Спреї для волосся

Спреї для волосся

Шикарне волосся - важлива складова краси. Дівчата використовують різні засоби для догляду, купують безліч масок і бальзамів. Інтернет-магазин Zulfiya пропонує широкий асортимент товарів, серед яких популярністю користується спрей для волосся професійний. Він робить локони слухняними, захищає від впливу навколишнього середовища.

Асортимент продукції

У каталозі представлені якісні засоби для догляду. Всі вони виробляються з використанням натуральних компонентів, без додавання хімікатів. Покупцям на вибір запропоновані:

  • спрей-стайлінг - для красивої і стійкою фіксації;
  • сироватка для зміцнення волосся - містить комплекс амінокислот, масел і інших корисних компонентів;
  • біоспрей з церамідами - порятунок для ламкого, пошкодженого волосся.

Відмітна риса спрея - невагомий, тонізуючий засіб, який не потрібно змивати. Такий догляд підходить для волосся різного типу. Головне правильно підібрати спрей, в якому потребують локони в цей момент.

Відмінний варіант - сироватка для відновлення волосся, дія якої спрямована на лікування та зміцнення. Вибирайте необхідні засоби для волосся в каталозі магазина Zulfiya.

Стайлінг-спрей для волосся
Ефект мокрого волосся або м'які хвилі — робимо укладку і доглядаємо за волоссям! Спрей м'яко фіксує волосся, не зліплюючи їх, додає об'єм біля коріння та одночасно доглядає за шевелюрою.
98,00 ₴
Зміцнюючий спрей від випадіння волосся
Зміцнювальний спрей від випадіння волосся містить в собі сироватку, яка живить шкіру голови та зміцнює коріння, завдяки комплексу амінокислот, фітогормонам та ефірним оліям.
165,00 ₴