Новинки

Введення гліколевого екстракту в косметику забезпечує додаткове зволоження та стабільність формули за рахунок присутності пропіленгліколю — двоатомного спирту високого ступеня очищення.

Косметика на гліколевих екстрактах дозволяє варіювати склад і призначення готового продукту нескінченно, адже у формулі можна використовувати як одну, так і кілька рослинних витяжок.

Екстракти гліколеві Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів

Особливості гліколевих екстрактів

Гліколевий екстракт отримують при вимочуванні цілющих рослин в ефірному розчині. Такий спосіб дозволяє здобути максимум корисних компонентів та виготовити висококонцентровану сировину для виробництва косметики. Двоатомний спирт високого ступеня очищення, який є базовим розчинником, забезпечує сталість складу й дарує додаткове зволоження. Екстракти можуть бути додані в різні засоби: мило ручної роботи, гідрофільну олію, фітошампунь, крем або активну сироватку. Він повторює властивості рослини-джерела, тому перед покупкою важливо добре вивчити опис продукту, що поданий на сайті.

Гліколеві екстракти: переваги косметичного компонента

Якщо ви вирішили використовувати гліколеві екстракти для виготовлення власних косметичних засобів, то отримаєте дуже корисний продукт, оскільки такий компонент відрізняє:

  • широкий спектр застосування;

  • «холодний» спосіб отримання, що дозволяє максимально зберегти корисність натуральних компонентів;

  • відсутність осаду та сторонніх домішок;

  • невразливість до перепадів температур;

  • здатність утримувати вологу і пом’якшувати шкіру.

Гліколеві екстракти дуже зручні при виробництві косметичних засобів своїми руками. Вони не змінюють колір або запах готового продукту, тому можуть змішуватися між собою в різних пропорціях.

Придбати потрібні вам косметичні інгредієнти з доставленням по Україні та до країн СНД можна в інтернет-магазині «Зульфія». Наші помірні ціни стануть ще приємнішими при купівлі товару оптом. Замовляйте гліколеві екстракти з потрібними вам якостями у зручному фасуванні.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку