Фільтр

Включено фільтри:
Наявність:
Стан

Новинки

Консерванти убезпечать косметику від псування, адже будь-яка водовмісна формула є схильною до розвитку патогенної флори. Коли в справу вступають консерванти, можна не хвилюватися про незмінність складу косметики.

Консерванти Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів

Відомо, що натуральна косметика має обмежений термін придатності. У сприятливих умовах її корисні компоненти стають гарною поживною базою для розвитку та розмноження патогенних мікроорганізмів. У підсумку вся користь екологічного складу ставиться під сумнів, адже такий засіб може істотно зашкодити. Є два варіанти: регулярно готувати його маленькими порціями або додати до складу консерванти для косметики. Це група речовин, які вводять до активних інгредієнтів із метою не допустити розвитку цвілі, грибків, дріжджів або бактерій.

Консерванти для косметики, їхня роль у виготовленні продукції

Сама ідея виробництва косметики власноруч передбачає натуральність і екологічність її складу. Чи доречно тут використовувати консерванти для косметичних виробів? Наша відповідь: «Так». Ось декілька аргументів на її користь:

  1. Речовини використовуються у мінімальних кількостях, що дозволяє створювати несприятливе середовище для мікроорганізмів, але ніяк не впливає на здоров'я людини.
  2. Європейська Директива Косметики регулярно переглядає список дозволених до використання безпечних консервантів. Цей напрям хімічної промисловості постійно підлягає перевіркам. Сьогодні існує 50 дозволених до застосування речовин.
  3. Користь від додавання консервантів до виробів ручної роботи набагато вища, ніж потенційна небезпека. Мікроорганізми провокують передчасне розкладання продукту й виробляють токсини, які можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Подбайте про склад вашої домашньої косметики та безпеку її застосування: краще заздалегідь купити потрібний консервант, ніж отримувати претензії від споживача про низьку якість продукту, що швидко зіпсувався.

Де купити консерванти для косметики

Надійність і відповідальність за результат – головні цінності співробітників інтернет-магазину «Зульфія». Тому ми пропонуємо:

  • купити консерванти для косметики тільки з дозволеного списку безпечних для здоров'я речовин;
  • придбати якісні продукти в найзручнішому фасуванні. Для масового виробництва пропонуємо товари оптом за ексклюзивними цінами;
  • ознайомитися з великим асортиментом складових і супутніх продуктів для виробництва домашньої косметики, що дозволяє купити всі необхідні інгредієнти в одному місці.

Детальний опис характеристик кожного препарату дає можливість експериментувати зі створенням справжніх ексклюзивів. Замовляйте у нас інгредієнти європейської якості з доставкою по всій Україні.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку