close
Меню

Топ-3 причин шаленої популярності ПАР кокоїл ізетіонат натрію (SCI)

Топ-3 причин шаленої популярності ПАР кокоїл ізетіонат натрію (SCI)

Топ-3 причин шаленої популярності ПАР кокоїл ізетіонат натрію (SCI)

   Ми звикли до ПАР в рідкому вигляді, але в асортименті інтернет-магазину «Зульфія» є дві сухих поверхнево-активних речовини: кокосульфат натрію і наш сьогоднішній герой кокоїл ізетіонат натрію (назвемо його для зручності КІН, або SCI). Обидва ПАР шалено популярні у наших покупців, і на те є безліч причин.

 Який рН у ПАР кокоїл ізетіонат натрію

 

   Говорячи про косметичні компоненти, не можна обійти рН. У ПАР він теж є, навіть у сухих: зазвичай його вимірюють, попередньо розчинивши у воді. 10%-вий водний розчин ПАР SCI має рН 4,7-6,0. Досить приємний для шкіри голови рН, тим більше що 10% ПАР в шампунь-шайбу — ідеальний варіант.

 Що краще: ПАР в гранулах або порошку

   Наші постійні покупці пам'ятають, що перші партії кокоїл ізетіонату виглядали дещо інакше, ніж теперішні. Справа в виробника: колишній випускав ПАР у вигляді меленьких гранул, а зараз ПАР йде у вигляді великих гранул.

   Відразу відзначимо, що склад вашого улюбленого ПАР залишився колишнім, а розмір гранул ніяк не впливає ні на піноутворюваність, ні на зручність роботи з сипучим ПАР. У 9 з 10 випадків з нього роблять тверді шампуні-шайби або круті плитки для душа — така доля!

 Кращі поєднання ПАР кокоїл ізетіонату

   Якщо говорити про класичне застосування сухого ПАР SCI, то в твердих шампунях корисно зводити його з зволожуючими і пом'якшуючими компонентами: СО2-екстракти, найніжніший ПАР GlucoTain Plus або Lamesoft PO 65, полісахариди і силікони. Однак не рекомендуємо сильно ускладнювати формулу плитки активами — шампунь не може вирішити всіх проблем, його завдання полягає в ніжному ретельному очищенні волосся, вся інша турбота лягає на кондиціонер.

 Відмінність SCI від інших ПАР

 

   Відмінності є, звичайно ж. Це формула, зовнішній вигляд, йонність і рН, але таке розмаїття ПАР і потрібно: комбінаторність ще ніхто не відміняв. А кокоїл ізетіонат дружить з усіма нашими аніонними, неіонними і амфотерними ПАР. В основному, 1-5% кокоїлу додають для поліпшення піноутворюваності шампуню, зубної пасти, очищуючого гелю (для цього ПАР попередньо розчиняють у воді).

 Рецепт шампуню-шайби з кокоїл ізетіонатом, 50г

   Один з найпростіших шампунів, готується за пару хвилин, найдовше — зважування інгів 

   Мити їм голову теж просто, як ви вже здогадалися: намочити волосся і пройтися шайбочкою. Після спінювання промиваємо волосся і наносимо бальзам або кондей.

   Відмінна зволожуюча властивість і рН в районі 5,5 забезпечує комфорт шкірі голови, навіть чутливій: гіалуронат натрію, рисове молочко і колаген працюють на совість!

ПАР натрію кокосульфат — 17 г

ПАР натрію кокоїл ізетіонат — 17 г

- вода — 5 г

- рисове молочко Natura-tec — 5 г

- батер мигдалю — 2 г

- екстракт колагену морського — 2 г

- гіалуронат натрію високомолекулярний — 1 г

- гуар шовковий — 0,5 г

- ефірна олія лимону — 8 крапель

- ефірна олія розмарину — 4 краплі

- ефірна олія м'яти — 4 краплі.

   Готуємо формочку для майбутнього шампуню: це може бути звичайна силіконова форма, харчова плівка або ще щось, потрібно змастити її маслом (так буде легше виймати шайбу).

   У воді розчиняємо екстракти та гіалуронат натрію, гуар. Паралельно нагріваємо батер, тверді ПАР і рисове молочко, вимішуючи цю масу (розплавлятися вона не буде, не чекайте). Нагрівання цієї фази полегшує введення залишку інгів — зволожуючої водички.

   Змішавши все, вводимо ефірні олії і пігмент (якщо шайбу планується підфарбувати). Тепер змажемо руки олійкою, умнемо нашу податливу масу і вкладемо її в формочку. Щоб майбутня шайба не була завоздушена, стукнемо її пару раз о тверду поверхню, а потім на 15 хвилин відправимо в холодильник.

   Остигнулу шайбочку можна сміливо вийняти з форми і залишити досихати при кімнатній температурі на дві доби. Користуючись таким чарівним шампунем, стежте щоб він не розмокав, так вам його вистачить на довше.

P.S. Не вийти шайба-шампунь не може — це жирний плюс і неабияка зручність! 

Ваша Зульфія 

 

Статті по темі:

Поділіться

0 коментар(и)

Ваш коментар...
close