Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

Поверхнево-активні речовини — невідʼємна фаза будь-яких піномиючих засобів. Піна для гоління, мус-демакіяж, міцелярна вода, або двофазне масло для ванн немислимі без піноутворюючого компоненту. Сучасні ПАР делікатно очищають шкіру і волосся, відрізняючись малим введенням і кремовою ніжною піною.

Купити шампунь або зробити своїми руками бессульфатний гель для душу — сьогодні можливо все. Додаткові комплектуючі для будь-якого піномиючого засобу (протеїни, зволожувачі, пептиди) завжди є в інтернет-магазині ZULFIYA.

Поверхнево-активні речовини (ПАР) Товарів у наявності: 19

на сторінку
Показані 1 - 18 із 19 пунктів
Показані 1 - 18 із 19 пунктів

ПАР – це поверхнево-активна речовина, яка відповідає за піноутворення й видалення забруднень. Кожна з молекул полярна: один її кінець притягує воду, а інший – жири. Знімаючи з поверхні забруднення, поверхнево-активні речовини змиваються разом із водою, забезпечуючи потрібне очищення. Якщо ви займаєтеся виробництвом домашньої косметики, вам точно знадобитися купити ПАР для мила, шампуню, гелю для душу. У каталозі інтернет-магазину ZULFIYA ви з легкістю знайдете, чим доповнити унікальний склад вашого продукту.

ПАРи для миловаріння, їхні переваги

Деякі шанувальники екокосметики побоюються ПАРів. Дійсно, існують речовини з агресивним складом, здатні повністю знищити природний захисний бар’єр шкіри. Надмірне висушування провокує в’ялість та передчасне старіння, тому необхідно знати, які ПАРи для миловаріння використовувати безпечно:

  1. Амфотерні речовини вважаються найякіснішими миючими компонентами. Їхні молекули змінюють свій заряд залежно від середовища, у яке потрапляють. Вони важко загущуються, ідеально очищують і практично не впливають на шкірний бар'єр.
  2. ПАР для рідкого мила, отриманий на основі натуральних інгредієнтів, частково копіює їхні властивості: здатний додатково зволожувати, заспокоювати, пом'якшувати шкіру.
  3. Гіпоалергенні речовини підходять для атопічної й дитячої шкіри. Очищають дуже делікатно.

Також у нашому каталозі ви знайдете поверхнево-активні речовини, здатні розкладатися в довкіллі природним шляхом. Такий вибір – турбота не тільки про власне благополуччя, а й про екологію в цілому.

Як підібрати ПАР для мила

Виготовлення косметики ручної роботи вимагає відповідального й раціонального підходу. Від правильного вибору інгредієнтів і їхньої якості залежать підсумкові показники продукту. Вибираючи ПАР для мила, необхідно враховувати:

  • ступінь піноутворення;
  • рівень кислотності;
  • розчинники для даної речовини;
  • наявність гіпоалергенних властивостей;
  • сумісність з іншими поверхнево-активними речовинами.

Вибираючи компоненти для виробництва мила, необхідно спочатку визначитися з бажаними властивостями продукту. Такий підхід дозволить підібрати правильну ПАР, яка підходить для миловаріння й додасть вашому продукту потрібні характеристики.

Інтернет-магазин «Зульфія» робить усе можливе, щоб спростити для вас ідею виробництва мила власноруч. У нас можна купити найрізноманітніші ПАРи оптом і вроздріб з доставкою по всій Україні. Детальна інформація щодо кожного продукту дозволить підібрати інгредієнти з потрібними характеристиками й подарує впевненість у результаті. Адже ми займаємося продажем тільки якісних сертифікованих продуктів, що підтверджено відповідними документами. Численні рецепти, розміщені на нашому сайті, допоможуть новачкам і будуть хорошою теоретичною основою для вашого нового хобі.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку