Силікони

Силікони щасливо пережили майже десятирічний період гонінь і довели свою нешкідливість. По суті, силікони в косметиці — це інертні речовини кремнієвої природи, чия роль зводиться до рівномірного найтоншого розподілу косметичного засобу по шкірі та волоссю.

Силікон косметичний до складу натуральних засобів додається невипадково. Ця речовина має унікальну здатність рівномірним тонким шаром розподіляти косметику по шкірі та волоссю. Важливо, що вона виконує функцію провідника, доставляючи активні інгредієнти з поверхневих до глибших шарів. Цінність силіконів також полягає в їх здатності вирівнювати будь-яку поверхню, чи то шкіра, чи волосся. Вони усувають ефект липкості та дарують максимальний комфорт при використанні косметики.

Особливості використання косметичного силікону

Косметичний силікон добре сумісний з тканинами організму людини. Такі речовини активно застосовуються в медицині та косметології. З-поміж себе вони значно відрізняються за властивостями та випускаються у формі рідини або порошку. Існують спеціальні силікони, призначені для шампунів та кондиціонерів, для кремів, емульсій та декоративної косметики. Натуральним аналогом речовини є ізофлавони бамбука.

У чому користь косметичного силікону

Якщо необхідно розробити склад косметики ручної роботи в такий спосіб, щоб натуральні інгредієнти приносили максимальну користь, важливо додати силікони. Їх вводять через позитивний вплив на:

  • текстуру — засоби стають комфортними при нанесенні;
  • покриття — здатність згладжувати пори та заповнювати нерівності дарує візуальний ефект ідеального обличчя та робить волосся гладеньким;
  • захист — за рахунок здатності обволікати покриту поверхню, шкіра не втрачає надто багато вологи та залишається захищеною від забруднень та дії несприятливих факторів.

Ось чому навіть для виготовлення натуральної косметики власноруч незайвим буде купити силікони. Вони зроблять ваші засоби приємними у використанні та більш ефективними. Купити компоненти для домашнього виробництва оптом і вроздріб можна в інтернет-магазині «Зульфія». Ми здійснюємо доставлення по всій Україні.

Силіконова пудра DC9701
 Мінеральна косметика
приховає нерівності і огріхи на шкірі. Чудова властивість мікросфер допоможе крему згладити зморшки, а пудру зробить чарівною і легкою.
63,00 ₴
Силікон-флюїд
Останні товари на складі
Від посічених кінчиків
волосся допоможе силікон-флюїд. Добре також для рівної текстури шкіри, бездоганного макіяжу. Згладжує зморшки, покращуючи зовнішній вигляд зрілої шкіри.
75,00 ₴
Фенілтриметикон
Зробить шкіру доглянутою і гладкою, макіяж ляже непомітно. Глянець помад і сяйво волосся. Необхідний в сироватках, захист волосся при сушці.
54,00 ₴
Полікватерніум­-7
Останні товари на складі
Після гоління
лосьйони і креми. Водорозчинний, катіонна ПАР, антистатик. Спрей для укладання й легкого розчісування.
30,00 ₴
Циклометикон
Останні товари на складі
Успішний у сироватках, спреях для експрес-сушіння нігтів
Суха олія-спрей для шкіри та волосся, парфуми, дезодорант, освіжувач повітря — ось що може найлетючіший і нешкідливий циклометикон
58,00 ₴
Розпродано
Амодиметикон
Розпродано
Легкість розчісування
Вологоутримуючий: незмивні спреї, мус для укладання волосся, бальзам. Надає волоссю шовковистий, блискучий і доглянутий вигляд, термозахист при сушінні.