Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

Завдяки сучасним гелеутворювачам (камідям та поліакрилатним формулам), в домашніх умовах легко створити сироватку, гель, щільне желе або флюїд. Коли в складі фігурує гелеутворююча речовина, емульсії виходять куди ніжнішими та стабільними.

Для створення гелю знадобиться вода, сухий порошок-гелеутворювач і міксер, який за хвилину створить ідеальний гель. Далі вам потрібні двійко-трійко активів або олійок, щоб гель перетворився в повноцінний косметичний засіб.

Гелеутворювачі Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів

Гелеутворювачі дарують можливість створити будь-який косметичний гель. Легкість у застосуванні, структуроутворюючі властивості та надання косметиці приємних тактильних відчуттів — багато в чому заслуга правильного гелеутворювача.

Якщо стоїть завдання підвищити густину отриманого засобу, заведено використовувати гелеутворювачі. Це речовини, що мають рідку або порошкоподібну консистенцію, які з'єднуються з матеріалами основи – олією або водою.

Гелеутворювачі: переваги застосування

Ці речовини здатні виконувати деякі важливі функції:

  • стабілізують неоднорідні системи;
  • виступають у ролі вологоутримувальних агентів;
  • служать основою для створення масок, сироваток, флюїдів.

Гелеутворювачі використовуються там, де водна суміш косметичного засобу виявляється незручною в повсякденному застосуванні. При цьому підсумкова густина речовини буде залежати від кількості доданого до складу порошку.

Один із часто використовуваних різновидів гелеутворювача – емульгатор. Його особливість полягає в можливості з'єднувати водні й олійні компоненти, котрі, як відомо, не змішуються природним шляхом внаслідок різної густини. Емульгатор незамінний при створенні кремів своїми руками.

Особливості роботи з гелеутворювачами

Гелеутворювачі для косметики прості в застосуванні, однак для досягнення потрібного результату рекомендується врахувати деякі їхні особливості:

  1. Косметичні властивості. Залежно від складу гелеутворювачі можуть надавати засобам антистатичного ефекту, здатності до розгладження, забезпечувати бактерицидну дію та підвищувати пружність шкіри.
  2. Розчинність у воді. Деякі гелеутворювачі навіть у невеликих кількостях швидко перетворюються на гель, інші застосовуються для отримання колоїдного розчину.
  3. Сфера застосування. Гелеподібна консистенція може бути необхідна при створенні косметики для догляду за волоссям або шкірою.

Якщо ви хочете купити гелеутворювач для косметики, але не знаєте, як ним користуватися, – це не проблема. В інтернет-магазині «Зульфія» ви знайдете докладну інструкцію з застосування кожного з наших товарів. Виготовлення косметики ручної роботи ще ніколи не було таким простим: досить лише купити необхідні складові та змішати активні компоненти в зазначених пропорціях.

Висока якість вихідних елементів відіграє у виробництві косметики ключову роль. Ось чому ми займаємося роздрібною й оптовою реалізацією тільки сертифікованої сировини, яка пройшла належні перевірки. Умови та строки транспортування також мають значення. Тому ми робимо все, щоб забезпечити оперативну доставку ваших замовлень у будь-який куточок України.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку