат – збереження вашої молодості та краси.

  Переваги застосування СО2-екстрактів

  СО2-екстракти допоможуть відчути міць і силу природи завдяки певним перевагам:

  1. Повне вилучення корисних компонентів. СО2-екстракти містять жирні кислоти, рослинні олії, флавоноїди, віск, дубильні речовини – усі леткі й нелеткі складові натуральної рослини. Їхнє використання в складі косметики дозволяє відмовитися від введення ароматизаторів, адже речовини мають природний рослинний аромат.
  2. Чистота. Вуглекислий газ після отримання концентрату корисних речовин випаровується, а початкові властивості рослин, у тому числі смак і аромат, вітаміни й мікроелементи, залишаються.
  3. Висока концентрація біологічно активних компонентів (до 98%). Така властивість дозволяє економно використовувати цінні екстракти (нормальне дозування в складі косметичних засобів складає лише 0,1–2%).
  4. Хороша взаємодія з ліпідним середовищем. Корисні речовини проникають в товщу шкіри, завдяки повному розчиненню в кремах.
  5. Антибактеріальні властивості. Можна купити СО2-екстракти для збільшення терміну зберігання натуральної косметики, оскільки вони є природними консервантами.

  Концентруючи в собі всі корисні властивості рослин, ці речовини заслуговують на розміщення на перших місцях серед активних інгредієнтів кремів і поживних сироваток.

  Де купити СО2-екстракти

  Якість компонентів має першочергове значення, особливо при виготовленні косметичних засобів ручної роботи. Купуйте в нашому інтернет-магазині, і заявленого ефекту довго чекати не доведеться, адже ми пропонуємо:

  • якісні сертифіковані СО2-екстракти, які пройшли необхідні дослідження й перевірки;
  • готові комплекси, спрямовані на боротьбу з найпоширенішими проблемами;
  • експертний підхід до реалізації компонентів для домашньої натуральної косметики (кожен продукт підкріплений докладним описом з зазначенням рекомендованого дозування).

  У нашому магазині можна купити все необхідне для створення косметичних засобів із нуля та збагачення готових речовин. Ми реалізуємо продукцію як оптом (для великих виробників екологічно чистої косметики), так і вроздріб з можливістю доставки товарів по Україні.

 • Сухі екстракти

  Сухий екстракт зручний для введення в косметику: компонент є водорозчинним. Перевагою такого екстракту є зручність зберігання і високий вміст біологічно активних речовин.

  Сухий екстракт в косметиці здатний на багато що, отже комбінація декількох витяжок дає можливість вирішувати комплекс проблем зі шкірою, волоссям, нігтями.  Застосування сухого екстракту в косметиці дозволяє отримувати різні формули, від доглядових до лікувальних. Такий підхід є неоціненним, якщо ви звикли створювати косметику самостійно.

  Натуральні компоненти концентрують в собі міць і силу природи. В епоху розвитку масового виробництва хімічної промисловості, коли особливо цінується все натуральне, вони мають великий попит. Сухі екстракти – це концентровані порошкоподібні речовини, які одержують у процесі висушування цінних природних компонентів при оптимальній невисокій температурі, що дозволяє зберегти максимум користі. Джерелом для їхнього виробництва є натуральна сировина, що містить високоактивні сполуки.

  Сухі екстракти: переваги використання в косметиці

  Сухі екстракти практично незамінні при виготовленні косметики ручної роботи:

  • вони мають низький вміст вологи – лише до 5%, що свідчить про високу концентрацію корисних речовин;
  • наділені високою біологічною активністю – здатні проникати у шкіряні покрови та впливати на стан дерми зсередини;
  • містять унікальну комбінацію вітамінів і органічних кислот;
  • зручні, прості у застосуванні – легко розбавляються водою до потрібної консистенції;
  • компактні, мають невелику вагу, акумулюючи в собі всю користь натуральної вихідної сировини.

  Деякі концентрати при виробництві косметики власноруч додаються в малих кількостях (до 3% від загальної маси складу). Однак можна купити сухі екстракти в стандартному обсязі й використовувати їх за потреби: за правильних умов вони не втрачають своїх властивостей у процесі зберігання.

  Де купить сухі екстракти

  Якість домашньої косметики насамперед залежить від вихідних компонентів. Ось чому так важливо знайти хорошого продавця якісних складових. В інтернет-магазині «Зульфія» ми пропонуємо:

  1. Тільки сертифіковані товари, що пройшли відповідні тестування й перевірки.
  2. Великий асортимент натуральних компонентів для вашої косметики, що дозволяє купити все для створення гармонійного за складом засобу в одному місці.
  3. Детальні описи кожного продукту, що дає можливість орієнтуватися у світі натуральної косметології навіть новачкам.

  Зверніть увагу, що кожен сухий екстракт володіє унікальними характеристиками: рівнем кислотності, ступенем розчинності й дозуванням. Перед оформленням замовлення потрібно уважно вивчити викладену на сайті інформацію та слідувати рекомендаціям щодо виготовлення косметики.

  Ті, хто займається масовим виробництвом натуральної косметики, можуть замовити потрібні екстракти та інші продукти оптом на індивідуальних умовах. Постійні клієнти регулярно заохочуються знижками й бонусами. Ми відправляємо замовлення в будь-яку точку України.

 • Екстракти гліколеві

  Введення гліколевого екстракту в косметику забезпечує додаткове зволоження і стабільність формули шляхом присутності пропіленгліколя — двохатомного спирту високого ступеня очищення.

  Косметика на гліколевих екстрактах дозволяє варіювати склад і призначення готового продукту нескінченно, адже у формулі можна використовувати як одну, так і декілька рослинних витяжок.

  Гліколевий екстракт володіє додатковою властивістю — зволоженням, обумовленим вмістом пропіленгліколю. Завдяки способу отримання, такі екстракти (витяжки) є універсальними для косметики, оскільки вони сумісні з гідрофільними, ліпофільними та гідрофобними субстанціями.

  Приємних покупок!

 • Активні речовини

  Активи, або активні речовини, відіграють головну роль в косметичній формулі. Завдяки активам, шкіра отримує оптимальний догляд і зберігає свіжість на довгі роки. 

  Різноманітність сучасних активів вражає, як і їх інноваційність: низькомолекулярні речовини (пептиди, еластомери гіалуронової кислоти), похідні органічних кислот та цілі комплекси дозволяють створювати революційні косметичні формули в домашніх умовах.

  Активи вводять, як правило, в активну фазу емульсій і гелів, це нескладно. Головне — дотримуватися температурного балансу, щоб не розгубити ефективність косметичних диво-субстанцій.

  Що таке активи для косметики

  Активні компоненти – це та основа косметичного засобу, яка відповідає за підсумковий результат дії всього його складу. Сюди належать основні та додаткові інгредієнти, робота яких спрямована на досягнення загального результату. Саме за допомогою активів косметичні засоби мають необхідні нам властивості:

  • омолоджують;
  • підсилюють регенерацію та еластичність тканин;
  • заспокоюють;
  • зволожують;
  • позбавляють від целюліту.

  Активи для косметики обирають залежно від особливостей шкіри. При підборі основних компонентів важливо враховувати індивідуальні характеристики: наявність забитих пор, висипань, пігментних плям, перших ознак старіння. Не забудьте взяти до уваги специфіку дерми, наприклад, наявність гіперпігментації або алергії, чутливість шкіри. В інтернет-магазині «Зульфія» можна купити тільки якісні сертифіковані засоби. Їхній вплив на організм ретельно вивчений, а безпека й можливості застосування доведені.

  Комплексний підхід до підбору активів і компонентів для косметики

  Правильно обравши інгредієнти для косметики, ви зможете підсилити їхню дію чи створити універсальний засіб, орієнтований на рішення декількох проблем. Зробити це нескладно, адже в нашому інтернет-магазині ви знайдете:

  1. Детальні описи властивостей усіх інгредієнтів домашньої косметики просто на сайті.
  2. Чіткі характеристики окремих складових зі вказівками робочої температури, за якої відбувається активізація їхніх корисних властивостей.
  3. Загальноприйняті міжнародні назви активних компонентів, що дає змогу розширити свої знання про продукт.
  4. Рекомендовані дозування, що дозволяють безпечно використовувати активи навіть непрофесіоналам.
  5. Інформацію про сумісність з іншими компонентами домашніх засобів.

  Основна перевага створення косметики власноруч – можливість врахувати індивідуальні особливості й підійти до вирішення ваших проблем комплексно та системно. Крім того, обрані активні компоненти для косметики можна включати до складу декількох засобів, наприклад, використовувати для виготовлення шампунів для волосся, тоніків, масок. З огляду на той факт, що активи додаються до складу в невеликій кількості, лише однієї упаковки вистачить для створення декількох косметичних продуктів ручної роботи.

  Інтернет-магазин компонентів для домашньої косметики

  Косметика, зроблена своїми руками, – це завжди свіжі та унікальні поєднання. В нашому інтернет-магазині можна купити якісні інгредієнти для приготування косметичних засобів оптом і вроздріб. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Для новачків у світі косметології ведемо косметологічний блог, а також публікуємо різні рецепти.

 • Гідролати

  Цілком натуральна запашна вода виступає як водною фазою гелів і емульсій, так і самостійним тоніком — для шкіри або волосся.

  Гідролат приємно використовувати як в чистому вигляді, так і в розбавленому: багато хто із задоволенням переходить з промислових тоніків на квіткові води, відкриваючи для себе простоту і дієвість натурального догляду.

  Інтернет-магазин Zulfiya постійно розширює асортимент гідролатів, проте ми робимо ставку на традиційні запашні води, отримані з рослин, що ростуть в нашому кліматичному поясі.

  Гідролати – це рослинні екстракти, які делікатно впливають на шкіру завдяки низькій концентрації в них активних речовин.

  Особливості застосування гідролатів

  Їх виробляють на спеціальному обладнанні, пропускаючи гарячу пару крізь товщу рослинної сировини. Після охолодження утворюється відразу два цінних косметичних компоненти – ефірна олія та гідролат. Маючи схожі функції й хімічний склад, вони діють по-різному. Ефірна олія містить високу концентрацію корисних компонентів і за умови неправильного застосування може навіть нашкодити, спровокувавши опіки, гіперпігментацію або подразнення. Гідролат відрізняє:

  1. Готовність до використання з моменту отримання. Розчини можуть застосовуватися в чистому вигляді або слугувати базою для виготовлення косметики без додаткового оброблення.
  2. Відсутність обмежень у використанні. Завдяки м'якому впливу можна застосовувати їх навіть для ніжної та реактивної шкіри.

  В екстрактах втілені найважливіші цілющі властивості рослини – здатність зволожувати, заспокоювати, омолоджувати, знімати запалення, тонізувати шкіру. За цими критеріями прийнято обирати потрібну квіткову воду. Вона може бути використана для:

  • щоденного догляду (входить до складу тоніків для повсякденного застосування);
  • зволоження обличчя під час спеки (аналогічно термальній воді);
  • догляду за ніжною шкірою під очима (як компреси проти темних кіл і для профілактики старіння);
  • полегшення неприємного відчуття після укусу комахи;
  • оброблення шкіри після травматичних процедур, наприклад, депіляції;
  • покращення якості волосся (для додавання блиску, боротьби з лупою, прискорення росту);
  • полоскання ротової порожнини (для освіжаючого ефекту та пришвидшення загоєння ранок).

  За допомогою гідролатів можна легко збагатити щоденний догляд за допомогою корисних складових рослинних компонентів.

  Переваги купівлі гідролатів в інтернет-магазині «Зульфія»

  Ефективність косметики ручної роботи багато в чому залежить від якості вихідних складових. Саме тому рекомендуємо купити гідролати в нашому інтернет-магазині. Самостійно займаючись виробництвом органічної косметики, ми знаємо все про властивості кожного її компонента. Крім того, у нас представлені окремі інгредієнти, що дозволяє створити продукт з унікальним складом власноруч, використовуючи натуральні продукти високої якості й рекомендації наших експертів.

  У нас можна купити потрібні товари для домашнього виготовлення косметики або замовити сировину для масового виробництва оптом за вигідною ціною. Намагаючись зробити ваші покупки максимально комфортними, ми пропонуємо скористатися:

  • гнучкою системою бонусів;
  • експертними знаннями, викладеними в докладному описі кожного продукту й рекомендаціях;
  • різноманітними та зручними способами оплати.

  Доставка товарів здійснюється по всій території України в найкоротші терміни, а жителі Вінниці можуть самостійно забрати товари в нашому магазині або у відділенні транспортної компанії.

 • Комплекси

  Комплекси біологічно активних речовин є готовим рішенням для створення натуральної косметики. Широкий асортимент дозволяє створити будь-який косметичний засіб для вирішення практично будь-якої проблеми, будь то матування шкіри або зміцнення волосся.
  Застосування готових водно-гліцеринових, або надкритичних комплексів полегшує створення натуральної косметики. Вводяться ці речовини в водну, масляну або активну фазу — це зовсім нескладно.

  Ми пишаємося не тільки найширшим в Україні асортиментом косметичних комплексів, а й їх високою якістю. Співпраця з провідними виробниками дозволяє постійно розширювати асортимент, йдучи назустріч побажанням клієнтів.

 • УФ-фільтри

  Без сонячного захисту прожити можна, але куди надійніше, якщо шкірі допомогти: пляжна косметика з грамотно збалансованою формулою продовжить молодість шкіри та віддалить формування зморшок і пігментних плям.
  Діоксид титану та оксид цинку давно є фаворитами серед УФ-фільтрів, їх екрануючий вплив перевірено часом і кількома поколіннями. Але не можна забувати про інноваційні хімічні фільтри, що вони полегшують формулу і доглядають за шкірою.

  УФ-фільтри захистять шкіру від непотрібного навантаження і збережуть вам молодість. Фізичні та хімічні фільтри є простими в застосуванні та легко вводяться в косметичні формули, головне — грунтовно перемішати.

 • Гелеутворювачі

  Завдяки сучасним гелеутворювачам (камідям та поліакрилатним формулам), в домашніх умовах легко створити сироватку, гель, щільне желе або флюїд. Коли в складі фігурує гелеутворююча речовина, емульсії виходять куди ніжнішими та стабільними.

  Для створення гелю знадобиться вода, сухий порошок-гелеутворювач і міксер, який за хвилину створить ідеальний гель. Далі вам потрібні двійко-трійко активів або олійок, щоб гель перетворився в повноцінний косметичний засіб.

  Гелеутворювачі дарують можливість створити будь-який косметичний гель. Легкість у застосуванні, структуроутворюючі властивості та надання косметиці приємних тактильних відчуттів — багато в чому заслуга правильного гелеутворювача.

  Якщо стоїть завдання підвищити густину отриманого засобу, заведено використовувати гелеутворювачі. Це речовини, що мають рідку або порошкоподібну консистенцію, які з'єднуються з матеріалами основи – олією або водою.

  Гелеутворювачі: переваги застосування

  Ці речовини здатні виконувати деякі важливі функції:

  • стабілізують неоднорідні системи;
  • виступають у ролі вологоутримувальних агентів;
  • служать основою для створення масок, сироваток, флюїдів.

  Гелеутворювачі використовуються там, де водна суміш косметичного засобу виявляється незручною в повсякденному застосуванні. При цьому підсумкова густина речовини буде залежати від кількості доданого до складу порошку.

  Один із часто використовуваних різновидів гелеутворювача – емульгатор. Його особливість полягає в можливості з'єднувати водні й олійні компоненти, котрі, як відомо, не змішуються природним шляхом внаслідок різної густини. Емульгатор незамінний при створенні кремів своїми руками.

  Особливості роботи з гелеутворювачами

  Гелеутворювачі для косметики прості в застосуванні, однак для досягнення потрібного результату рекомендується врахувати деякі їхні особливості:

  1. Косметичні властивості. Залежно від складу гелеутворювачі можуть надавати засобам антистатичного ефекту, здатності до розгладження, забезпечувати бактерицидну дію та підвищувати пружність шкіри.
  2. Розчинність у воді. Деякі гелеутворювачі навіть у невеликих кількостях швидко перетворюються на гель, інші застосовуються для отримання колоїдного розчину.
  3. Сфера застосування. Гелеподібна консистенція може бути необхідна при створенні косметики для догляду за волоссям або шкірою.

  Якщо ви хочете купити гелеутворювач для косметики, але не знаєте, як ним користуватися, – це не проблема. В інтернет-магазині «Зульфія» ви знайдете докладну інструкцію з застосування кожного з наших товарів. Виготовлення косметики ручної роботи ще ніколи не було таким простим: досить лише купити необхідні складові та змішати активні компоненти в зазначених пропорціях.

  Висока якість вихідних елементів відіграє у виробництві косметики ключову роль. Ось чому ми займаємося роздрібною й оптовою реалізацією тільки сертифікованої сировини, яка пройшла належні перевірки. Умови та строки транспортування також мають значення. Тому ми робимо все, щоб забезпечити оперативну доставку ваших замовлень у будь-який куточок України.

 • Гідролізати протеїнів

  Секрет популярності застосування гідролізатів білка криється в їх миттєвій дії та натуральності: зволоження та омолодження шкіри, зміцнення волосся і нігтів проводимо з залученням гідролізатів. 

  Різноманітність речовин, представлених в цьому розділі, дозволяє створювати багатозадачні формули для шкіри, волосся, нігтів, використовуючи всього двійко-трійко гідролізатів.

  Гідролізати протеїнів в косметиці важливі та потрібні: будь-який тип шкіри чи волосся матиме користь від білкової складової. Натуральність гідролізатів робить їх невідʼємною частиною гіпоалергенної та дитячої косметики.
  Білковий гідролізат - це звичний для шкіри компонент.

 • Зволожувачі

  Догляд за шкірою і волоссям за допомогою зволожуючих засобів сприяє підтримці правильного водно-сольового і водно-ліпідного балансу. Традиційно зволожувачі вводять в водну фазу емульсій і сироваток.

  Зволожувачі є важливими в косметиці — додатковий ковток вологи шкірі або волоссю ніколи не завадить. Омолоджуючі засоби, як правило, містять чимало зволожувачів у своєму складі.

  Сучасні косметичні зволожувачі вміють не тільки доставляти вологу в глибокі шари дерми, а й «розумно» її вивільняти протягом доби. Такий підхід дозволяє оптимізувати вироблення шкірного сала, позбутися сальності або, навпаки, надмірної сухості.

 • Кислоти

  Кислоти в косметиці — справжній козир для тих, хто бажає мати завжди свіжу і гладеньку шкіру. Ніжне відлущування, глибоке зволоження та уповільнення старіння — це заслуга регулярного використання косметичних кислот.

  Найчастіше косметичні кислоти фігурують в пілінгу, скатках, засобах від врослих волосків і відлущуючих носочках. Потужне зволоження і делікатне очищення від віджилих клітин є запорукою здорової шкіри.

  Фруктовий пілінг або хімічний пілінг проводять на базі кислот, різниця розчинів криється в концентрації. Мигдальний пілінг в домашніх умовах, або будь-який інший пілінг можна провести з нашими компонентами: інтернет-магазин ZULFIYA допоможе з вибором потрібної косметичної кислоти.

  Косметичні кислоти – речовини, що здатні за короткий час цілковито змінити зовнішній вигляд шкіри. Лише одне застосування засобу з таким компонентом у складі допоможе перетворити ваше відображення у дзеркалі:

  • поліпшити тьмяний колір обличчя;
  • очистити забиті пори;
  • розгладити рельєф і вирівняти відтінок шкіри;
  • позбавити від лущення.

  Епідерміс після застосування кислотного складу найкращим чином готовий до подальших косметичних процедур. Ось чому правильно обрати й купити потрібну кислоту дуже важливо. Залежно від дозування вона може входити до складу багатьох продуктів ручної роботи: пілінгів, відлущувальних масок, легких тоніків, сироваток та інших. Варто зазначити, що такий вплив може бути травматичним. Саме в результаті агресивності після застосування кислих засобів активізуються регенераційні процеси, запускається оновлення шкіри. У цей період відновлення необхідно забезпечити їй додатковий захист у вигляді застосування косметики з SPF, посиленого живлення та зволоження.

  Сфера застосування косметичних кислот

  Кислоти для косметики мають важливе значення. Вони виконують такі функції:

  1. Видалення верхнього ороговілого шару шкіри (фруктові).
  2. Глибоке зволоження (гіалуронова).
  3. Боротьба зі старінням (альфа-ліпоєва).
  4. Профілактика та усунення вугрового сипу й акне (азелаїнова).
  5. Відбілювання (койева).

  Багато з них діють одразу в кількох напрямах. Широкий спектр впливу дозволяє використовувати засоби з кислотами в складі косметики для догляду за шкірою обличчя, нігтями та волоссям. Вони добре розчиняються у воді, мають високу ефективність як при самостійному застосуванні, так і в різноманітних комбінаціях. Важливо не забувати про те, що кожна кислота унікальна, має свою рекомендовану концентрацію в складі косметики. А значні відмінності мети застосування та інтенсивності дії дозволяють використовувати їх практично в будь-якому віці.

  Де придбати кислоти для косметики

  Обрати й купити кислоти, що відповідатимуть вашим потребам, у нашому інтернет-магазині не є складним завданням. Кожен товар містить докладний опис з інформацією про кількість засобу, яку рекомендовано додати до складу при виготовленні косметичного продукту власноруч. Ви зможете розрахувати необхідну кількість кислоти та за потреби придбати інгредієнти оптом. Ми здійснюємо реалізацію тільки якісної сертифікованої продукції, що пройшла лабораторні випробування. Придбайте кислоти у нас – це швидко, надійно, професійно. Доставка здійснюється по всій Україні, вона може бути безкоштовною при відповідній сумі замовлення

 • Вітаміни

  Вітаміни — нев'янущий косметичний тренд, сьогодні на ринку зʼявляється чимало вітамінних похідних. Всі вони відрізняються стабільністю і простотою введення в косметику.

  Вітаміни для косметики бувають водо- і жиророзчинні, про це важливо памʼятати при створенні формули майбутнього крему або сироватки. Майже всі вітаміни відрізняються крихкістю, коли мова заходить про вплив світла або температур: як правило, введення в косметику проводять при температурі не вище за 40°C.

  Вітамінні сироватки оперативно вирішують безліч проблем і допомагають побороти гіперпігментацію, вугрову висипку, стянутість шкіри або передчасне формування зморшок. До речі, третиноїн (похідна вітаміну А) вже багато років має найбільший попит, як актив в космецевтиці.

 • Воски природні

  Віск бджолиний — традиційний компонент кремів, мазей, бальзамів. В інтернет-магазині Zulfiya є чимало квіткових восків, легких і ароматних.

  Косметика з воском відрізняється особливою текстурою, причому, воску в формулі вкрай мало. Однак і 0,5% природного воску в кондиціонері для волосся, або кремі для тіла, більш ніж достатньо для прояву його цілющих і естетичних властивостей.

  Введення воску в косметичні засоби проводять на етапі нагріву масляної фази, цей тугоплавкий компонент гріють у першу чергу. Емульсії з воском (креми, флюїди, кондиціонуючі засоби, лікувальні мазі) славляться своєю нелипкою ніжною текстурою і корисною властивістю — вологоутриманням.

  Приємних покупок!

 • Емульгатори

  Емульгатор допомагає «подружити» водну і масляну фазу емульсій. Крем неможливий без участі емульгатора, і чим вище введення цього компонента, тим щільнішою буде текстура.

  Найбільш популярними є емульгатори для прямих емульсій (олія у воді) — такі формули легко поглинаються шкірою і залишають приємне пудрове відчуття на шкірі. Вводять емульгатори в масляну (жирну) фазу емульсій — ось таке просте правило.

  На базі наших інноваційних емульгаторів можна створити безліч кремів з різною структурою, щільністю, призначенням. Часто емульгатори поєднують з гелеутворювачем: в такому випадку тактильні властивості емульсії значно поліпшуються.

  Деякі речовини не здатні змішуватися природним шляхом внаслідок того, що мають різну густину. Легший компонент завжди залишається на поверхні, що ускладнює використання косметичного засобу. У цьому випадку для створення однорідного складу застосовується емульгатор – речовина, здатна стабілізувати емульсію. Цей компонент не взаємодіє з активними складовими, не змінює їхні властивості – лише забезпечує рівномірне змішування різних за густиною складових.

  Емульгатори: особливості вибору

  Потрібно купити емульгатор для косметики? Перед придбанням дайте відповідь на три запитання:

  1. Який? Існують речовини рослинного та тваринного походження, що необхідно враховувати виробникам веганських продуктів. Крім того, деякі з них здатні надавати готовій речовині особливі властивості, наприклад, створювати гелеву текстуру або посилювати миючу здатність.
  2. Скільки? Емульгатори для косметики використовуються в різних дозуваннях. Наприклад, відсоток вмісту ліцетинового у складі – до 10%, а цетрімонімуму хлориду – менше ніж 1%.
  3. Як плануєте застосовувати? Компоненти можуть додаватися до водної або олійної складової косметичного засобу.

  Якщо ви вирішили використовувати емульгатор для домашньої косметики, пам'ятайте, що деякі речовини здатні створювати сприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів. Щоб продовжити термін придатності продукту, потрібно забезпечити відповідні умови зберігання або додати до складу консерванти.

  На що впливає вибір емульгатора

  Емульгатори – не менш важливі косметичні інгредієнти, ніж активні компоненти засобів. Вони можуть змінювати такі важливі підсумкові показники, як жирність, кислотність, впливати на шкіру (пом'якшувати або зволожувати). Іноді необхідно додатково придбати со-емульгатори. Це допоміжні речовини, які покращують тактильні властивості готових продуктів. Косметичні емульгатори необхідно додавати в більшість косметичних засобів, тому краще одразу купити необхідну кількість складових оптом і комбінувати їх у потрібних пропорціях.

  Хороша домашня косметика, виготовлена власноруч, виробляється з якісних сертифікованих інгредієнтів, доданих у правильній пропорції. Інтернет-магазин «Зульфія» робить для своїх клієнтів максимум, ми:

  • ретельно вибираємо постачальників, гарантуючи прийнятну вартість товарів;
  • перевіряємо наявність сертифікатів на кожен продукт;
  • надаємо найповнішу інформацію про всі характеристики речовини, про її вплив на організм, а також норми введення до складу косметичного засобу;
  • пропонуємо випробувати перевірені рецепти приготування косметики ручної роботи.

  Ми маємо склад-магазин у Вінниці, а також відправляємо товари по всій Україні. Замовляйте якісні інгредієнти для домашньої косметики в інтернет-магазині «Зульфія».

 • Силікони

  Силікони щасливо пережили майже десятирічний період гонінь і довели свою нешкідливість. По суті, силікони в косметиці — це інертні речовини кремнієвої природи, чия роль зводиться до рівномірного найтоншого розподілу косметичного засобу по шкірі та волоссю.

  Силікони не можуть нашкодити шкірі, як і принести їй особливу користь, це просто транспортні речовини. Сучасні легкі силікони покращують тактильні властивості косметики, знімають липкість. Їх функція — зробити шкіру ніжною і рівною (праймери), а волосся — слухняними та струмливим (термозахист і легке розчісування).

  Введення силіконів в рецептуру дуже просте, це термостабільні речовини, які роблять емульсії стабільнішими, а товарний вид косметики — бездоганним.

  Приємних покупок!

 • Емоленти

  Емоленти — це косметичні речовини, що помʼякшують шкіру і волосся. Важлива і потрібна частина емульсій, гелів, кондиціонерів. Завдяки емолентам, шкіра набуває атласного блиску та особливої гладкості.

  Введення емолентів в емульсії відбувається на етапі нагріву масляної фази, складного нічого тут немає. Класичним емолентом завжди був ланолін, але сучасна промисловість пропонує чимало нових речовин, що помʼякшують.

  Емоленти надають емульсіям і гелям особливу текстуру, забезпечують легкий рівномірний розподіл по шкірі та волоссю, не обтяжують формулу.

  Приємних покупок!

 • Консерванти

  Консерванти убезпечать косметику від псування, адже будь-яка водовмісна формула є схильною до розвитку патогенної флори. Коли в справу вступають консерванти, можна не хвилюватися про незмінність складу косметики.

  Відомо, що натуральна косметика має обмежений термін придатності. У сприятливих умовах її корисні компоненти стають гарною поживною базою для розвитку та розмноження патогенних мікроорганізмів. У підсумку вся користь екологічного складу ставиться під сумнів, адже такий засіб може істотно зашкодити. Є два варіанти: регулярно готувати його маленькими порціями або додати до складу консерванти для косметики. Це група речовин, які вводять до активних інгредієнтів із метою не допустити розвитку цвілі, грибків, дріжджів або бактерій.

  Консерванти для косметики, їхня роль у виготовленні продукції

  Сама ідея виробництва косметики власноруч передбачає натуральність і екологічність її складу. Чи доречно тут використовувати консерванти для косметичних виробів? Наша відповідь: «Так». Ось декілька аргументів на її користь:

  1. Речовини використовуються у мінімальних кількостях, що дозволяє створювати несприятливе середовище для мікроорганізмів, але ніяк не впливає на здоров'я людини.
  2. Європейська Директива Косметики регулярно переглядає список дозволених до використання безпечних консервантів. Цей напрям хімічної промисловості постійно підлягає перевіркам. Сьогодні існує 50 дозволених до застосування речовин.
  3. Користь від додавання консервантів до виробів ручної роботи набагато вища, ніж потенційна небезпека. Мікроорганізми провокують передчасне розкладання продукту й виробляють токсини, які можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

  Подбайте про склад вашої домашньої косметики та безпеку її застосування: краще заздалегідь купити потрібний консервант, ніж отримувати претензії від споживача про низьку якість продукту, що швидко зіпсувався.

  Де купити консерванти для косметики

  Надійність і відповідальність за результат – головні цінності співробітників інтернет-магазину «Зульфія». Тому ми пропонуємо:

  • купити консерванти для косметики тільки з дозволеного списку безпечних для здоров'я речовин;
  • придбати якісні продукти в найзручнішому фасуванні. Для масового виробництва пропонуємо товари оптом за ексклюзивними цінами;
  • ознайомитися з великим асортиментом складових і супутніх продуктів для виробництва домашньої косметики, що дозволяє купити всі необхідні інгредієнти в одному місці.

  Детальний опис характеристик кожного препарату дає можливість експериментувати зі створенням справжніх ексклюзивів. Замовляйте у нас інгредієнти європейської якості з доставкою по всій Україні.

 • Наповнювачі

  Наповнювачі є важливими для певного виду косметики: сипучих формул, кремів, мазей. Деотальк для тіла майже повністю складається з наповнювача, а ензимна пудра для очищення обличчя не обходиться без таких компонентів, оскільки вони не дають порошку злежуватися.

  І хоча в епоху силіконів наповнювачі дещо втратили свою популярність, їх, як і раніше, активно використовують, наприклад, в формулах на базі сухих екстрактів, глин, мінералів. А рисова і кокосова пудра стали небувало затребуваними в епоху розквіту натуральної косметики.

  У XXI столітті наповнювачі є невідʼємною частиною мінеральної косметики: мультизадачного засобу по догляду за шкірою, можливості якого ми так високо цінуємо. Завдяки тонкодисперсним наповнювачам, суха мінеральна косметика ідеально лягає на шкіру і надає їй бездоганного доглянутого вигляду.

  Приємних покупок!

на сторінку
Показані 1 - 18 із 395 пунктів
Показані 1 - 18 із 395 пунктів

Основні компоненти для домашньої косметики

Від якості сировини та правильності її оброблення залежить кінцевий результат. У нас є все необхідне для створення косметики своїми руками. Цей захоплюючий процес дозволить вивчити продукт зсередини, зробити щось унікальне й особливе для себе. Ви самостійно підбираєте інгредієнти, враховуючи свій стан шкіри та особисті бажання.

Ось які компоненти для косметики можуть стати в пригоді:

 1. Активні речовини й комплекси. Завдяки їм можна домогтися доглядових і лікувальних властивостей, зробити продукт кориснішим. Інгредієнти для косметики живлять, зволожують, освітлюють, тонізують, у них входять різні біологічно активні речовини.
 2. Віск і глина. Натуральні складові, які застосовуються при виготовленні бальзамів, скрабів, мила та інших засобів. Сприяють насиченню корисними мінералами, надають потрібну густоту, збільшуючи температурну стійкість продукту.
 3. Кислоти. Компоненти для домашньої косметики необхідні для легкого відлущування шкіри й посилення процесів загоєння.
 4. Пептиди. Це біологічно активні продукти, які беруть участь у регулюванні різних процесів, що відбуваються в організмі. Їх використовують при виготовленні косметичних засобів для збільшення вироблення колагену й еластину.
 5. ПАР. Свого роду підсилювачі розчинення різних інгредієнтів, які застосовуються при виробництві мила, гелю для душу, шампуню та інших засобів. Вони також відповідають за ефективність очищення та спінювання.
 6. Екстракти. Необхідні витратні матеріали для створення косметики ручної роботи. Представлені в рідких і сухих формах, а також у вигляді СО2. Мають різні властивості та велику палітру ароматів.
 7. Силікони й емоленти. Необхідні для надання структури, збільшення показника поглинання продуктів.

Застосування перерахованих вище компонентів дозволить приготувати косметичні засоби в домашніх умовах.

Де купити інгредієнти для косметики

У нашому магазині ви можете купити інгредієнти для косметики за прийнятними цінами, оптом і вроздріб. Уся продукція, представлена на сайті, сертифікована, що підтверджує її якість та безпеку. Якщо ви займаєтеся виробництвом веганскої, етнічної або органічної продукції, у нас є все необхідне для створення засобів даного типу. Можна придбати:

 • зелені консерванти;
 • нерафіновані олії;
 • мінеральну сировину.

Усе це можна використовувати для виробництва унікальних доглядових засобів.

Не можете визначитися, які інгредієнти для косметики потрібні? Тоді наші консультанти прийдуть на допомогу, вони підберуть складові, які відповідають вашому запиту.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку