Фільтр

Включено фільтри:
Стан
Вага

Новинки

Сироватки та шампуні, лікувальні креми та спреї, догляд за дитячою шкірою — все це можна створити із залученням СО2-екстрактів з інтернет-магазину Zulfiya. Екстракти з рослин і квітів дозволяють збагатити косметику новими властивостями. СО2-екстракти витрачаються найекономніше, їх введення в стандартну формулу не перевищує 2%.

Екстракти СО2 Товарів у наявності: 30

на сторінку
Показані 1 - 18 із 30 пунктів
Показані 1 - 18 із 30 пунктів

Перевагою суперкритичного екстракту є високий вміст біологічних активів: кілька крапель витяжки підсилюють формулу косметичного засобу. Ми пишаємося якістю своїх товарів!

Обираєте компоненти для створення косметики власноруч? СО2-екстракт може стати справжньою знахідкою. Це звичні нам витяжки з рослин, що добуваються незвичайним способом – за допомогою суперкритичної флюїдної екстракції в умовах підвищеного тиску (понад 300 атмосфер). Цей метод не вимагає використання високих температур, що дозволяє зберегти максимум корисних компонентів, які згодом активно попрацюють на результат – збереження вашої молодості та краси.

Переваги застосування СО2-екстрактів

СО2-екстракти допоможуть відчути міць і силу природи завдяки певним перевагам:

  1. Повне вилучення корисних компонентів. СО2-екстракти містять жирні кислоти, рослинні олії, флавоноїди, віск, дубильні речовини – усі леткі й нелеткі складові натуральної рослини. Їхнє використання в складі косметики дозволяє відмовитися від введення ароматизаторів, адже речовини мають природний рослинний аромат.
  2. Чистота. Вуглекислий газ після отримання концентрату корисних речовин випаровується, а початкові властивості рослин, у тому числі смак і аромат, вітаміни й мікроелементи, залишаються.
  3. Висока концентрація біологічно активних компонентів (до 98%). Така властивість дозволяє економно використовувати цінні екстракти (нормальне дозування в складі косметичних засобів складає лише 0,1–2%).
  4. Хороша взаємодія з ліпідним середовищем. Корисні речовини проникають в товщу шкіри, завдяки повному розчиненню в кремах.
  5. Антибактеріальні властивості. Можна купити СО2-екстракти для збільшення терміну зберігання натуральної косметики, оскільки вони є природними консервантами.

Концентруючи в собі всі корисні властивості рослин, ці речовини заслуговують на розміщення на перших місцях серед активних інгредієнтів кремів і поживних сироваток.

Де купити СО2-екстракти

Якість компонентів має першочергове значення, особливо при виготовленні косметичних засобів ручної роботи. Купуйте в нашому інтернет-магазині, і заявленого ефекту довго чекати не доведеться, адже ми пропонуємо:

  • якісні сертифіковані СО2-екстракти, які пройшли необхідні дослідження й перевірки;
  • готові комплекси, спрямовані на боротьбу з найпоширенішими проблемами;
  • експертний підхід до реалізації компонентів для домашньої натуральної косметики (кожен продукт підкріплений докладним описом з зазначенням рекомендованого дозування).

У нашому магазині можна купити все необхідне для створення косметичних засобів із нуля та збагачення готових речовин. Ми реалізуємо продукцію як оптом (для великих виробників екологічно чистої косметики), так і вроздріб з можливістю доставки товарів по Україні.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку