Смакоароматизатори

Полюбляєте смачний аромат помад, або тінту для губ? Тоді радимо придивитися до цього розділу: їстівні ароматизовані добавки нададуть косметиці спокусливого аромату.

Як вводити смакоароматизатор в косметику, розкажуть наші прості рецепти. Нагадаємо, що смачно пахнути має право не тільки помада або блиск для губ — в крем або шампунь смакоароматизатор теж вхожий.

Дитяча косметика своїми руками — відмінна ідея, рекомендуємо ароматизувати її «смачними» ароматами з цього розділу. Ненавʼязливий ніжний запах шампуню або лосьйону для тіла подобається всій родині, перевірено!

М'ятна жуйка смакоароматизатор
Останні товари на складі
Смакоароматизатор з м'ятним настроєм додасть особливоï родзинки не тільки блиску для губ, але й масляній масажній плитці чи очищувальній олійці
26,00 ₴
Абрикос смакоароматизатор жиророзчинний
Ароматизатор для косметичної продукції: від помад і дитячих парфумів до шампунів і збитого масла. Компонент з ароматом абрикоса легко розчиняється в олiйному середовищі
38,00 ₴
Вишня смакоароматизатор
Бальзам для рук, аромасвічка або парфумерно-косметична лінія з ягідним ухилом? Це просто: головну роль зіграє смачна соковита ягідка.
25,00 ₴