Тара алюмінієва

Тара з алюмінію, легкого і міцного, давно завоювала довіру виробників косметики та покупців. ZULFIYA може похвалитися найширшим асортиментом баночок з алюмінію.

Алюмінієві баночки виглядають не просто естетично: таке пакування запобігає окисленню вмісту, надійно захищаючи його від УФ-променів. Наш інтернет-магазин працює безпосередньо з виробником тари, тому і ціни — найгуманніші на просторах України.

Натуральна косметика в алюмінієвій банці завжди виглядає виграшно, підвищуючи впізнаваність вашого косметичного бренду. Масляні бальзами, збиті масла або щільні креми відмінно вписуються в таку лаконічну і стильну тару обʼємом від 5 до 50 мл.

Бажаємо приємних покупок в розділі алюмінієвої тари для косметики!

Баночка алюмінієва 40 мл
Легка міцна баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 40 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати.
29,00 ₴
Баночка алюмінієва 15 мл
Легка алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 15 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати
23,00 ₴
Баночка алюмінієва 10 мл
Легка міцна алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 10 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати
24,00 ₴
Баночка алюмінієва 5 мл
Легка міцна алюмінієва баночка для косметики
Класична косметична тара для густих, тягучий, сухих складів. Об’єм 5 мл. Таку упаковку легко дезінфікувати і декорувати
22,00 ₴