Діоксид титану
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Діоксид титану

УФ-захист

в будь-який час року необхідний. Захищаємо рідну шкіру від напастей і плям. Додаємо в мило для білосніжності і ніжної текстури.

  • 50 г

68,00 ₴

68,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. З 15.12.2023 тільки для замовлень понад 2000 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Можливо вам також сподобається

Діоксид титану косметичний

INCI: Titanium Dioxide
Зовнішній вигляд: пухка біла пудра без запаху
Розчинність: диспергуємо у воді і олії, тригліцеридах, в гліцерині
Розмір частинок 1500 нанометрів
pH 7,3-8,3 (10% розчин)
УФ-захист: частковий. Відображає і поглинає промені діапазону УФВ і УФА2. Введення 1% дорівнює СЗФ 1,3

Креми денні

Білий пігмент. Забарвлює своєю присутністю мило, креми, забезпечує покриваність (щільність тону і кольору) пудрам і коригуючим олівцям.

Розбілювальний по шкірі і є фізичним (мінеральним) фільтром, який перекриває шлях УФ-променів. Традиційний ДТ потужно відображає і розсіює промені спектру УФВ і УФА2. Так що якщо хочете повномасштабний захист від сонця, зведіть його з оксидом цинку, вододиспергуючим або мікронізованим, в залежності від вашої рецептури.

Використання ДТ в поєднанні з іншими УФ-фільтрами розширює діапазон і підвищує ефективність захисту косметики. Рецепт сонцезахисного олівця нескладний.

Фізичні фільтри починають працювати відразу після нанесення засобу на шкіру, в той час як активність хімічних фільтрів проявляється в середньому через півгодини, тому діоксид титану і оксид цинку (фізичні УФ-екрани) завжди популярні в сонцезахисних засобах.

Володарям шкіри, схильної до куперозу, варто пам'ятати про солнцезахист, вводячи його в денні креми для шкіри, мінеральну пудру.

Мінеральні пудри та основи обов'язково містять в складі цей УФ-екран, до того ж жирній шкірі ДТ потрібен як поглинач жиру. Однак не перестарайтеся: надлишок ДТ може дати ефект крейдяної маски, тому рекомендуємо його мікронізовану версію.

Вводиться в олійну фазу емульсій при температурі вище 75° С. Ретельно розтерти порошок шпателем. Саме так можна підфарбувати прозору основу для мила: диспергувати ДТ в олії і потім ретельно змішати з розплавленої масою.

 Властивості:

- Білий пігмент косметичний,
- Екран (фізичний) і УФ-фільтр,
- Покриваність,
- Матування.

 Косметичне застосування: 

олійна фаза, 2-25% (1% = СЗФ 1,3)

- Барвник для мила - 3-5%
- Суміші з органічним УФ-фільтрами - 2-7%,
- Моноекран для УФ-променів - 2-15%,
- Мінеральна косметика - 2-10%,
- Бальзами та помади для губ - 1-4%,
- Створення пігментів на олійній основі - 2-5%.

Корисно знати довжину хвиль променів: УФА1 = 340-400 нм, УФА2 = 320-340 нм, УФВ = 290-320 нм. Напис на сонцезахисної косметики «Broad Spectrum» означає повномасштабний захист широкого спектру А і В (290-400 нм).
Виробник: Бельгія
Зберігання: щільно закупореним, в сухому темному місці

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

02334
Новий
7 од.
chat Коментарі (0)