Флакони парфумерні

Зберегти якість парфумерної композиції досить непросто. Окремі її компоненти можуть змінювати свій аромат, окислюючись на повітрі, вивітрюючись або піддаючись впливу ультрафіолету. Уникнути подібних ситуацій допоможе правильно підібраний флакон для духів. Це невелике пристосування оснащується зручним розпилювачем, що дозволяє без зайвих зусиль рівномірно нанести улюблений аромат на шкіру. Крім того, флакони для парфумів виконують ще одну важливу функцію: вони презентують продукт. Нерідко красиве пакування підштовхує до ідеї спробувати на собі новий аромат. Вважається, що зовнішній вигляд передає суть парфумерної композиції та розкриває образ її майбутньої власниці. Діставати з сумки гарну пляшку приємно будь-якій дівчині.

Переваги використання флаконів для парфумів

Якщо вам надається вибір, у яку ємність помістити наливну парфумерію, то флакон із розпилювачем стане найкращим варіантом. Така тара має кілька вагомих переваг:

  • надійність. Скляна пляшка добре збереже первісний аромат і не дозволить вмісту протекти або зникнути;
  • зручність. Флакони для парфумів бувають різних об’ємів. Аромат, що сподобався, можна не тільки розмістити на туалетному столику, а й придбати в компактному форматі, щоб зробити постійним мешканцем жіночої сумочки чи взяти з собою в подорож;
  • безпеку. Запобігти ймовірному випадковому натисканню металевого розпилювача дозволяє кришка. Для домашнього використання підходять елегантні моделі типу «груша». Вони підкреслюють розкіш та оригінальність парфуму, а також аристократизм і витонченість його власниці;
  • елегантність. Кожна ємність має особливий дизайн, що підкреслює унікальність свого наповнення.

Багато наших флаконів для наливної парфумерії повторюють оформлення продукції іменитих брендів. Їх можна наповнити репліками улюблених композицій, і ніхто не зможе звинуватити вас у використанні аромату з дешевого сегмента.

Де купити флакони для парфумерії

Захоплення створенням парфумерних композицій вимагає не тільки чутливості до ароматів, але й пошуку надійного постачальника сировини та тари для пакування ваших духів. Інтернет-магазин «Зульфія» радий вам допомогти. У нас можна оптом замовити флакон для парфумів із пульверизатором в оригінальному дизайні, що копіює популярні бренди. Таке пакування максимально зручне.

Наші пляшечки для духів коштують недорого. Працюючи безпосередньо з заводами з виробництва скла, ми маємо можливість запропонувати найвигідніші ціни при покупці оптом і вроздріб. З нами працюють мешканці не тільки України, але й країн СНД. Поспішайте купити стильне пакування для вашої продукції.

Флакон парфумерний Шабо 30 мл
Флакон для наливної парфумерії:
«Шабо» об'ємом 30 мл, завдяки різноманітній палітрі кольорів його можна задіяти під жіночі парфуми та чоловічий одеколон.
69,00 ₴
Флакон парфумерний Річ 30 мл
Флакон для наливної парфумерії:
«Річ» об'ємом 30 мл, чий металевий спрей тонко розпорошує вміст, а флакон надійно оберігає ароматну формулу
72,00 ₴
Флакон парфумерний Чемпіон, 60 мл
Флакон для наливної парфумерії:
«Чемпіон» об’ємом 60 мл у формі спортивного кубка став — це дещо збільшена версія нашого «Чемпіону» на 30 мл. Золотиста або срібляста кришка довершують оригінальний дизайн цієї парфумерно-косметичної тари
82,00 ₴
Флакон для автопарфумів Уран 10 мл
Флакон для ароматизації салону автомобіля
«Уран» об’ємом 10 мл добре зберігає та розповсюджує аромат, крім того виглядає лаконічно
35,00 ₴
Флакон парфумерний Ліон 30 мл
Останні товари на складі
Флакон для наливної парфумерії
Проста та елегантна форма, що надійно збереже вміст та прикрасить собою ваш туалетний столик
110,00 ₴
Флакон парфумерний Спіраль 20 мл
Останні товари на складі
Флакон для наливної парфумерії:
«Спіраль» об'ємом 20 мл у формі спіралі. Представлений у трьох кольорах: золотому, бузковому та кольору античної троянди
66,00 ₴
Флакон роликовий 10 мл темне скло
Скляний роликовий флакон
Скляна капсула для бронзера і глоу, сухої олії або ментолового олівця від набряків під очима
35,00 ₴