Ферулова кислота

Новий товар

Стимуляція фібробластів

і боротьба зі зморшками. Стабілізує тендітні вітаміни С і Е в косметиці. Антиоксидант, освітлювач плям, профілактика і лікування акне.


Детальніше

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 1 бал. Ваш кошик міститиме в сумі 1 бал які можна конвертувати в сертифікат на 0,20 грн.


25,00 грн

  • 2 г

Додати до списку бажань


Кислота ферулова

INCI: Ferulic Acid

Зовнішній вигляд: світло-жовті кристали з приємним запахом
Розчинність: в спирті і гарячій воді (замутняє розчин)
рН 1,8-2,4
Несумісність: натрію карбоксиметилцелюлоза (КМЦ натрію), крохмаль, сильні окислювачі

Омолоджуючі сироватки

Природна речовина рослинного походження (з рисових висівок), захищає і відновлює клітинні мембрани, стабілізує тендітні вітаміни в косметиці. Бореться з вільними радикалами, тому обов'язкова в догляді за зрілою шкірою.

Гальмує старіння шкіри, профілактує поглиблення мімічних зморшок, гусячих лапок. Освітляє тон шкіри, вирівнює пігментацію, сліди постакне і рубці. Підібране поєднання органічних кислот в сироватці допоможе домогтися швидкого результату, відсуне фотостаріння шкіри.

Проблемній шкірі, схильній до висипань, варто завести догляд з сироваткою на основі ферулової і саліцилової кислот. Бактерицидна і в'яжуча дія кислоти допоможе уникнути появи комедонів і вугрів, а також помітно очистить шкіру з висипаннями.

Зручна для інтенсивних сироваток і кремів з вітамінною складовою. Справа в тому, що ферулова кислота стабілізує тендітні вітаміни С і Е. У комплексі вітаміни дають ефект могутніше і триваліше.

Детоксикація шкіри винятково важлива, з чим успішно і справляється косметика на феруловій кислоті і ефірних оліях.

Як пілінг-агент кислота підсилює проникність шкіри для інших речовин, вона частий гість професійних розчинів для освіження зрілой і атонічной шкіри.

Сонцезахисна косметика з феруловою кислотою допомагає зберегти властивості корисного вітаміну Е під дією ультрафіолету. Подбайте про шкіру, не забудьте в санблок ввести цю кислоту. Під впливом сонячних променів вона ще більш посилить антиоксидантну дію захисного крему.

Для нормальної шкіри ферулова кислота потрібна як підтримуюча терапія: вона вирівнює мікрорельєф шкіри, скорочує поверхневі зморшки, відбілює пігментні плями, захищає від вільних радикалів, вводите її в сироватки. Сухій і зневодненій шкірі комплекс кислот дуже показаний: покращуючи мікроциркуляцію, вони допомагають відновити здоровий водно-жировий баланс шкіри і підживити її потрібними речовинами.

 Властивості:

- Виражена антиокислювальна;
- Відлущувач;
- Очищаюча нечисту шкіру;
- Відбілююча сліди постакне і рубці;
- Детоксикація;
- Стабілізуюча вітаміни С і Е;
- В'яжуча і судиннозакріплююча;
- Легка сонцезахисна.

 Косметичне застосування і концентрація:

0,5-1%,
- пілінг 8-12%.

Ферулова кислота розводиться в невеликій кількості водної фази (водно- гліцериновий комплекс, спирт), фазу нагрівають до розчинення ферулової кислоти (40-45 ° С), потім вводять її в емульсію при температурі 45-50° С, охолоджують вже при перемішуванні. Для досягнення стабільності ферулової кислоти доведіть рН косметичного засобу до 3,0-4,0.
- Емульсії для освіження тону і тургору шкіри - 0,5%;
- Креми денні - 0,5-0,6%;
- Гелі для проблемної шкіри - 0,7%;
- Антиоксидантні сироватки - 0,7-0,8%;
- Сонцезахисні лосьйони - 0,5-0,6%.
- Пілінги - 8-12% в буферному розчині (стежити за рівнем рН!)

УВАГА! Інформація про використання засобу та онлайн консультація несе ознайомлювальний характер та загальні рекомендації. За використання в домашніх умовах наша компанія відповідальності не несе.

Статті по темі:

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

Оцінка 
2021-04-16

Для Світлани

Вітаємо, Світлана. Виробник: Китай. Використати до: 01/2023.

Оцінка 
2021-04-14

Країна виробник

Доброго дня ! Скажіть, будь ласка, яка країна виробник даної кислоти ?

Оцінка 
2021-01-15

Для Веры К

Здравствуйте, Вера. Благодарим за полезный отзыв!

Оцінка 
2021-01-14

Феруловая кислота.

Лично у меня не было проблем с феруловой кислотой. В воде она не разводится.Я сумела развести ее лишь в пропиленгликолер, хотя много что перебробывала...Я готовила серум с 20% аскорбинки и стабилизировала ее феруловой кислотой. Но помимо аскорбинки, феруловая кислота еще и стабилизирует альфа-липоевую кислоту. К стати, и ферулку и пропиленгликоль я нагревала до 40 С. но можна и до 30,С.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-10-29

Для Елены Ш

Здравствуйте, Елена! Солнечный фильтр не потеряет своих свойств.

Оцінка 
2020-10-25

СЫВОРОТКА

Здравствуйте,напишите пожалуйста,хочу сделать спрей от солнца ,одними из компонентов будет фильтр TINOSORB и ФЕРУЛОВАЯ КИСЛОТА, так как для ферулки РН нужен не более 4,то при таком РН фильтр от солнца не потеряет свои свойства?

Оцінка 
2020-06-25

Для Веры

Здравствуйте, Вера! Благодарим за отзыв.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2020-06-25

Как я применяю феруловую кислоту

Делаю легкий домашний пилинг и классную сфворотку с аскорбиновой кислотой, водорастворимым витамином Е.Феруловая кислота стабилизирует аскорбинку. На продукт беру 20% кислоты, 1% феруловой кислоты и 3% пропиленгликоля для расстворения ферулки. Глюконолактондельта, ГЭС, консервант Месяц без изменений цвета

Оцінка 
2019-03-01

со временем выпадает в осадок при растворении в воде

хорошо растворяется в пропиленгликоле или пропиленгликолиевых экстрактах

  • 2 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2018-11-16

Плохо растворяется

В очень горячей воде растворяется. Раствор прозрачный. Но только он начинает немного остывать, появляются хлопья. Если снова нагреть очень, то опять прозрачный. И тоже самое при остывании. Ничего не понимаю.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2016-01-23

будьте внимательны: повышает PH

Уважаемые администраторы сайта "Зульфии", не могли бы Вы указать в данном продукте, что он очень защелачивает, я испортила несколько порций очень дорогих ингридиентов, пытаясь ввести глицинат магния в формулу геля на аристофлексе. Аристофлекс при повышенном пш выделяет аммиак, хорошо ещё у меня есть полоски и я слежу за этим.

  • 3 з 3 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-11-06

с чем имеет смысл покупать феруловую к-ту?

Я так поняла, что феруловая к-та нужна для стабилизации вит. С, и вводить её нужно только при пи аш 4? Скажите вит С понизит PH настолько, или все же нужна дополнительно молочная к-та?

Оцінка 
2015-02-15

Без проблем

Растворяю прямо в креме,поступаю так и с кетоном малины,никотиноаой кислотой и т,д, в креме есть и водная и маслянная фаза, так что никаких проблем если не сразу-,на следующий день все будет ,,вуаля,,сделала себе сыворотку Феруллик с ударной дозой витС-15%,текстура однородная,храню в вакумном флаконе

  • 6 з 7 вважають цей коментар корисним.
Оцінка 
2015-01-15

В чем только я не пыталась ее растворить остается осадок в виде

Так до конца и не растворила. Вывод буду покупать только в растворенном виде ее. Если кто сможет растворить напишите как.

  • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій відгук!

Написати відгук

Ферулова кислота

Ферулова кислота

Стимуляція фібробластів

і боротьба зі зморшками. Стабілізує тендітні вітаміни С і Е в косметиці. Антиоксидант, освітлювач плям, профілактика і лікування акне.


Прагнемо до досконалості разом!

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter

або цю кнопку повідомити про помилку