Консерванти

Консерванти убезпечать косметику від псування, адже будь-яка водовмісна формула є схильною до розвитку патогенної флори. Коли в справу вступають консерванти, можна не хвилюватися про незмінність складу косметики.

Відомо, що натуральна косметика має обмежений термін придатності. У сприятливих умовах її корисні компоненти стають гарною поживною базою для розвитку та розмноження патогенних мікроорганізмів. У підсумку вся користь екологічного складу ставиться під сумнів, адже такий засіб може істотно зашкодити. Є два варіанти: регулярно готувати його маленькими порціями або додати до складу консерванти для косметики. Це група речовин, які вводять до активних інгредієнтів із метою не допустити розвитку цвілі, грибків, дріжджів або бактерій.

Консерванти для косметики, їхня роль у виготовленні продукції

Сама ідея виробництва косметики власноруч передбачає натуральність і екологічність її складу. Чи доречно тут використовувати консерванти для косметичних виробів? Наша відповідь: «Так». Ось декілька аргументів на її користь:

  1. Речовини використовуються у мінімальних кількостях, що дозволяє створювати несприятливе середовище для мікроорганізмів, але ніяк не впливає на здоров'я людини.
  2. Європейська Директива Косметики регулярно переглядає список дозволених до використання безпечних консервантів. Цей напрям хімічної промисловості постійно підлягає перевіркам. Сьогодні існує 50 дозволених до застосування речовин.
  3. Користь від додавання консервантів до виробів ручної роботи набагато вища, ніж потенційна небезпека. Мікроорганізми провокують передчасне розкладання продукту й виробляють токсини, які можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Подбайте про склад вашої домашньої косметики та безпеку її застосування: краще заздалегідь купити потрібний консервант, ніж отримувати претензії від споживача про низьку якість продукту, що швидко зіпсувався.

Де купити консерванти для косметики

Надійність і відповідальність за результат – головні цінності співробітників інтернет-магазину «Зульфія». Тому ми пропонуємо:

  • купити консерванти для косметики тільки з дозволеного списку безпечних для здоров'я речовин;
  • придбати якісні продукти в найзручнішому фасуванні. Для масового виробництва пропонуємо товари оптом за ексклюзивними цінами;
  • ознайомитися з великим асортиментом складових і супутніх продуктів для виробництва домашньої косметики, що дозволяє купити всі необхідні інгредієнти в одному місці.

Детальний опис характеристик кожного препарату дає можливість експериментувати зі створенням справжніх ексклюзивів. Замовляйте у нас інгредієнти європейської якості з доставкою по всій Україні.

Консервант Nipaguard PE 9010
Ідеальне рішення для продуктів з натуральним складом! М'який інноваційний конвервант Nipaguard PE 9010
25,00 ₴
Консервант EUXYL K 903
Консервант Euxyl K 903
з корисним вітаміном токоферолом збереже косметику різної консистенції мінімум на півроку
23,00 ₴
Консервант Sharomix 708
Економічний, надійний в косметичному застосуванні консервант пройшов перевірку ECOCERT.
Ґрунтовно охороняє формулу від спотворення, але підтримує екологічний підхід до косметики, створеної власноруч
48,00 ₴
Консервант Nipaguard SCE
Зелений консервант
з надійними властивостями: іноваційний Nipaguard SCE працює в діапазоні рН 4-8
72,00 ₴
Консервант Cosgard
Синтетичний консервант для косметики, надійно захищає водну фазу емульсій і гелів від грибка, цвілі, дріжджів, патогенних бактерій
48,00 ₴
Фенілетиловий спирт
Легка рожева нота в парфумерії та домашній косметиці
Компонент парфумів із квітковою та альдегідною спрямованістю. Консервує тоніки і креми, надає їм ніжного аромату троянди
34,00 ₴
Гермаль плюс
Консервуюча властивість
і рідка форма полюбилися нашим покупцям. Знову в продажу!
41,00 ₴
Спирт бензиловий
Парфумерний розчинник приємно пахне мигдалем
Розчиняє смоли, дьоготь, живицю, полегшуючи їхнє введення в емульсії. Потрібен для парфумів і одеколонів. Антисептик, солюбілізатор і легкий консервант
44,00 ₴
Консервант EUXYL PE 9010
Для натуральної косметики
є класичним консервантом, що забезпечує термін придатності засобів мінімум півроку. «Зелений» консервант, зволожувач і емолент навіть в дозуванні 0,25%
25,00 ₴
Калію сорбат
Дитяча косметика
з натуральним консервантом з плодів горобини. Подовжує термін зберігання фармацевтичних і косметичних продуктів. Безпечний для косметики і дитячого харчування.
62,00 ₴