Амодиметикон

Новий товар

Легкість розчісування

Вологоутримуючий: незмивні спреї, мус для укладання волосся, бальзам. Надає волоссю шовковистий, блискучий і доглянутий вигляд, термозахист при сушінні.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


35,00 грн

 • 25 г

Додати до списку бажань


Амодиметикон

INCI: Amodimethicone, SeraShine EM 302C (BC 2105)

Антистатик­-термозахист волосся

Амодиметикон ­ силіконова речовина, що зміцнює волосся, має ніжний рН 5,5. Порятунок для кудрявого, яке важко піддається розчісуванню і  укладанню волосся. Пофарбовані локони, посічені кінчики або сухі неслухняні кучері оцінять амодиметикон з гідністю.

Елементарний спрей для укладання (96% гідролата, 4% амодиметикону) допоможе будь­ якому типу волосся скоренько вкластися і засяяти. Знімає статику з волосся, що актуально в будь­ який час року.
 

Амодиметикон підсилює спорідненість білкових молекул і кутикули волосся, в підсумку волосся виглядають блискучими і живими, ніяких посічених або сухих кінчиків, здатних зіпсувати весь зовнішній вигляд! Бальзами для волосся і зміцнюючі склади послужать волоссю гарну службу: амодиметикон вибірково підлікує слабкі місця в волосяному стрижні, що не обтяжуючи своєю присутністю здорові ділянки.
 

Затребуваний в лікувальних сироватках для сухого пошкодженого волосся, особливо в тандемі з гідролізатами білків. Завдяки силікону білкова молекула максимально тісно прилягає до кутикули волосся, латаючи діри.

Гаряче укладання волосся праскою (100­-160 ° С) призводить до випаровування вологи, що міститься в стержні волосини, дегідратації і пошкодження волосся. Захисний шар амодиметикону на поверхні волосини запобігає або нівелює ушкодження. Низька теплопровідність амодиметикону (набагато нижче води, гліцерину і мінеральної олії) дбайливо знижує надходження тепла від поверхні волосини до його стрижня.

Відповідно до «Косметичної директиви» Євросоюзу, амодиметикон абсолютно безпечний як компонент для косметики. У будь­ якому догляді за собою, головне ­ регулярне позбавлення поверхні волосся і шкіри від баласту. Наприклад, маска-очищення для волосся допоможе завжди бути на висоті, зберігаючи здорову і блискучу шевелюру. Науково-­популярне відео про силікон як класу допоможе зважити за і проти.

 Властивості:

- Чудова кондиціонуюча,
- Полегшення розчісування вологого і сухого волосся,
- Додання волоссю гладкості,
- Закріплення пігменту в забарвленому волоссі,
- Легкість введення в рецептури.

 Косметичне застосування: 1­4%

- Шампуні, ополіскувачі для збереження пігменту ­- 1­2%,
- Спреї для полегшення розчісування волосся ­- 2­4%,
- Термозахисна сироватка ­- 4%,
- Спреї незмивні для фарбованого волосся ­- 3%,
- Ополіскувачі і кондиціонери ­- 1­4%.
Вводиться при температурі 40­-45 ° С разом з активами.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-12-08

Для Татьяны

Здравствуйте, Татьяна ! Детальну консультацию по Вашему вопросу Вы можете получить у наших менеджеров по бесплатной телефонной линии: 0-800-210-198

Оцінка 
2020-12-06

Замена

Здравствуйте Зульфия! Подскажите ,пожалуйста,чем можно заменить амодиметикон в ваших рецептах в средствах для лица? Спасибо.

Оцінка 
2019-10-25

Ответ для Иванны Т

Этот силикон водорастворимый, амодиметикон вводится в косметические средства с водной фазой, ввод 1-4 %.

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2019-10-24

Сухое масло термозащита

Добрый день подскажите пожалуйста:
1.Растворяется ли он в масле и не мутнеет?
2.убирает липкость масел так же как и диметикон?
3.Какой процент ввода если в составе есть 3 масла для волос

Оцінка 
2018-10-29

Срок годности

Елена, срок годности нынешней партии до 04/2020

Оцінка 
2018-10-25

Срок годности

Какой срок годности данной партии?

Оцінка 
2018-02-09

Избегайте добавлять фукогель

Было всё отлично. Гидролизаты протеинов шелка, витамины, амодиметикон, гидролат. А потом я решила добавить фукогель. Это было ошибкой. Только зря его перевела. Фукогель свернулся белыми огромными хлопьями. Жалею, что не прочитала сначала отзывы. Дополнительно консервант не вводила, т.к. считаю, что его достаточно в гидролате и гидролизатах, да и расходуем спрей на троих быстро. Возможно, свернулся из-за феноксиэтанола, которого вдоволь в гидролизатах, подозреваю. Теперь буду фукогель только в гилауронку и в тоники добавлять, не хочу больше экспериментов

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-02-03

Спрей для волос

тоже делала спрей для волос с таким составом: фукогель, амодиметикон, гидролизаты, феноксиэтанол. У меня на дне осадок появляется. Я пришла к выводу, что новый густой фукогель 1000 полностью не растворяется, а в сочетании с феноксиэтанолом образовывает комки. Нужно попробовать заменить консервант на гермаль плюс.

Оцінка 
2017-12-29

сумісність

Повертаюся до сумісності амодиметикону та інших компонентів. Вирішила зробити простенький спрей- антистатик для волосся, змішавши холодну мінеральну воду, амодиметикон 4% і феноксиетанол. Все розмішалося і добре наносилося, антистатичний ефект був. Захотілося ще якогось зволоження, тому додала фукогель 2%. І тут зявилися білі згустки на поверхні. Переробила, змішавши спочатку фукогель і амодиметикон, згусток не було, додала феноксиетанол і збовтнула- згустки з"явилия. У підсумку новий спрей - фукогель, мінералка і консервант, антистатичний ефект поки що не дуже, а далі видно буде.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-22

Капризный компонент!

Замените аллантоин на другой экстракт, в идеале на СО2.

Оцінка 
2017-08-16

Шампунь

А я когда делаю шампунь шайбу в гидролате растворяю глицин, амодиметикон и все хорошо, но потом добавляю аллантоин и сразу появляются хлопья. Что не так не пойму?

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-15

Дуже вдячні за рекомендаціі !

Доброго дня Аліна, Ваші поради для нас дуже цінні.

Оцінка 
2017-08-15

" Локон шелковистый"

Може комусь буде цікаво. Знову повертаюсь до проблеми утворення незрозумілих згустків при змішуванні всіх компонентів для спрею " Локон шелковистый". Мені подобається в цілому ваша продукція , але факт залишається фактом і спрей по даному рецепту виходить не однорідний. Так от, приготувала багатенько малих порцій спрею " Локон шелковистый" і в кожній з порцій виключала якийсь один з компонентів. Експериментально було встановлено, що звертається гідролізат протеїнів кератину. Так як тільки в порції де були присутні всі компоненти і в тому числі кератин, з'явилися згустки. Всі інше, що було без кератину, було нормального молочного кольору і однорідної консистенції. Замінила кератин на гідролізат протеїнів шовку і все норм, спрей чудовий.

 • 12 з 12 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-14

Рецепт для волос " Локон шелковистый"

Этот рецепт уже года два , еще жалоб не поступало, все компоненты водорастворимые.

Оцінка 
2017-08-14

Спрей для волос

Раньше тоже игралась и сама делала. После рождения малышки предпочитаю покупать готовые средства в той же Зульфие -времени нет на эксперименты. И по деньгам нормально, и по качеству отличные. Доверяю.

 • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2017-08-11

Рецепт спрею не робочий (((

Замовила всі компоненти у вас на сайті, щоб приготувати спрей "Локон шелковистый". Прочитавши всі відгуки, вирішила додати амодиметикон в самому кінці. Як результат на поверхні через пів години білі згустки, схожі на звернути білок чи щось таке. А рецептів точно якісь компоненти не товаришують з амодиметиконом.Що не так з рецептом? Хтось вияснив? Виходить гроші на вітер ( (( жаль

Оцінка 
2017-01-20

Ответ для Аллы В.

Алла, мы проверим рецепт, проконсультируемся с производителем и напишем ответ.

Оцінка 
2017-01-19

Спрей

У мене також звернувся. Робила по рецепту спрей "Локон шелковистый", після додавання феноксиетанола зразу зявилися хлопья. Перероблювала 2 рази і те саме.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-31

Есть контакт)

Да и я давно покупаю у Зульфии, я не нарекаю на качество, а спрашивала о несовместимости. Так вот - амодиметикон при РН ниже 6 сворачивается. Делала эксперименты с утра. И как видите по отзывам, не только у меня подобная проблема была.

 • 7 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-31

Ответ для Лилии!

Уже долгое время делаю спрей для волос, средство облехчает расчесывание.Мой рецептик на 100мл.: амодиметикон 4%,коллаген 1%, молочная кислота 0,5%, гидролат 94%, феноэкситанол 0,5%. Жидкость однородная,слегка молочного цвета,осадка нет. Все покупала в Зульфие и проблем не возникло, перезвоните к мененжерам они ответят на Ваши вопросы и подскажут как правильно растворять и соединять компоненты.

 • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-30

продолжение

Я уже просто его с водой смешала, через час хлопья. Может ли он быть несовместим с консервантами какими либо или еще с чем?

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-03-30

Плавает или нет

Уважаемая, Лилия мы протестировали амодиметикон, растворив его в гидролате. Он растаял мгновенно без следа. Это компонент, проверенный временем. То, что у вас плавает сверху, это не амодиметикон.

Оцінка 
2016-03-30

То же самое!

Плавает на поверхности! Не растворяется! Кучу продукции испортила!

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-20

амодиметикон водорастворим

водорастворимый амодиметикон никак не может плавать на поверхности. Скорее всего, силикон ваш -- не водорастворим. Может, циклометикон это (по описанному вами поведению похож)

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-20

спрей для волос

Сделала спрей с амодиметиконом, гидролатом, жидким шелком и гидролизатом белка - на следующее утро на поверхности плавал силиконовый блин( Вот и возник вопрос - амодиметикон совместим с этими компонентами? Или это я что то не так сделала?(смешивала все холодным способом) или это силикон плохого качества? (покупала не у Вас, лежал без дела, пока не начала читать Ваши рецепты)

 • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-05-07

Дневная косметика для кожи.

Сейчас не предстставляю свои крема без амодиметикона,прияное и тонкое нанесение на кожу,тональный мус держиться долго и распределяеться равномерно. В летний период самый легкий.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-07-13

мягенькие волосы

начала активно знакомится с силиконами, оказывается это целое сокровище!! Спасибо за советы про утюжки и спрей для термозащиты. очень выручает, летом часто голову мою и постоянно сушу. Амодиментикон здорово выручает.

 • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2014-06-05

Блеск волос

Сделала спрей для укладки волос как описано на сайте очень довольна,волосы стали шелковистыми,укладка пышнее.

 • 4 з 4 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Амодиметикон

Амодиметикон

Легкість розчісування

Вологоутримуючий: незмивні спреї, мус для укладання волосся, бальзам. Надає волоссю шовковистий, блискучий і доглянутий вигляд, термозахист при сушінні.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку