Олія аргани нерафінована
Масло збите «Арган і кукуї», 100 г
Пропорція проста: 80% твердих масел (Батери), 20% рідких олій.
Збите масло — чарівне і легке, як суфле. Рецепт розрахований на 100 грамів, оскільки меншу кількість масел не збити звичайним міксером. Масло вбирається без залишку, живить шкіру. Наносимо на вологу шкіру.
- Батер аргана - 20 г
- Батер кукуї - 20 г
- Какао-масло - 20 г
- Олія кокосу - 20 г
- Олія аргана - 20 мл
- Вітамін Е масляний - 10 крапель
- Ефірна олія - 20 крапель.
Зважте батери і какао-масло в жароміцній склянці і поставте на водяну баню до розм'якшення масел, але не топіть їх до рідкого стану. Розм'якшіть і тільки. Влийте рідкі масла. Збийте потужним міксером-віночком і поставте у морозилку на 5 хвилин. Вийміть, відскребіть підзастигле зі стінок і дна, знову збивайте 1-2 хвилини. Потім у морозилку. Більше повторень циклу «збити-заморозити» - легше масло.
У впевнено збите масло введіть ефірні олії, остаточно збийте до повітряної консистенції, додайте вітамін Е (корисний шкірі і легкий консервант для масляної суміші. Для бездоганних тактильних характеристик введіть 2 грами силіконової пудри або стеарату магнію. Ці присадки поліпшать консистенцію і ковзання масла по шкірі.
Готове збите масло викладіть в продезинфіковану банку.
Оскільки продукт безводний, консервувати його не потрібно, хоча вітамін-консервант Е в рецептурі є і він дуже корисний шкірі.
Масляна сироватка «Лавровий вінок», 25 мл
Користь рослинних олій для волосся доведена, тому візьмемо на озброєння цілющі олії лавра та імбиру, аргана і лопуха. Плюс сила ефірних олій і масажу. Наносять такий фітококтейль на шкіру голови перед миттям, акуратно, по проділах, проводячи ніжний масаж шкіри голови. Годинку потримайте масляний еліксир, а після помийте голову як звичайно. Раз на 10 днів така процедура не завадить, особливо в холодну пору року, коли волосся любить випадати частіше звичайного.
- Олія аргана - 9 мл
- Олія реп'яхова - 5 мл
- Олія лавру - 4 мл
- Олія імбиру - 3 мл
- Сквалан - 3 мл
- Олія кризалідна - 0,5 мл
- Ефірна олія сандалу - 5 крапель
- Ефірна олія пачулі - 5 крапель.
У флаконі з піпеткою змішують масла і ефіри, струшують. Користуватися цією сумішшю дуже приємно: масла легкі, швидко вбираються, без жодного натяку на жирність. Після миття шкіра голови менше жирніє, а волосся виглядає живим!
Сироватка підтягуюча «50+», 20 мл
У зрілому віці шкіра лінується виробляти ліпіди, тому допоможемо їй трохи. Набір найцінніших масел розгладжує шкіру і відновлює її жировий обмін. Явний підтягаючий ефект буде корисний не тільки обличчю, а й шиї і декольте. Личко набуває свіжий вигляд завдяки додатковому зволоженню і вологоутриманню. Кілька крапель сироватки наносимо масажними рухами на злегка зволожену шкіру вранці і ввечері.
- Олія примули - 4 мл
- Олія аргана - 4 мл
- Олія рижію - 3 мл
- Олія камелії - 3 мл
- Олія рисових висівок - 2 мл
- Каприлові тригліцериди - 2 мл
- Олія лавру - 1 мл
- Олія броколі - 1 мл
- Коензим Q10 - 0,1 г
У флаконі з піпеткою готувати сироватку набагато зручніше. Спочатку потрібно розчинити коензим в каприлових тригліцеридах. Додати інші масла. Користуватися із задоволенням.
Сухе масло «Пружна шкіра», 50 мл
Гладка і сяюча шкіра, зволожена і здорова. Універсальне масло, яке виручить скрізь: зволожить шкіру, пом'якшить волосся, пожвавить блиск нігтів, розгладить зморшки.
- Олія жожоба - 10 мл
- Олія аргана - 15 мл
- Циклометикон - 25 мл
- Вітамін Е масляний - 5 крапель
- Вітамін F масляний - 3 краплі
- Віддушка або ефірні олії.
Змішати у флаконі-спреї масла і циклометикон, ввести вітаміни і віддушку. Користуватися із задоволенням.
Молочко для тіла «Пантенол і лаванда», 50 мл
Літне молочко для тіла збереже шкіру м'якою і зволоженою. Легка текстура і приємність нанесення зроблять його фаворитом. У літній час завжди доречно додати ментолу в це молочко: тілу сподобається така прохолода.
- Гідролат лаванди - 35 мл
- Гуар - 0,1 г
- Алантоїн - 0,1 г
- Екстракт лотоса - 2 мл
- Екстракт лопуха - 1 мл
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,4 г
- Пантенол - 0,5 мл
- Батер ши органік - 4 г
- Олія конопель - 4 мл
- Олія аргана - 3 мл
- Віск троянди - 1 г
- Ефір сахарози дистеарат - 1,5 г
- Силікон SeraSoft SW71 - 3 мл
- Ефірна олія лаванди - 0,5 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
На водяній бані-1 розтопити віск і батер ши, додати масла і емульгатор (ефір сахарози), дочекатися повного його розчинення.
На водяній бані-2 паралельно готуємо водну фазу молочка. У підігрітому гідролаті розчиняємо алантоїн, вводимо гуарову камедь, гіалуронат натрію.
По досягненні обома фазами однакової температури, вводимо тонкою струєю водну фазу в масляну, збиваючи емульсію мініміксером. Через 1-2 хвилини перемішування починаємо вводити активні речовини по черзі: екстракти, пантенол. По закінченні вводимо силікон, ретельно перемішуємо. Корисно присмачити молочко ефірними оліями і обов'язково законсервувати. Перелити у зручний флакон з дозатором.
Гіалуронова емульсія, 50 мл
Емульсія зволожує і живить шкіру. Після гоління ця емульсія здорово допомагає чутливій шкірі: папаїн профілактує вростання волосків, гіалуронат натрію і алое-віра піклуються про тривале зволоження. Фенилтриметикон гарантує приємність нанесення крему.
- Гідролат - 35 мл
- Олія рисових висівок - 5 мл
- Олія насіння огірка - 5 мл
- Олія аргана - 5 мл
- Емульгатор «Олівем-1000» - 2 г
- Віск лотоса - 1 г
- Папаїн - 1 г
- Гіалуронат натрію низькомолекулярний - 0,5 г
- Гіалуронат натрію Середньомолекулярний - 0,5 г
- Сірка водорозчинна - 2 г
- Алое-віра концентрат 10: 1 - 2 мл
- Фенилтриметикон - 3 мл
- Консервант феноксиетанол - 0,5 мл.
У частині гідролата залишити набухати гіалуронат натрію. Через пару годин розчин ретельно перемішати.
На водяній бані-1 (масляна фаза) розтопити віск лотоса, батер ши, підігріти масло рідке і дочекатися розчинення емульгатора.
На водяній бані-2 (водна фаза) підігріти гідролат (не вище 70 ° С!), розчинити в ньому папаїн і сірку. Ввести гіалуроновий гелик, перемішати.
Обидві фази змішати по досягненні ними однакової температури. Вводити по краплях алое-віра. Після 3-4 хвилин збивання емульсії можна додавати фенилтриметикон і консервант. При бажанні можна додати ефірні олії або віддушку.
Крем перелити в тюбик.
Манікюрна олійка «М'яка кутикула», 15 мл
Краса нігтів, про неї піклується здорова кутикула. Вітамінна олія полегшує манікюр і масаж, а лимон профілактує пожовтіння нігтьової пластини і виступає дезинфектантом. Наносити на нігті і кутикулу вечорами, корисно зробити легкий масажик - втерти олію, тоді догляд за нігтями буде ще ефективніше.
- Олія жожоба - 7 мл
- Олія аргана - 5 мл
- Олія мигдалю - 4 мл
- Олія кризалідна - 1 мл
- Вітамін F масляний - 1 мл
- Ефірна олія лимона - 10 крапель
У роликовому флакончику змішати олії, додати вітамін. Можна використовувати пляшечку з пензликом, теж зручно.
Сироватка під очі «Ментол», 10 мл
Потужний ментоловий засіб для поліпшення мікроциркуляції в периорбітальній зоні. Якщо шкіра чутлива, почніть з половинної дози ментолу в рецепті. Легкі олії моментально вбираються в шкіру, сквалан і кризалід розгладжують і пом'якшують шкіру.
- Олія аргана - 7 мл
- Олія камелії - 2 мл
- Сквалан - 15 крапель
- Олія кризалідна - 5 крапель
- Ментол - 0,05 м
У підігрітому сквалані розчинити кристалики ментолу, змішати з іншими оліями і залити в роликовий флакон. Наносити під очі, уникаючи попадання на слизову. Відчуття ментолової прохолоди швидко проходить, не хвилюйтеся. Зате залишається зволожена посвіжіла шкіра.
Сухе масло «Камелія і Аргана», 50 мл
Універсальний склад для тонкої і тьмяної шкіри. Наносьте масло на злегка вологу шкіру після вмивання - омолоджуюча аргана і тонізуюча камелія дуже швидко приведуть шкіру в норму, пригостивши її найкориснішим набором поліненасичених жирних кислот.
Масло допоможе також розчісуванню волосся після миття. Нанесіть його на долоньки, а після розподіліть по злегка вологому волоссю. Полегшує укладання.
- Олія камелії - 15 мл
- Олія аргана - 10 мл
- Циклометикон - 25 мл
- Вітамін Е масляний - 2 краплі.
Змішати олії, додати циклометикон, ретельно струсити. Можна ввести ефірну олію або віддушку. Перелити в зручний спрей, користуватися з радістю.
Манікюрна олійка «Лавруша», 15 мл
Оскільки здоров'я нігтя безпосередньо пов'язане з кутикулою, подбаємо за цією зоною за допомогою цілющих олій. Витрата олії крихітна, а користь величезна! Наносити пензликом на нігті і кутикулу, дочекатися вбирання, а залишки втерти в навколонігтьове ложе.
- Олія виноградної кісточки - 4 мл
- Олія мигдалю - 4 мл
- Олія аргана - 3 мл
- Олія лавру - 2 мл
- Олія кризалідна - 1 мл
- Вітамін F масляний - 1 мл
- Ефірна олія лимона - 10 крапель
- Ефірна олія іланг-ілангу - 1 крапля.
У манікюрному флакончику змішати олії, додати вітамін.