Новинки

Емульгатор допомагає «подружити» водну і масляну фазу емульсій. Крем неможливий без участі емульгатора, і чим вище введення цього компонента, тим щільнішою буде текстура.

Найбільш популярними є емульгатори для прямих емульсій (олія у воді) — такі формули легко поглинаються шкірою і залишають приємне пудрове відчуття на шкірі. Вводять емульгатори в масляну (жирну) фазу емульсій — ось таке просте правило.

Емульгатори Товарів у наявності: 33

на сторінку
Показані 1 - 18 із 33 пунктів
Показані 1 - 18 із 33 пунктів

На базі наших інноваційних емульгаторів можна створити безліч кремів з різною структурою, щільністю, призначенням. Часто емульгатори поєднують з гелеутворювачем: в такому випадку тактильні властивості емульсії значно поліпшуються.

Деякі речовини не здатні змішуватися природним шляхом внаслідок того, що мають різну густину. Легший компонент завжди залишається на поверхні, що ускладнює використання косметичного засобу. У цьому випадку для створення однорідного складу застосовується емульгатор – речовина, здатна стабілізувати емульсію. Цей компонент не взаємодіє з активними складовими, не змінює їхні властивості – лише забезпечує рівномірне змішування різних за густиною складових.

Емульгатори: особливості вибору

Потрібно купити емульгатор для косметики? Перед придбанням дайте відповідь на три запитання:

  1. Який? Існують речовини рослинного та тваринного походження, що необхідно враховувати виробникам веганських продуктів. Крім того, деякі з них здатні надавати готовій речовині особливі властивості, наприклад, створювати гелеву текстуру або посилювати миючу здатність.
  2. Скільки? Емульгатори для косметики використовуються в різних дозуваннях. Наприклад, відсоток вмісту ліцетинового у складі – до 10%, а цетрімонімуму хлориду – менше ніж 1%.
  3. Як плануєте застосовувати? Компоненти можуть додаватися до водної або олійної складової косметичного засобу.

Якщо ви вирішили використовувати емульгатор для домашньої косметики, пам'ятайте, що деякі речовини здатні створювати сприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів. Щоб продовжити термін придатності продукту, потрібно забезпечити відповідні умови зберігання або додати до складу консерванти.

На що впливає вибір емульгатора

Емульгатори – не менш важливі косметичні інгредієнти, ніж активні компоненти засобів. Вони можуть змінювати такі важливі підсумкові показники, як жирність, кислотність, впливати на шкіру (пом'якшувати або зволожувати). Іноді необхідно додатково придбати со-емульгатори. Це допоміжні речовини, які покращують тактильні властивості готових продуктів. Косметичні емульгатори необхідно додавати в більшість косметичних засобів, тому краще одразу купити необхідну кількість складових оптом і комбінувати їх у потрібних пропорціях.

Хороша домашня косметика, виготовлена власноруч, виробляється з якісних сертифікованих інгредієнтів, доданих у правильній пропорції. Інтернет-магазин «Зульфія» робить для своїх клієнтів максимум, ми:

  • ретельно вибираємо постачальників, гарантуючи прийнятну вартість товарів;
  • перевіряємо наявність сертифікатів на кожен продукт;
  • надаємо найповнішу інформацію про всі характеристики речовини, про її вплив на організм, а також норми введення до складу косметичного засобу;
  • пропонуємо випробувати перевірені рецепти приготування косметики ручної роботи.

Ми маємо склад-магазин у Вінниці, а також відправляємо товари по всій Україні. Замовляйте якісні інгредієнти для домашньої косметики в інтернет-магазині «Зульфія».


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку