Парфуми своїми руками

Останнім часом все, що зроблено власними руками, дуже цінується. Це стосується і парфумів. Адже можна створити унікальний стійкий аромат, якого не буде ні у кого іншого. Найважливіше — придбати якісну сировину для виготовлення парфумерії.

Новий
ПарфумФікс (фіксатор аромату для парфумів)
Фіксатор аромату для парфумів
Фіксує аромат парфумів надійно та легко! Затребуваний і для інших аромазасобів: олій для ванн, саше, деотальків, дифузорів, автопарфумів.
45,00 ₴
Ізопропілміристат
Невід'ємна частина
парфумерного спирту, сприяє утриманню аромату на шкірі. У косметиці використовується для поліпшення ковзання і проникнення активів в шкіру
65,00 ₴
Анісілацетат
Анісілацетат важливий як
середня нота в парфумерії, яка облагороджує парфуми. Середня стійкість і приємний запах пудрово-ванільного характеру сподобається любителям квіткових ароматів
39,00 ₴
Гераніол
Гераніол ніжно пахне трояндою
і є верхньою нотою піраміди ароматів. Парфумерний компонент зі свіжим і чистим ароматом для парфумів квіткового сімейства й ароматизації косметики
43,00 ₴
Буасамбрен (Амбервуд Ф)
Деревна нота
в люксовій парфумерії: аромат деревини і теплого бурштину з обертоном благородного пилу і квіткового меду
60,00 ₴
Фенiлетиловий спирт
Легка рожева нота в парфумерії
та домашній косметиці, компонент парфумів з квітковою та альдегідною спрямованістю. Консервує тоніки і креми, надає їм ніжний аромат троянди
34,00 ₴
Молекула Iso E Super
Феромон і афродизіак з деревно-амбровим характером і простотою використання в косметиці. Просто змішайте з парфумерним спиртом — через два тижні готові парфуми Escentric Molecule 01
55,00 ₴
Кетон мускусу
Чарівна нота,
що надає парфумерному ансамблю округлість. Чуттєвий і неординарний аромат мускус-кетона дбайливо фіксує парфумерні формули
52,00 ₴
Бетациклодекстрин





Матуюча маска
та в'яжучі властивості. Поглинає неприємні запахи: у косметиці та побуті. Актуально для вугруватої шкіри. Допомагає активів глибше проникати в шкіру.



54,00 ₴
АромаФікс (фіксатор аромату)
Останні товари на складі
Фіксатор запаху
косметики і парфуму! Парфуми, батері, мило або шампунь тепер пахнуть довше і інтенсивніше: аромафікс взяв на себе цю приємну турботу.
88,00 ₴
Спирт бензиловий
Парфумерний розчинник
приємно пахне мигдалем. Розчиняє смоли, дьоготь, живицю, полегшуючи введення їх в емульсії. Потрібен для парфумів і одеколонів. Антисептик, солюбілізатор і легкий консервант.
44,00 ₴
Кетон малини
Зміцнення волосся
і поростягуюча властивість. Аромакетон омолоджує і тонізує. Антицелюліт, мінус в'ялість шкіри, плюс безпечне спалювання жирових депо.
48,00 ₴
Діетилфталат (фіксатор аромату)
Закріплювач ароматів
Фіксує аромат парфумів (0,1-1%), легко розчиняє кетон мускусу (20%) і малини (10%), затребуваний для аромазасобів: олій для ванн, саше, деотальків, дифузорів. Компонент спреїв для укладання волосся.
25,00 ₴
Спирт ізопропіловий
Знежирювач для шелаку і побутового дезинфіктанту. Медичні серветки-антисептик, дезодорант, розчинник кислот. Знімає дисперсійний шар гель-лаку.
48,00 ₴
Циклометикон
 Суха олія-спрей
для шкіри та волосся, парфуми, дезодорант, освіжувач повітря - ось що може самий летючий і нешкідливий циклометикон. Успішний у сироватках, спреях для експрес-сушіння нігтів.
58,00 ₴
Тимчасово відсутній
Геліонал
Тимчасово відсутній
Акватична парфумерiя
створюється саме з цим компонентом. Легкiсть, чистота, м'яка свiжiсть — основнi характеристики гелiоналу в парфумерії

Основні інгредієнти

Створення парфумерії — відповідальне завдання, тому потрібно купити якісні компоненти для духів. Щоб отримати унікальний і стійкий аромат, знадобляться:

  1. Ефірні олії. Кількість їх може бути різна. Найважливіше — набір повинен включати олії, у яких різна ступінь летючості. Хороший варіант — придбати концентрати ароматів. Найпопулярнішими є: жасмин, троянда, ваніль і фіалка.
  2. Фіксатори аромату. Це не обов'язковий компонент, але його використовують для створення елітної парфумерії. Зазвичай як фіксатори використовуються ефірні олії — наприклад, сандала, пачулі або фіалки.
  3. Спирт. До нього пред'являються особливі вимоги. Потрібно використовувати етиловий спирт (96%).
  4. Дистильована вода. Застосовується для того, щоб розбавити спиртову основу. Найчастіше використовується тала або джерельна вода. Можна купити квіткові рідини — лавандові, трояндові або розмаринові.

Деякі інгредієнти для духів купують в залежності від того, які парфуми потрібно отримати. Наприклад, рослинні олії мають цілющий ефект. Важливо, щоб такий інгредієнт був дезодорованим і рафінованим. Дуже добре підходить олія жожоба.

Бджолиний віск застосовується для створення твердих парфумів. Така складова буває різних відтінків — від молочних до коричневих. Але колір ніяк не впливає на результат. Для створення пудрової парфумерії знадобиться пудра без аромату або тальк.

Чому варто з нами співпрацювати

Придбати все для виготовлення парфумів можна в багатьох магазинах. Чому ж зробити замовлення варто саме в нашому магазині? Причин для цього кілька:

  • невисокі ціни. Вартість інгредієнтів досить низька, оскільки ми скоротили кількість посередників і намагаємося працювати з виробниками напряму. До того ж немає мінімальної суми замовлення;
  • оперативність доставки. Покупку відправляємо в день оформлення замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні;
  • високий рівень сервісу. Всі суперечки вирішуються на користь клієнтів.

Парфуми своїми руками створюються тільки з високоякісних компонентів. Вся продукція має сертифікати, а термін придатності досить довгий, оскільки ми замовляємо маленькими партіями.