Діоксид титану вододиспергуючий
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Тимчасово відсутній

Діоксид титану вододиспергуючий

Спрей сонцезахисний

захистить шкіру влітку. Даний ДТ зручний для водної фази гелів і кремів, робить спреї і флюїди приємними і легкими в нанесенні

38,00 ₴ Без податку

38,00 ₴ без податку

block Тимчасово відсутній

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Діоксид титану вододиспергуючий

INCI: Titanium Dioxide water-soluble
Зовнішній вигляд: найлегша пухка біла пудра, без запаху
Розчинність: легко диспергується у воді
Чистота: тонке очищення, косметична якість
Розмір частинок 1500 нанометрів
УФ-захист: часткова, відображає УФВ і УФА2. Введення 1% дорівнює СЗФ 2

Праймер сонцезахисний

Ідеальний для спреїв і гелів, покликаний захистити шкіру від сонця. До того ж, вододиспергуючий ДТ краще підходить саме жирній шкірі, вдалий він також для мильної основи-напівфабрикату. Залежно від конкретних умов його застосовують як наповнювач-пігмент для кремів і мила, сонцезахисного крему.

Як УФ-екран застосовується в поодинці або в поєднанні з іншими УФ-фільтрами, що підвищує результативність захисту.

Мінімально розбілюється по шкірі: адже чим менше розмір часток, тим слабкіше білий слід. Вододиспергуючий ДТ популярний в кремоварінні, оскільки він більш прозорий, ніж звичайний. Рівно лягає на шкіру і гарантує надійний УФ-захист. Гелевий праймер на амодиметиконі, нанесений під макіяж, працює як санблок. 

Є фізичним (мінеральним) фільтром, який перекриває шлях УФ-променів. Високий коефіцієнт відображення затребуваний в захисті шкіри від агресії ультрафіолетового випромінювання. Діоксид титану потужно відображає і розсіює промені спектру УФВ і УФА2. Так що якщо хочете повномасштабний захист від сонця, зведіть його з оксидом цинку і оксибензоном.

Денні креми і тональні емульсії прекрасно приймають цей компонент. Резонно зводити в одній рецептурі в олійній фазі олієдиспергуючий оксид цинку, а у водному - даний діоксид титану. Це як приклад для надійного сонцезахисту в звичному денному кремі для літа. Диспергувати найзручніше в невеликій кількості амодиметикону або полікватерніума-7. Після додавайте у водну фазу - так ви уникнете грудкуватість і швидкого осадження фільтрів на дно.

Фізичні фільтри починають працювати відразу після нанесення засобу на шкіру, тому діоксид титану і оксиду цинку (фізичні УФ-екрани) вкрай популярні в сонцезахисних засобах. Їх мікронізовані версії обов'язково створять шкірі комфорт і захист від сонця.

 Властивості:

- Неплотна покриваність,
- УФ-екран,
- Компонент водної фази косметики,
- Текстуратор емульсій,
- Слабке матування.

 Косметичне застосування:

диспергується у водній фазі, 2-15% (1% = СЗФ 2)
- Суміші з органічним УФ-фільтрами - 2-7%,
- Моноекран для УФ-променів - 2-15%,
- Мінеральна косметика - 2-10%,
- Спреї, гелі, флюїди - 1-5%,
- Забілювання косметичних засобів - 2-5%.

Корисно знати довжину хвиль променів: УФА1 = 340-400 нм, УФА2 = 320-340 нм, УФВ = 290-320 нм. Напис на сонцезахисної косметики «Broad Spectrum» означає повномасштабний захист широкого спектру А і В (290-400 нм).
Виробник: США
Зберігання: щільно укупореним, в сухому темному місці

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

03150
Новий
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (2)