Догляд за підлітковою шкірою

Локальний ролик проти запалень

Активно діє на запалення, забезпечує загоєння. Має антибактеріальний, антисептичний і загоюючий ефект. Усуває прищі, почервоніння і свербіж шкіри.
Тара: флакон роликовий
Вік: 11+

95,00 ₴
Розпродано
Крем проти висипань Алое вера і чайне дерево
Розпродано

Завдяки протизапальним властивостям крем прибирає прищі і висипання, позбавляє від жирного блиску. Оздоровлює проблемну шкіру, відновлює її водно-жировий баланс, регулює виділення шкірного жиру.
Тара: флакон-дозатор
Вік: 11+

Тонік протизапальний Алое вера і чайне дерево

У тоніку безліч вітамінів і мікроелементів, завдяки яким оптимізується водно-жировий і мінеральний обмін. Підвищується тонус шкіри, поліпшується місцевий кровообіг. Тонік допоможе налагодити нормальний себовідтік, очистити пори від застояного шкірного сала.
Тара: флакон-дозатор
Вік: 11+
105,00 ₴
Гель для вмивання Алое вера і чайне дерево
Гель для вмивання від ™Zulfiya налагодить виділення шкірного жиру, допоможе якісно очистити шкіру від накопиченого протягом дня бруду.
Тара: флакон з дозатором
Об'єм: 150 мл
Вік: 10+
150,00 ₴
Засіб для точкового припікання прищиків

Щоб прищики не заважали жити повним життям і не зменшували впевненість в собі, потрібно з ними боротися. Точкове припікання в основному направлено на підсушування шкіри в районі запалення.
48,00 ₴
Гель зволожуючий Алое
Універсальний засіб для догляду за сухою та втомленою шкірою. Суха шкіра вимагає живлення і зволоження, а також алое на відмінно заспокоює
Тара: флакон-дозатор
Об'єм: 50 мл
85,00 ₴