Фільтр

Включено фільтри:
Стан

Новинки

Миловаріння – цікавий та захоплюючий процес, урізноманітнити який допоможуть пластикові форми для мила. Багатоманітність дизайнів – це прямий шлях до збільшення продажів, адже оригінальний авторський виріб буде помітним здалеку й не залишить нікого байдужим. Незвичайне оформлення зробить ваше мило нетиповим подарунком і порадує не тільки покупців, але й вас – творця подібної краси.

Форми пластикові Товарів у наявності: 122

на сторінку
Показані 1 - 18 із 122 пунктів
Показані 1 - 18 із 122 пунктів

Чим привабливі формочки для мила

Пластикова форма для мила має попит завдяки таким якостям:

  • великій різноманітності тематик і фігур;
  • стійкості до високої температури;
  • можливості створення багатошарового виробу ручної роботи;
  • низькій вартості.

Форми дозволяють створювати чіткі кольорові візерунки на однотонній поверхні, а також втілювати в життя 3D-дизайни.

Як користуватися пластиковими формами для мила

Щоб пластикова форма для виготовлення мила своїми руками слугувала довгий час, намагайтеся не заливати в неї занадто гарячу рідину. Оптимальна температура становить 70 ℃. Щоб уникнути утворення бульбашок повітря в готовому виробі, потрібно обприскувати форму зсередини спиртом. Для того щоб мило було легко виймати, помістіть його після заливки в холодильник.

Після використання формочку потрібно ретельно помити під проточною водою й витерти насухо. При правильній експлуатації та належному догляді вона прослужить вам довгий час і допоможе у виготовленні численної гарної продукції.

Створюєте мило у великій кількості? Тоді вам знадобиться купити формочки оптом. Такий підхід дозволить зробити одразу кілька виробів зі схожим дизайном і не чекати, поки попереднє мило застигне. Замовляйте оригінальні пластикові форми в інтернет-магазині «Зульфія» з доставленням по Україні та до країн СНД.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку