close
Меню

11 міфів про догляд за шкірою: забудьте їх терміново

11 міфів про догляд за шкірою: забудьте їх терміново

1. Шкіра звикає до крему

Шкіра не може звикати, немає у неї особливої ​​нервової системи або памʼяті. Але так може здаватися: якщо звичний крем почав діяти не так, як зазвичай. У жінки протягом місяця стан шкіри змінюється мінімум тричі: на початку, середині і наприкінці циклу. Так що кремів і сироваток має бути кілька — вміле перемикання і уважне спостереження за реакцією шкіри набагато спрощує догляд.

2. Навесні і влітку пілінг не можна

Міф про те, що пілінг можна проводить в сезон неактивного сонця канув в лєту, причому, давно. З появою легких і дієвих сонцезахисних кремів і ВВ-кремів з вбудованим санскріном. Панянки XXI століття можуть безбоязно пілінгуватися хоч влітку, головне — захистити пошкоджений епідерміс від активного сонця. Те ж стосується ретиноїдів: такими кремами можна користуватися цілий рік, якщо не забувати про поживні креми із СЗФ.

3. Засмага покращує стан шкіри

Засмага — це опік, після якого шкіра трохи набрякає, набираючи вологу і намагаючись нівелювати пошкодження верхнього шару. Тому здається, що шкіра нібито розгладжується. Вона просто натягується — через це і виник міф. Потім-то шкіра все одно повертається у вихідне положення, ви ж розумієте. Так що пам'ятайте про сонцезахисний крем, нехай краще шкіра вологу з емульсії вбирає, а не обпалюється.

4. Прищі пройдуть самі

Прищі — це закупорені і тому запалені гирла сальних залоз. Проблема вирішується просто — ретельним щоденним очищенням і підтриманням мікрофлори в здоровому стані. Самі прищі не пройдуть, але від них можна позбутися в будь-якому віці. Візит до дерматолога-косметолога або ендокринолога прискорює процес — лікарі бачать куди більше випадків прищів, тому дуже швидко можуть зорієнтувати в терапії.

5. Мезотерапія і апаратні методики розтягують шкіру

Багато хто боїться професійного косметичного догляду, а даремно. Апаратні методики можуть істотно поліпшити стан шкіри в будь-якому віці. Поступово плазмоліфтінг або біоревітализація перестають бути чимось недоступним або незрозумілим. Міф про те, що процедури можуть розтягнути або зістарити шкіру завчасно, нічим не підтверджені. Як і те, що гіалуронові філери страшно розтягують шкіру, змушуючи її прямо-таки провисати мало не до підлоги. Міф! Кількість/обʼєм введеного філлера настільки мізерний, що нікуди провіснуть не може. Розсмоктуються собі згодом, та й все.

6. Відлущувати шкіру потрібно щодня

Відлущувати шкіру корисно, але важливо памʼятати про її тип і стан. Сухій шкірі точно не потрібно щоденне відлущування, це перебір. А ось жирній дуже навіть сподобається ніжний гоммаж або легкий скраб 2-3 рази в тиждень. Нормальна шкіра любить АГК-догляд, наприклад, ватяні диски, просочені лактобіоновим пілінгом або молочною кислотою. Рази в тиждень — це в середньому — відлущування буде досить.

7. Шкіра краще дихає без макіяжу

Шкіра вміє дихати в будь-яких умовах. Якщо ви не актриса, що носить по 8 годин підряд спеціальну товсту гумову маску, яка «робить» образ, то хвилюватися про шкоду макіяжу не варто. Інноваційна косметика нашого століття заснована на легких емульгаторах, гелеутворювачах і активах. Нашкодити шкірі можна лише недостатнім очищенням, а також засинянням в макіяжі — ось це справжній злочин! Регулярне поетапне умивання забезпечує шкірі повноцінний нічний відпочинок, шкірі цього більш ніж достатньо.

8. Пори можна стягнути

Пори стягнути можна візуально: силіконовий праймер, квасцовий тонік і слабокислий флюїд з цим справляються на ура. Назавжди змінити розмір пор не може жодна методика. Після пілінгів або фракселю такий ефект настає, але ненадовго. Рано чи пізно пори повертаються до генетично заданої ширині, і нікуди від цього не дітися.

9. Чим більше пити води, тим зволоженішою буде шкіра

Вода організму потрібна, але в розумних кількостях. Якщо ви не вантажник, що працює на сонці і не тенісист, який грає багатогодинні матчі, то пити воду літрами сенсу немає. Коли організм відчуває спрагу, він сигналить нам про це. А все, що випито насильно, на користь не піде. А що стосується звʼязку випитої води і стану шкіри, то епідермісові простіше увібрати воду з шару гелю або крему, ніж тяжко видобувати її з глибинних шарів дерми.

10. Натуральна косметика є безпечнішою

Для початку потрібно зʼясувати термінологію: чітке визначення зеленої, натуральної, органічної косметики ставить в безвихідь навіть вузьких фахівців. На хвилі грінвошінга багато брендів позиціонують себе як «органічні» і «зелені», хоча навіть близько не підходять під відповідні ДЕСТи. Що стосується безпеки косметики, тут справа індивідуальна —- шкірі може не сподобатися той чи інший компонент косметичного засобу, і все тут. Тому пробувати нові креми і еліксири потрібно поодинці, щоб точно зрозуміти, все норм чи ні.

11. Мити голову кожен день шкідливо

Голову можна мити хоч кожен день, наприклад, плавчині так і роблять — робота така. І виглядають при цьому розкішно: здорове волосся, нігті і шкіра. Міф йде корінням в давні часи, коли шампуні базувалися на жорстких ПАР — часте миття і знежирення шкіри голови дійсно могло викликати зайву масність при коренях. Сьогоднішні шампуні настільки ніжні і нешкідливі, що ними можна мити голову хоч щодня.

Поділіться

0 коментар(и)

Ваш коментар...
close