Для губ

Косметика для губ ручної роботи – магія натурального догляду.

Багато хто нехтує спеціальним доглядом за губами, і дарма. Шкіра у цій ділянці теж потребує регулярної турботи, тим паче, що вона тонка та легко пошкоджується, особливо у період холодів або спеки, коли губи сохнуть, обвітрюються, лущаться та тріскаються.

Щоб уникнути подібних проблем, додайте у догляд за обличчям кілька етапів:

  1. Нанесення бальзаму.

  2. Скрабування губ.

Ми виготовляємо спеціальні продукти для цієї зони. У каталозі ви знайдете засоби з натуральних компонентів. Вони сприяють:

  • зволоженню;

  • живленню;

  • захисту;

  • відновленню;

  • пом'якшенню.

Регулярно наносьте їх перед виходом з дому та на ніч – тоді ваші губи виглядатимуть неймовірно, навіть не вимагаючи маскування тинтом, помадою чи блиском.

Засоби для догляду за губами ручної роботи — замовлення онлайн.

Ми виготовляємо натуральну косметику з доставкою по Україні. Сплатити можна безпосередньо під час оформлення. При замовленні від 1000 грн. доставка буде безкоштовною.

У нас ви можете купити не тільки косметику, а й компоненти для її приготування у домашніх умовах. Створіть поживний бальзам для губ власними руками!

Кожен наш продукт проходить перевірку якості та відповідності нормам безпеки для здоров'я. Ми не додаємо шкідливі та агресивні інгредієнти – косметика працює м'яко, дбайливо. Оцініть магію натурального догляду!

Бальзам для губ Живлення і захист
Щоб уникнути обвітрювання і лущення скористайтеся живильним і пом'якшувальним бальзамом для губ "Живлення і захист".
64,00 ₴