Калію сорбат
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Калію сорбат

Дитяча косметика

з натуральним консервантом з плодів горобини. Подовжує термін зберігання фармацевтичних і косметичних продуктів. Безпечний для косметики і дитячого харчування.

  • 50 г

62,00 ₴

62,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Калію сорбаткосметический консервант, детский крем, пищевой консервант, законсервировать крем, зульфия

INCI: Potassium sorbate
Зовнішній вигляд: бежеві гранули
Розчинність: легко в гарячій воді

Натуральний консервант

Виявляє антимікробну дію в широкому спектрі pH 2-6,5.
Надійний природний консервант, подовжує термін зберігання косметичних, фармацевтичних і харчових продуктів. Отримано з плодів горобини.
Калієва сіль сорбінової кислоти - протигрибкова добавка, відкрита ще в 1945 році. Пригнічує дріжджі, цвілеві гриби, деякі бактерії (в т.ч. бактерії групи кишкової палички). Зберігає косметичні засоби протягом місяця (при кімнатній температурі) або двох (в холодильнику). Нагадаємо, що фармацевтика і хімія розвиваються семимильними кроками, і консерванти нового покоління (еуксил, пресервасол, неодефенд) куди екологічніше і надійніше для косметики. Однак, якщо ви всерйоз вважаєте, що вони занадто ненатуральні і шкодять вашій шкірі, краще не займайтеся створенням домашньої косметики.
Сорбат калію широко застосовується в якості консерванту в харчових продуктах. Дозволено в країнах Європи навіть для дитячого харчування.

Рекомендоване дозування:
 - косметичні засоби - 0,15-0,3%. (Т. Е. 0,1-0,2 г на 100 мл).
 - харчові продукти - не більше 0,2%.
Заходи безпеки: не перевищувати дозування щоб уникнути подразнення шкіри.

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

02336
Новий
4 од.
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (8)