Натуральне мило

Натуральне мило створює ніжну кремову піну, яка бездоганно очищує шкіру. Ми потурбувалися про те, щоб в інтернет-магазині ZULFIYA завжди був широкий вибір готового мила: звареного вручну, створеного з основи, без сульфатів, с цілющими добавками.

Натуральне мило Живиця
Натуральне мило Живиця
Воно ввібрало в себе все цілющі й корисні таланти хвойних екстрактів та олій
74,00 ₴
Натуральне мило з сіркою
Дарує блиск волосся і чисту шкіру
Дуже корисне завдяки своїм лікувальним та очищувальним властивостям
74,00 ₴

Якісне очищення — перший та основний етап догляду, від якого залежить ефективність подальших заходів. Нанесення тоніків і кремів на погано очищене обличчя малоефективне, оскільки через забиті пори корисні компоненти не можуть проникнути у глибокі шари. Інша поширена проблема — надмірне пересушування та ефект очищення «до скрипу». Після застосування таких засобів шкіру необхідно додатково відновлювати та лікувати від стресу. Натуральне мило відрізняється правильним балансом між очищенням та доглядом. Компоненти, що входять до його складу, діють дбайливо та створюють сприятливу базу для подальшого догляду.

Особливості використання натурального мила

Натуральне мило ручної роботи призначається не тільки для очищення, але й для догляду за різними типами шкіри. Його потрібно вибирати залежно від ефекту, якого ви плануєте досягти. Цей різновид мила відрізняється натуральним екологічним складом. Його основу становлять омилені рослинні жири, ефірні олії та аромати, мед, віск, спеції. Корисний коктейль добре очищає і дарує незабутні відчуття. Відсутність синтетичних складових дозволяє досягти максимально позитивного ефекту від щоденних ритуалів.

У чому користь застосування натурального мила

Мило ручної роботи вирізняється високою декоративністю. Нерідко воно має оригінальну форму, незвичайний колір та приємний аромат. Завдяки таким властивостям чудовою ідеєю для подарунка стає купити мило із натуральних інгредієнтів. Крім зовнішньої привабливості, воно має ряд важливих властивостей:

  • гіпоалергенність. Застосування лише природних компонентів у складі робить цю продукцію безпечною;
  • велика різноманітність товарів з різним складом та властивостями. Можна підібрати мило відповідно до індивідуальних потреб, дія якого буде спрямована не тільки на очищення;
  • ефірні олії у складі — це натуральні антисептики та ароматизатори.

Засоби ручної роботи добре підходять для щоденного використання — вмивання, миття рук, купання. Вони не сушать, не стягують, не провокують подразнення чи лущення шкіри та відмінно підходять для використання всією родиною.

Купити натуральне мило ручної роботи можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми маємо великий асортимент продукції для кожного типу шкіри. Замовити товари, що сподобалися, можна не тільки поштучно, але і оптом. Доставлення здійснюється по всій території України.