Поверхнево-активні речовини (ПАР)

Поверхнево-активні речовини — невідʼємна фаза будь-яких піномиючих засобів. Піна для гоління, мус-демакіяж, міцелярна вода, або двофазне масло для ванн немислимі без піноутворюючого компоненту. Сучасні ПАР делікатно очищають шкіру і волосся, відрізняючись малим введенням і кремовою ніжною піною.

Купити шампунь або зробити своїми руками бессульфатний гель для душу — сьогодні можливо все. Додаткові комплектуючі для будь-якого піномиючого засобу (протеїни, зволожувачі, пептиди) завжди є в інтернет-магазині ZULFIYA.

ПАР – це поверхнево-активна речовина, яка відповідає за піноутворення й видалення забруднень. Кожна з молекул полярна: один її кінець притягує воду, а інший – жири. Знімаючи з поверхні забруднення, поверхнево-активні речовини змиваються разом із водою, забезпечуючи потрібне очищення. Якщо ви займаєтеся виробництвом домашньої косметики, вам точно знадобитися купити ПАР для мила, шампуню, гелю для душу. У каталозі інтернет-магазину ZULFIYA ви з легкістю знайдете, чим доповнити унікальний склад вашого продукту.

ПАРи для миловаріння, їхні переваги

Деякі шанувальники екокосметики побоюються ПАРів. Дійсно, існують речовини з агресивним складом, здатні повністю знищити природний захисний бар’єр шкіри. Надмірне висушування провокує в’ялість та передчасне старіння, тому необхідно знати, які ПАРи для миловаріння використовувати безпечно:

  1. Амфотерні речовини вважаються найякіснішими миючими компонентами. Їхні молекули змінюють свій заряд залежно від середовища, у яке потрапляють. Вони важко загущуються, ідеально очищують і практично не впливають на шкірний бар'єр.
  2. ПАР для рідкого мила, отриманий на основі натуральних інгредієнтів, частково копіює їхні властивості: здатний додатково зволожувати, заспокоювати, пом'якшувати шкіру.
  3. Гіпоалергенні речовини підходять для атопічної й дитячої шкіри. Очищають дуже делікатно.

Також у нашому каталозі ви знайдете поверхнево-активні речовини, здатні розкладатися в довкіллі природним шляхом. Такий вибір – турбота не тільки про власне благополуччя, а й про екологію в цілому.

Як підібрати ПАР для мила

Виготовлення косметики ручної роботи вимагає відповідального й раціонального підходу. Від правильного вибору інгредієнтів і їхньої якості залежать підсумкові показники продукту. Вибираючи ПАР для мила, необхідно враховувати:

  • ступінь піноутворення;
  • рівень кислотності;
  • розчинники для даної речовини;
  • наявність гіпоалергенних властивостей;
  • сумісність з іншими поверхнево-активними речовинами.

Вибираючи компоненти для виробництва мила, необхідно спочатку визначитися з бажаними властивостями продукту. Такий підхід дозволить підібрати правильну ПАР, яка підходить для миловаріння й додасть вашому продукту потрібні характеристики.

Інтернет-магазин «Зульфія» робить усе можливе, щоб спростити для вас ідею виробництва мила власноруч. У нас можна купити найрізноманітніші ПАРи оптом і вроздріб з доставкою по всій Україні. Детальна інформація щодо кожного продукту дозволить підібрати інгредієнти з потрібними характеристиками й подарує впевненість у результаті. Адже ми займаємося продажем тільки якісних сертифікованих продуктів, що підтверджено відповідними документами. Численні рецепти, розміщені на нашому сайті, допоможуть новачкам і будуть хорошою теоретичною основою для вашого нового хобі.

ПАР Лаурилсульфат натрію
Класичний твердий ПАР,
невід'ємний компонент будь-яких пеномоющих засобів, від твердих шампунів до міцелярної води. Мале дозування, чудова піноутворюваність
141,00 ₴
ПАР Lamesoft PO 65
Зволожуючий, пом'якшувальний ПАР
Lamesoft PO 65 для поліпшення рецептури піномиючих засобів і звичайного мила. Гарний для атопічної, дитячої, примхливої ​​шкіри, компонент демакіяжу, підсилює в'язкість формул
41,00 ₴
ПАР Base Consistance
Пінний гель
для глибокого очищення пор. Гіпоалергенна миюча база для створення шампунів і демакіяжу.
65,00 ₴
ПАР Протеол вівсяний
Унікальна щільна піна
глибоко очистить пори і зволожить. Гіпоалергенний компонент підійде для дитячої шкіри і чутливих очей.
92,00 ₴
Загущувач ПАР Ercarel SHO V/FD
Шампунь чи гель для душу тепер буде густим: невеличке введення загущувача допоможе структурувати піномийні засоби та істотно знизити їх витрату.
Пом'якшення і солюбілізація додаються.
36,00 ₴
ПАР Кокамідопропілбетаїн 45%
Гіпоалергенний, підходить для дитячої косметики.
Старий добрий ПАР в більш концентрованій формі: 45%-вий варіант повільніше використовується при введенні в піномийні засоби
58,00 ₴
ПАР Plantacare 2000 UP (Децілглюкозід)
ПАР Децілглюкозід —
неіонний та м'який для шкіри, не містить сульфатів. При цьому Plantacare 2000 UP відмінно промиває волосся, затребуваний в гіпоалергенній косметиці
53,00 ₴
ПАР кокосульфат натрію
Sodium Cocosulfate
Твердий шампунь з шапкою кокосової піни! Очищення волосся стало ще зручніше і практичніше. Вам з лишком вистачить на 30-40 використань шайби вагою 50 грамів.
56,00 ₴
ПАР Genagen 3SB
Інноваційний м'який ПАР
на базі зволожуючого бетаина. Ідеальний для шампунів, створює м'яку кремову піну. Genagen 3SB легко змивається, добре приймає ароматизатори та барвники
39,00 ₴
ПАР Кокоглікозид (Coco Glucoside)
Неіонний ПАР кокоглікозід
є цілком рослинною речовиною. Забезпечує потужну і стійку піну, ніжно очищає шкіру і волосся
96,00 ₴
Емульгатор-кондиціонер цетрімонімум хлорид
Емульгатор, антистатик
та антибактеріальний агент допоможе в створенні ідеальної формули шампуню і кондиціонера для розплутування волосся. Пом'якшує воду, покращує піниння і змивання лікувальних засобів з волосся і атопічної шкіри
119,00 ₴
ПАР Кокамідопропілбетаїн 30%
Амфотерна ПАР
для ніжного очищення шкіри і волосся. Дитяча косметика, демакіяж і очищення примхливої шкіри.
58,00 ₴
ПАР Протеол яблучний
Гіпоалергенний шампунь
і очищення примхливої шкіри. Піноутворення і м'яке очищення навіть для дитячої шкіри
68,00 ₴
Дегікварт С 4046 емульгатор
Катіонні емульсії
для антистатичного ефекту. Змивальні крем-гелі та кондиціонери. М'яке очищення чутливої шкіри. Демакіяж і зволожуючі маски.
44,00 ₴
ПАР кокоїл ізетіонат натрію
Кокосова піна
ідеальна для дитячої і чутливої шкіри: ніжно промиває волосся, не сушить шкіру, створює щільну піну. Плитка для душу, шампунь-шайба - у вашому арсеналі краси!
58,00 ₴
Полікватерніум­-7
Останні товари на складі
Після гоління
лосьйони і креми. Водорозчинний, катіонна ПАР, антистатик. Спрей для укладання й легкого розчісування.
30,00 ₴