Фільтр

Включено фільтри:
Стан
Тип волосся

Новинки

Наповнювачі є важливими для певного виду косметики: сипучих формул, кремів, мазей. Деотальк для тіла майже повністю складається з наповнювача, а ензимна пудра для очищення обличчя не обходиться без таких компонентів, оскільки вони не дають порошку злежуватися.

Наповнювачі Товарів у наявності: 12

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Наповнювачі косметичні здатні змінити властивості готового продукту. Вони можуть поліпшити структуру, вплинути на стійкість, надати ефекту сяйва або, навпаки, матовості. Крім того, такі речовини впливають на ефективність косметики, наприклад, можуть посилювати її зволожуючі або регенеруючі властивості. Наповнювачі відповідають за відчуття при нанесенні засобу. Завдяки такому компоненту креми не скочуватимуться, ляжуть рівномірно та будуть практично не відчутні.

Особливості використання косметичних наповнювачів

Косметичні наповнювачі є невід'ємною частиною мінеральних засобів. Вони надають природності, надійно маскуючи існуючі недосконалості. При додаванні їх до крему ручної роботи можна помітити миттєвий візуальний ефект, який дозволить відмовитися від застосування декоративної косметики. За допомогою такої добавки можна зменшити жирність живильного крему, зробити його легшим, скоригувати тон, надати матовості або атласного блиску шкірі.

У чому користь косметичних наповнювачів

Косметичні наповнювачі бувають різними. Залежно від потреб, з їх допомогою можна:

  • надати блиску та сяйва;
  • живити шкіру та волосся;
  • коригувати колір обличчя;
  • захиститись від впливу ультрафіолету.

При виготовленні косметики власноруч варто пам’ятати, що деякі наповнювачі мають лише візуальний ефект, мінімально впливаючи на стан шкіри та волосся. Додаючи їх, не варто забувати про необхідність введення доглядових компонентів, здатних проникнути вглиб структури.

Купити всі необхідні компоненти для самостійного створення косметичних засобів можна в інтернет-магазині «Зульфія». Нас відрізняють вигідні ціни, можливість придбання товарів оптом та вроздріб, а також відправлення ваших покупок у будь-який регіон України.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку