Інструменти, інвентар

   Інструменти, інвентар, вимірювальні прилади виключно важливі для кремоварів. Без точних і компактних помічників у справі домашньої косметики не обійтися, тому ваги і міксер для вивіреного рецепта означають не менше, ніж якість косметичних інгредієнтів.

Стакан мірний поліпропіленовий 50 мл
Мірний поліпропіленовий стакан
об'ємом 50 мл оцінять ті, хто займається створенням домашньої косметики. Легкий, міцний, простий в догляді стакан приходить на зміну скляним мензуркам, що б'ються
25,00 ₴
Тимчасово відсутній
Ваги електронні, 500 г (крок 0,01 г)
Тимчасово відсутній
Ювелірні ваги
Точно, як в аптеці! Крок 0,01 г, краще не буває. Позаду хвилювання про неточну масу активів, а також боязнь перевищити допустиму концентрацію важливого і потрібного розчину.

Мірна ложечка 0,25 г

Як зробити мінеральну пудру
або рум'яна, якщо під рукою немає зручного інвентарю? Справа полегшується, коли є мірна ложечка крихітного об'єму: в створенні мінеральної косметики потрібні вкрай малі об’єми речовини

5,00 ₴
Тимчасово відсутній
Мірна ложечка 1 г
Тимчасово відсутній

Створення мінеральної косметики
полегшується, якщо мати під рукою мініатюрні ложечки різного об'єму: ними легко відміряти потрібну кількість сухої речовини
Рукавиця кессе для тіла

Пілінг шкіри тіла
і антицелюлітний масаж — основне призначення цієї жорсткої рукавиці. Розганяє кров, проводить лімфодренаж і робить шкіру атласною і ніжною
65,00 ₴
Шпатель лопатка

Для вимішування компонентів мінеральної косметики. Найзручніший інструмент для домашньої лабораторії.

5,00 ₴
Голка Відаля
Чисті пори
Професійний інструмент косметологів: голка і петля для атравматичної чистки обличчя, вилучення комедонів.
25,00 ₴
Набір косметичний з пензлем і мірні ложки
Ложки і пензлик
Шість предметів в одному наборі з пластика. Чаша, пензлик для нанесення масок, шпатель і три мірні ложечки зроблять процедуру маски улюбленою і простою.
59,00 ₴
Мініміксер-рамка

Косметичний міксер
Однорідні креми, гладкі емульсії, зволожуючі маски і гелі. З компактним мініміксером турбот не виникне!
Приємний бонус - запасний стрижень з насадкою!165,00 ₴
Набір косметичний Чаша, шпатель і пензлик

Чисті пори
Ергономічна вигнута форма шпателя в точності повторює вигин чаші. Нічого не залишиться на стінках: економія часу і сировини в наявності. Пластик зручно мити, він не б'ється.
39,00 ₴
Воронка парфумерна
Лійка для рефілів
4х3 см, для найвужчого горла! Пластикова і мініатюрна. Довжина 4 см, діаметр 3 см.
5,00 ₴
Одноразові маски для обличчя
Гіалуронова косметика
глибоко зволожить шкіру. Просочить тверду маску розчином, і коли вона перетвориться в ганчірочку, нанесіть тканину на 3-15 хвилин на обличчя. Шкіра свіжіє і розгладжується вмить!
5,00 ₴
Тимчасово відсутній
Ваги електронні, 300 г (крок 0,01 г)
Тимчасово відсутній
Ювелірні ваги
Точно, як в аптеці! Крок 0,01 г, краще не буває. Позаду хвилювання про неточну масу активів, а також боязнь перевищити допустиму концентрацію важливого і потрібного розчину.
Тимчасово відсутній
Термометр електронний
Тимчасово відсутній
З щупом
Точність, професійність, надійність. Температура водної та олійної фази, введення активів в креми і сироватки набагато простіше з портативним градусником.
Піпетка Пастера
Для створення парфумерії
потрібна піпетка. Об'єм 3 мл. Зручно позбавляє від осаду, якщо той недоречно утворився в розчині. Незамінна для милотворців при створенні багатобарвного мила.
3,00 ₴
Тимчасово відсутній
Мініміксер-пружинка
Тимчасово відсутній

Капучинатор
з пружинкою створює емульсії, змішує гладкі гелі, рівномірно розподіляючи компоненти. Для масок, паст, гомажів. Економить час і не займає місця.

Шпатель косметичний
Маска для шкіри
або вимішування компонентів мінеральної косметики в поглибленні шпателя. Найзручніший інструмент для домашньої лабораторії.
5,00 ₴
Тимчасово відсутній
Люфа
Тимчасово відсутній
Ніжна шкіра
з натуральною губкою з люфи. Природне очищення і пілінг відкриває пори і проводить антицелюлітний масаж.
Індикаторні смужки
Папір індикаторний
80 смужок. Обов'язкові в домашній лабораторії. Контролюйте рН мила і кремів, корегуйте і отримуйте задоволення від власноруч створеної косметики.
30,00 ₴

   У розділі «Інструменти, інвентар» ми полегшуємо вибір потрібного та корисного інструментарію, який допоможе створювати косметичні та миловарні шедеври.


   Купити електронні ваги з різною точністю кроку, портативні вимірювачі рівня рН, термометри потрібно всім, хто має справу зі створенням натуральної косметики. З класичними лабораторними аксесуарами працювати простіше й надійніше.


   Будемо вдячні за конкретні побажання — вони полегшують нашу роботу по розширенню асортименту інтернет-магазину «Зульфія», пишіть нам.
Приємних покупок!