Фільтр

Включено фільтри:
Наявність:
Стан

Новинки

Яка жінка не мріє про свіжу шкіру, що сяє? Домогтися цього дозволяють скраби, виготовлені своїми руками. Косметичний продукт натурального походження цілюще впливає на стан шкіри вже з першого застосування. Готова основа для скрабу істотно спрощує процес його виробництва. Базовий компонент являє собою ті самі грубі відлущувальні частинки, які забезпечують ефект легкого пілінгу. Правильно підібравши їхню величину та щільність, можна домогтися приголомшливого результату на шкірі будь-якого типу. Не варто забувати, що цінні властивості вихідних компонентів, з яких виробляється тверда основа для скрабу, також вносять свою частку в поліпшення характеристик готового продукту. Вони можуть зволожувати, пом’якшувати, створювати матове покриття або живити шкіру, регулювати вироблення сала.

Сфери застосування основ для скрабів

Скраби Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Легкий масажний і відлущувальний ефект – головна властивість бази, яка високо цінується при виготовленні косметики ручної роботи. Вона використовується при створенні таких доглядових засобів, як:

  • пілінги для очищення обличчя, тіла та шкіри голови;
  • зубні пасти з відбілювальним та масажним ефектом;
  • маски для волосся;
  • мило.

Основа для скрабу може входити до складу продукту в різній кількості, що вплине на скрабуючі властивості засобу. Для делікатного очищення вибирають частки дрібного помелу – така косметика є оптимальною для щоденного використання. Вони можуть входити до складу гелю для вмивання або купання, мила. Засоби, що містять великий помел, слід застосовувати не частіше одного разу на тиждень. Це спеціальні пілінги та маски, спрямовані на глибоке очищення.

Позитивний ефект від використання скрабів досягається завдяки наявності в них грубих частинок, які відлущують ороговілі клітини епітелію. Під ними регулярно збираються забруднення, у результаті чого починають розмножуватися патогенні мікроорганізми. Ефект від скрабів стає помітний вже після першого застосування.

Якщо ваша мета – виробляти якісну натуральну косметику, потрібно заздалегідь купити основу для скрабу. Виступаючи базовим компонентом, вона входить до складу багатьох популярних продуктів для домашнього догляду. В інтернет-магазині «Зульфія» можна придбати всі необхідні інгредієнти оптом, добре заощадивши. Замовляйте найкращі косметичні компоненти у нас з доставленням по Україні та країнам СНД.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку