Новинки

Кислоти в косметиці — справжній козир для тих, хто бажає мати завжди свіжу і гладеньку шкіру. Ніжне відлущування, глибоке зволоження та уповільнення старіння — це заслуга регулярного використання косметичних кислот.

Кислоти Товарів у наявності: 32

на сторінку
Показані 1 - 18 із 32 пунктів
Показані 1 - 18 із 32 пунктів

Найчастіше косметичні кислоти фігурують в пілінгу, скатках, засобах від врослих волосків і відлущуючих носочках. Потужне зволоження і делікатне очищення від віджилих клітин є запорукою здорової шкіри.

Фруктовий пілінг або хімічний пілінг проводять на базі кислот, різниця розчинів криється в концентрації. Мигдальний пілінг в домашніх умовах, або будь-який інший пілінг можна провести з нашими компонентами: інтернет-магазин ZULFIYA допоможе з вибором потрібної косметичної кислоти.

Косметичні кислоти – речовини, що здатні за короткий час цілковито змінити зовнішній вигляд шкіри. Лише одне застосування засобу з таким компонентом у складі допоможе перетворити ваше відображення у дзеркалі:

  • поліпшити тьмяний колір обличчя;
  • очистити забиті пори;
  • розгладити рельєф і вирівняти відтінок шкіри;
  • позбавити від лущення.

Епідерміс після застосування кислотного складу найкращим чином готовий до подальших косметичних процедур. Ось чому правильно обрати й купити потрібну кислоту дуже важливо. Залежно від дозування вона може входити до складу багатьох продуктів ручної роботи: пілінгів, відлущувальних масок, легких тоніків, сироваток та інших. Варто зазначити, що такий вплив може бути травматичним. Саме в результаті агресивності після застосування кислих засобів активізуються регенераційні процеси, запускається оновлення шкіри. У цей період відновлення необхідно забезпечити їй додатковий захист у вигляді застосування косметики з SPF, посиленого живлення та зволоження.

Сфера застосування косметичних кислот

Кислоти для косметики мають важливе значення. Вони виконують такі функції:

  1. Видалення верхнього ороговілого шару шкіри (фруктові).
  2. Глибоке зволоження (гіалуронова).
  3. Боротьба зі старінням (альфа-ліпоєва).
  4. Профілактика та усунення вугрового сипу й акне (азелаїнова).
  5. Відбілювання (койева).

Багато з них діють одразу в кількох напрямах. Широкий спектр впливу дозволяє використовувати засоби з кислотами в складі косметики для догляду за шкірою обличчя, нігтями та волоссям. Вони добре розчиняються у воді, мають високу ефективність як при самостійному застосуванні, так і в різноманітних комбінаціях. Важливо не забувати про те, що кожна кислота унікальна, має свою рекомендовану концентрацію в складі косметики. А значні відмінності мети застосування та інтенсивності дії дозволяють використовувати їх практично в будь-якому віці.

Де придбати кислоти для косметики

Обрати й купити кислоти, що відповідатимуть вашим потребам, у нашому інтернет-магазині не є складним завданням. Кожен товар містить докладний опис з інформацією про кількість засобу, яку рекомендовано додати до складу при виготовленні косметичного продукту власноруч. Ви зможете розрахувати необхідну кількість кислоти та за потреби придбати інгредієнти оптом. Ми здійснюємо реалізацію тільки якісної сертифікованої продукції, що пройшла лабораторні випробування. Придбайте кислоти у нас – це швидко, надійно, професійно. Доставка здійснюється по всій Україні, вона може бути безкоштовною при відповідній сумі замовлення


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку