Консервант EUXYL PE 9010
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Консервант EUXYL PE 9010

Для натуральної косметики

є класичним консервантом, що забезпечує термін придатності засобів мінімум півроку. «Зелений» консервант, зволожувач і емолент навіть в дозуванні 0,25%

  • 10 г
  • 100 г

25,00 ₴

25,00 ₴

local_shipping Безкоштовна доставка. Тільки для замовлень понад 1500 гривень - по Україні та по місту Вінниці. Докладніше

Новинки

Advertising [Product3rdColumn]

Консервант EUXYL PE 9010

Euxyl PE 9010 / Phenoxyethanol

INCI: Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Зовнішній вигляд: безбарвна прозора рідина з бальзамічним ароматом
Розчинність: легко в етанолі, пропіленгліколі, діетілфталатi, повільно диспергується у воді

Феноксиетанол, або еуксил, останнім десятиліттям став фаворитом кремоварів: активна його формула не дозволяє розвиватися грамнегативним бактеріям і навіть синьогнійній паличці.

Компонент виконує в косметиці не тільки захисну функцію, він є фіксатором ароматів в парфумерії, а також може посилювати репелентну дію суміші ефірних олій.

Зручність застосування феноксиетанолу і його універсальність для застосування в косметиці завоювали довіру користувачів: еуксил легко вводиться в готові емульсії, піномийні засоби і сироватки. Легко лягає як в кисле, так в лужне середовище.

Будучи емолентом і зволожувачем, використовується в засобах для догляду за шкірою, навіть дитячою. Стандартне дозування 0,25-0,5% дозволяє убезпечити косметичний склад мінімум на півроку. Максимальна доза в 1% потрібна для формул, в яких присутній великий відсоток білку або амінокислот.
Феноксиетанол надійно захищає косметику від грамнегативних бактерій, дріжджів і цвілевих грибів, безпечний для дитячої та чутливої шкіри.
Властивості:
- захист від грамнегативних бактерій,
- антигрибкова,
- антипліснява й антидріжджова,
- антисептик і зволожувач,
- пом'якшувальна дія на шкіру і волосся,
- фіксатор в парфумерії,
- репелент.
Косметичне застосування: 0,25-1%

РЕЦЕПТИ ДЛЯ ВСІХ ІНГРЕДІЄНТІВ ТУТ

02131
Новий
11 од.
Можливо вам також сподобається
chat Коментарі (60)