Як правильно застосовувати зимову косметику
«Краса при низьких температурах — справжня краса», сказав поет в минулому столітті. У нинішньому столітті це твердження, як і раніше, вірно. Залишилося зрозуміти, як утримати здоровʼя шкіри, щоб навіть на морозі та холоді виглядати не просто привабливо, а й красиво. З правильним косметичним доглядом все буде ОК. Здорова шкіра — красива шкіра, і ми не будемо втомлюватися це повторювати. Взимку шкіра піддається стресам і випробуванням, але сучасній людині під силу знизити їх вплив на епідерміс, благо косметики у нас повно. Але чи є якісь особливі секрети зимового догляду за шкірою?
Принципи зимового догляду за шкірою
Захист і відновлення — ось на чому грунтується правильний зимовий догляд за шкірою. Важливо памʼятати, що взимку шкіра функціонує і оновлюється, як ні в чому не бувало. Тому якщо ви живете не в арктичних умовах, де перепад температур дійсно відчутний (20-30 градусів), то сильно хвилюватися про радикальну зміну бʼюті-рутини не варто, просто зробіть упор на відновлення і захист. Для шкіри найскладнішим взимку є перепад вологості, найчастіше саме дисбаланс водно-жирового барʼєру заподіює дискомфорт і змушує скуповувати будь-яку можливу косметику для полегшення ситуації. В дійсності все просто: поки на вулиці волого, шкірі добре. А ось вдома повітря пересушене, як правило. Розумієте, до чого ведемо? Зволоження повітря в домівці миттєво приносить полегшення шкіри — перепад усунуто, одже, шкіра не страждає від сухості ззовні. Шкіру, яку правильно балують вологою (зсередини і зовні), ніколи не реагує почервонінням.
Зимова косметика: п'ять етапів
Взимку за шкірою доглядаємо як і раніше, в пʼять етапів. Очищення, тонізація, зволоження, живлення, активний догляд.
1. Очищення проводимо максимально делікатно: в ход пускаємо мус, збиту піну мила, ензимні пудри та гідрофільну олійку.
2. Тонізуємо шкіру звичайним засобом, цей проміжний етап відновлює рН шкіри і готує її до зволоження або активної сироватки.
3. Сироватки — пречудово винахід косметології. Ці активні склади покликані коригувати і усувати існуючі проблеми з епідермісом. Зневоднення, прищі, дисбаланс саловиділення, купероз, реактивність можна усунути за допомогою серумів, в яких вміст біологічних активів знаходиться на максимальному рівні.
4. Зволоження взимку неможливо без білкової складової: колаген та еластин, а також гідролізати протеїнів прекрасно забезпечують шкіру вологою і профілактирують почервоніння.
5.1. Живлення вдень має бути комфортним, обволікуючим, затишним для шкіри — цей шар косметики покликаний захистити її. Тому захист важливо наносити за 20-30 хвилин до виходу на холодне повітря. Для сухої шкіри добрими будуть засоби з воском або силіконом, для жирної — легкі емульсії без ефекту матовості. При схильності до куперозу крем повинен містити капіляроукріплюючий комплекс, ефірну олію пальмарози або вітамін К, але в будь-якому випадку зимовий крем неодмінно повинен містити масло ши, авокадо, оливи.
5.2. Живлення вночі — особливий випадок, саме вночі шкіра активно відновлюється. Щоб допомогти цьому корисному процесу, наносимо активні нічні креми. Їх підбираємо, виходячи з віку, активна фаза повинна коригувати проблеми (якщо вони є) і віддаляти старіння шкіри.
Виходячи із кодексу цих нехитрих правил, можна в найкоротші терміни привести шкіру в норму, навіть в морозну пору року. Головне в зимовому догляді за шкірою — нівелювати контрасти температури і вологості, тоді бʼ'юті-рутина буде приносити справжнє задоволення.
Ваша Зульфія
0 коментар(и)