Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

Останнім часом все, що зроблено власними руками, дуже цінується. Це стосується і парфумів. Адже можна створити унікальний стійкий аромат, якого не буде ні у кого іншого. Найважливіше — придбати якісну сировину для виготовлення парфумерії.

Парфуми своїми руками Товарів у наявності: 15

Показані 1 - 15 із 15 пунктів
Показані 1 - 15 із 15 пунктів

Основні інгредієнти

Створення парфумерії — відповідальне завдання, тому потрібно купити якісні компоненти для духів. Щоб отримати унікальний і стійкий аромат, знадобляться:

  1. Ефірні олії. Кількість їх може бути різна. Найважливіше — набір повинен включати олії, у яких різна ступінь летючості. Хороший варіант — придбати концентрати ароматів. Найпопулярнішими є: жасмин, троянда, ваніль і фіалка.
  2. Фіксатори аромату. Це не обов'язковий компонент, але його використовують для створення елітної парфумерії. Зазвичай як фіксатори використовуються ефірні олії — наприклад, сандала, пачулі або фіалки.
  3. Спирт. До нього пред'являються особливі вимоги. Потрібно використовувати етиловий спирт (96%).
  4. Дистильована вода. Застосовується для того, щоб розбавити спиртову основу. Найчастіше використовується тала або джерельна вода. Можна купити квіткові рідини — лавандові, трояндові або розмаринові.

Деякі інгредієнти для духів купують в залежності від того, які парфуми потрібно отримати. Наприклад, рослинні олії мають цілющий ефект. Важливо, щоб такий інгредієнт був дезодорованим і рафінованим. Дуже добре підходить олія жожоба.

Бджолиний віск застосовується для створення твердих парфумів. Така складова буває різних відтінків — від молочних до коричневих. Але колір ніяк не впливає на результат. Для створення пудрової парфумерії знадобиться пудра без аромату або тальк.

Чому варто з нами співпрацювати

Придбати все для виготовлення парфумів можна в багатьох магазинах. Чому ж зробити замовлення варто саме в нашому магазині? Причин для цього кілька:

  • невисокі ціни. Вартість інгредієнтів досить низька, оскільки ми скоротили кількість посередників і намагаємося працювати з виробниками напряму. До того ж немає мінімальної суми замовлення;
  • оперативність доставки. Покупку відправляємо в день оформлення замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні;
  • високий рівень сервісу. Всі суперечки вирішуються на користь клієнтів.

Парфуми своїми руками створюються тільки з високоякісних компонентів. Вся продукція має сертифікати, а термін придатності досить довгий, оскільки ми замовляємо маленькими партіями.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку