Гіалуронат натрію високомолекулярний

Новий товар

Гіалуронові гелі

бездоганно працюють на поверхні шкіри, вишукуючи проблемні місця і негайно латають проблемні ділянки. Глибоко зволожує і загоює ушкодження шкіри, запобігає втраті вологи шкірою.Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 18 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 18 балів які можна конвертувати в сертифікат на 3,60 грн.


48,00 грн

  • 1 г
  • 5 г
  • 10 г

Додати до списку бажань


Гіалуронат натрію високомолекулярний

INCI: гіалуронат натрію, високо molecular

Молекулярная маса: 2.500.000 Da

Розчинність: у воді розчиняється повільно, створюючи гелеподібну структуру рН (1% розчин, рідкий гель) 7,3

Зволоження шкіри

Гіалуронат натрію — натрієва сіль гіалуронової кислоти, природний гелеутворювач і структурний елемент шкіри. У людському організмі виробляється клітинами сполучної тканини. Одним із завдань гіалуронки є контроль за рівнем води та електролітів у позаклітинній рідині, тобто підтримка водного балансу в організмі. 1% гіалуронату натрію містить 0,01% гіалуронової кіслоти.

Любителям сонечка обов'язково варто познайомитися з цією сіллю, тому що вона не дозволяє шкірі  неводнюватися, поки йдуть відновні процеси в ушкодженому роговому шарі шкіри після впливу ультрафіолету.

Дерматологи можуть поділитися масою рецептів загоюючих мазей і гелів на гіалуронат натрію, адже він застосовується для лікування опіків, ран, травм шкіри, загоюючи їх без утворення рубців і шрамів. Особливо добре з ними справляється високомолекулярний гіалуронат натрію: він працює на поверхні шкіри, вишукуючи «вузькі» місця і негайно латаючи проблемні ділянки, а ДМАЕ значно посилює розгладжуючий ефект

Гіалуронат натрію нормалізує водний баланс шкіри: зволожуюча повітропроникна плівочка на шкірі знижує трансепідермальнe втрату вологи шкірою, і починається активне всмоктування води з навколишнього середовища. Гусячі лапки швидко розгладяться, якщо робити маски на гіалуронаті.

Гіалуронова сироватка на омолоджуючому комплексі сприяє кращому засвоєнню біоактивів роговим шаром шкіри. Тонус, гладкість і незвичайна пружність шкіри — візитна картка високомолекулярного гіалуроната натрія.

Шампуні на гіалуронаті покращують стан сухої шкіри голови. А креми для губ надають тонкій шкірі гладкість і ніжність, зволожуючи всерйоз і надовго

 Властивості:

- зволожуюча і вологоутримуюча,
- компенсує мікрорельєф шкіри,
- потужна регенеруюча, розгладжуюча,
- пастка для вільних радикалів.

 Косметичне застосування

0,25-2%
- зволожуючі сироватки і лосьйони - 0,3%,
- догляд за шкірою навколо очей - 0,25-1%,
- бальзами для губ, демакіяж - 0,25-2%,
- косметика до і після солярію - 0,5-1%,
- моделюючі сироватки для тіла - 1-2%,
- ранозагоювальні препарати - 0,5-2%.

Гіалуронат натрію буває низько-, середньо-і високомолекулярний. Різниця полягає у вазі молекул і в поведінці речовини при використанні.

Високомолекулярний гіалуронат натрію краще утворює захисну плівку на шкірі, але втрачає здатність проникати всередину, працюючи на поверхні шкіри. Концентрація високомолекулярного гіалуронату натрію в косметичному засобі може бути всього 0,01%, так як одна молекула великої ваги утримує близько 500 молекул води, тим самим забезпечуючи тривале зволоження і підвищення еластичності шкіри.

Рекомендована концентрація: 0,1-1%.

Виробник рекомендує для зручності заздалегідь приготувати гель і законсервувати, а при створенні крему просто вводити потрібну кількість гелю в готову емульсію.

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Зберігання: в сухому прохолодному темному місці, щільно закритим

Запобіжні заходи: не нагрівати тривало, уникати вкрай низьких або високих показників рН

Статті по темі. Рецепти і поради:РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2020-03-05

Для Юлии А

Здравствуйте, Юлия! Ожидаем поступления от нашего поставщика, к сожалению, точной даты сказать не можем.

Оцінка 
2020-03-04

Вопрос

Когда будет наличии, скажите пжл?

Оцінка 
2019-06-04

для Марины

Марина, сроки годности 1г до 04/2021, 5г до 04/2021

Оцінка 
2019-06-04

Срок годности

Подскажите срок годности нынешней партии - 1г и 5 г

Оцінка 
2018-06-11

Как использовать?

Елена, компонент нужен взрослой коже, а в детской и так гиалуронки полно :) Так что гиалуронат натрия смело убираем из детских формул.

Оцінка 
2018-06-09

в детской косметике?

Можно ли использовать гн в детском заживляющем геле. Ребенку 2 года. Спасибо!

Оцінка 
2018-04-19

Как использовать?

Здравствуйте, Анна! В ночной косметике использовать можно: гиалуронат отлично работает на поверхности кожи, разглаживает. Для усиления увлажнения можно смешивать с нано-, низкомолекулярным гиалуронатом натрия.

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-04-19

Ночные продукты

Здравствуйте, можно ли использовать высокомолекулярный гиалуронат в ночной косметике?

Оцінка 
2018-02-07

Варианты

Здравствуйте, Ирина! Гидролат вместо дистиллированной воды для создания гиалуронового геля использовать можно и нужно! Так эффект от косметики будет действеннее.
Попробуйте наш гидролат сливы или винограда — их очень хвалят!

  • 2 з 2 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-02-07

Гель

Добрый день! Подскажите, можно ли использовать гидролат вместо дистиллированной воды для создания гиалуронового геля?

Оцінка 
2018-02-06

Как использовать?

Здравствуйте, Лилия! В детской косметике по уходу за атопической кожей использовать можно, но для таких деликатных случаев советуем обратить внимание на увлажняющий актив Aquashuttle. Или же Kemiderme Vegetale — роскошные влагоудерживающие компоненты!
В эмульсии при атопичной коже важно вводить фармакопейный ланолин: даже 0,5% обезопасят кожу от потери влаги. Смягчат и успокоят :)
Здоровья вам!

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-02-02

Использование для детской кожи

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, можно ли использовать в детской косметике по уходу за атопической кожей? Спасибо!

Оцінка 
2018-01-10

Качество

Здравствуйте, Юлия! Если присмотреться ко всем гиалуронатам, то можно заметить, что каждая баночка отличается по наполнению, хотя везде по 1 г (мы проверили). Это происходит за счет консистенции продукта. Какой-то более рыхлый и его кажется больше. Высокомолекулярный плотнее, чем все остальные и кажется, что его меньше.

Оцінка 
2018-01-09

вопрос

я заказала 3 вида гиалуроната, высоко-, низко- и наноразмерный. На баночке написано 1 г, в низко- и нано- баночки полные, а вот на высокомолекулярном порошочка на дне (все банки одинаковые), скажите, это так и должно быть, у них настолько разная масса? заказывала и раньше, но такой разницы не замечала. А тут делала гель и обратила внимание.

Оцінка 
2016-11-01

Ответ Для Полины

Да, можно использовать, особенно полезно для кожи низкомолекулярный.

Оцінка 
2016-10-31

Раствор можно использовать с мезороллером

Раствор гиалурона можно использовать с мезороллером?

Оцінка 
2015-09-17

Нет в наличии

Подскажите, когда уже высокомолекулярная гиалуронка появится в магазине?

  • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-01-23

Дневной крем для защиты лица!

Добавляю зарянее приготовленный гель в кремовую основу (водная часть крема), выходит кожа улажненная и получает питание за счет масел.Крем хорошо впитываеться. Очень довольна.

  • 5 з 5 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Гіалуронат натрію високомолекулярний

Гіалуронат натрію високомолекулярний

Гіалуронові гелі

бездоганно працюють на поверхні шкіри, вишукуючи проблемні місця і негайно латають проблемні ділянки. Глибоко зволожує і загоює ушкодження шкіри, запобігає втраті вологи шкірою.Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку