Новинки

Вітаміни — нев'янущий косметичний тренд, сьогодні на ринку зʼявляється чимало вітамінних похідних. Всі вони відрізняються стабільністю і простотою введення в косметику.

Вітаміни для косметики бувають водо- і жиророзчинні, про це важливо памʼятати при створенні формули майбутнього крему або сироватки. Майже всі вітаміни відрізняються крихкістю, коли мова заходить про вплив світла або температур: як правило, введення в косметику проводять при температурі не вище за 40°C.

Вітаміни Товарів у наявності: 18

Показані 1 - 18 із 18 пунктів
Показані 1 - 18 із 18 пунктів

Про цінність та користь вітамінів знають усі. Насамперед вони зміцнюють здоров’я, покращують захисні властивості організму та допомагають боротися з вільними радикалами. Вітаміни для косметики мають аналогічну цінність, що і для здоров’я в цілому. Зміцнюючи місцевий імунітет, вони допомагають боротися з такими проблемами, як шкірні висипання, стягнутість та перші зморшки.

Особливості використання вітамінів у косметиці

Займаючись виготовленням натуральної косметики своїми руками, не забудьте про вітаміни. Їх можна долучити до маски, збагатити креми, сироватки. Не варто забувати, що вітаміни бувають водо- та жиророзчинними, тому важливо правильно підібрати базу для додавання конкретного засобу. Залежно від його призначення — зволоження, відновлення, покращення кольору обличчя або щільності волосся, можна обрати відповідний вітамінний комплекс. Таке доповнення позитивно позначиться на зовнішньому вигляді та посилить дію інших натуральних компонентів.

У чому користь вітамінів у косметиці

Вітаміни для виготовлення косметики можуть використовуватися в різних цілях:

  • відновлення кольору обличчя;
  • зміцнення та активізація росту волосся;
  • видалення небажаної пігментації;
  • уповільнення процесів старіння;
  • боротьба з акне.

Правильно комбінуючи різні вітаміни у складі косметичних засобів ручної роботи, можна досягти відмінних результатів і позбутися необхідності відвідувати косметолога. Можна придбати готовий комплекс, що випускається у форматі водорозчинного компонента, або підбирати речовини з потрібними характеристиками окремо. В інтернет-магазині «Зульфія» ви можете робити покупки вроздріб та закуповувати партії товарів оптом за вигіднішими цінами. Доставлення по всій Україні робить нашу продукцію ще ближчою до кожного покупця.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку