Тара алюмінієва

Тара з алюмінію, легкого і міцного, давно завоювала довіру виробників косметики та покупців. ZULFIYA може похвалитися найширшим асортиментом баночок з алюмінію.

Алюмінієві баночки виглядають не просто естетично: таке пакування запобігає окисленню вмісту, надійно захищаючи його від УФ-променів. Наш інтернет-магазин працює безпосередньо з виробником тари, тому і ціни — найгуманніші на просторах України.

Тимчасово відсутній
Баночка алюмінієва 40 мл
Тимчасово відсутній
Легка міцна баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 40 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати.
Баночка алюмінієва 15 мл
Легка алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 15 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати
23,00 ₴
Баночка алюмінієва 10 мл
Легка міцна алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 10 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати
22,00 ₴
Тимчасово відсутній
Баночка алюмінієва 5 мл
Тимчасово відсутній
Легка міцна алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 5 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати

Натуральна косметика в алюмінієвій банці завжди виглядає виграшно, підвищуючи впізнаваність вашого косметичного бренду. Масляні бальзами, збиті масла або щільні креми відмінно вписуються в таку лаконічну і стильну тару обʼємом від 5 до 50 мл.

Бажаємо приємних покупок в розділі алюмінієвої тари для косметики!